Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

Український стартап Foodstr перевірив 600 тис. продуктів на вміст шкідливих домішок

Опубліковано

Стартап з українськими інвестиціями Foodstr проаналізував понад 600 тисяч вітчизняних та імпортованих продуктів харчування в закладах торгівлі на вміст шкідливих та небезпечних для здоров’я компонентів.

Про це ШоТам повідомили представники стартапу.

Зазначається, що відтепер кожен користувач мобільного застосунку Foodstr безпечно обиратиме харчові продукти в українських магазинах і супермаркетах та отримуватиме докладну інформацію щодо вмісту “Е”-домішок у кожному товарі.

Як працює застосунок?

Мобільний застосунок Foodstr виявляє вміст небезпечних компонентів у харчових продуктах завдяки скануванню штрих-коду товару камерою смартфону. Сервіс є зрозумілим і простим в користуванні. Наразі база даних  харчових продуктів містить 600 тисяч найменувань вітчизняних та імпортованих одиниць і продовжує щодня поповнюватись новою інформацією. До того ж, користувачі можуть додати відсутній продукт, відправивши його штрих-код команді підтримки Foodstr.

Читайте також«Здорова їжа — здорові родини». Як біопрепарати від БТУ-ЦЕНТР безпечно позбавлять овочі від шкідників

Стартап з’явився на початку 2020 року, інвестиції у створення і запуск Foodstr склали близько 100 тисяч доларів. Кількість користувачів мобільного застосунку становить більш як 30 тисяч українців, які активно сканують та перевіряють харчові продукти на вміст шкідливих “Е-шок”. Серед постійних користувачів сервісу — українці, які ведуть здоровий спосіб життя, активно займаються спортом, батьки, які дбають про безпечне харчування дітей, та ті, хто цікавиться новими технологіями у foodtech та healthcare сферах. При цьому коефіцієнт утримання споживачів за перший тиждень користування складає 50%. 

“Ідея Foodstr виникла завдяки бажанню дати людям можливість свідомо обирати корисні продукти харчування. Адже яскраве пакування не гарантує корисний вміст. Щодня наша команда доповнює базу з 600 тисяч одиниць новими продуктами і найменуваннями, щоб кожен українець обирав найкраще для себе і своєї родини. Наразі ми вивчаємо харчові потреби різних груп споживачів та працюємо над новими можливостями Foodstr”, — прокоментував Михайло Мінов, СЕО стартапу Foodstr.

Читайте також: Пахлава від шейха. Житель Затоки став зіркою, продаючи солодощі на пляжі (ВІДЕО)

Основними перевагами мобільного застосунку Foodstr є:

  • найбільша база продуктів харчування, які можна придбати в українських магазинах;
  • детальний опис та можливий вплив “Е”-добавок на здоров’я людини;
  • визначення ступеня користі чи шкоди шкідливого компоненту продукту;
  • можливість власноруч додавати нові продукти в базу;
  • відсутність реклами.

До того ж, кожен користувач Foodstr може створювати персоналізовані списки продуктів харчування без шкідливих добавок. Списками можна ділитися з рідними чи друзями або ж пересилати кур’єрам з доставки продуктів з супермаркету.

Наразі мобільний застосунок Foodstr є безкоштовним і доступним користувачам в App Store та Google Play. В майбутньому у планах команди стартапу забезпечити додатковий функціонал з розширеними можливостями сканування продуктів харчування, який вже буде доступним на платній основі.

Про Foodstr

Український стартап Foodstr був заснований командою розробників з Вінниці у 2020 році. Продуктом стартапу є однойменний мобільний застосунок, який допомагає споживачам зробити свідомий вибір під час покупки продуктів харчування. Foodstr визначає наявність шкідливих компонентів у продуктах вітчизняних та іноземних виробників, представлених на полицях українських магазинів і супермаркетів. Foodstr уже містить базу з 600 тисяч вітчизняних та імпортованих харчових продуктів, що реалізуються в сфері торгівлі України. Більше інформації на офіційному сайті: foodstr.app/ua/index_ua.

Нагадаємо, на Рівненщині крафтова сироварня стала частиною «Дороги гурманів».

Як ми повідомляли раніше, дослідниця української кухні відновила рецепт десертів із фіалок

Технології

Українська компанія увійшла до переліку 100 найбільш перспективних технологічних стартапів у Європі

Опубліковано

Щороку команда Viva Technology, однієї з найбільших європейських технологічних подій, публікує список з топ-100 технологічних бізнесів у Європі. До переліку включають компанії, що мають потенціал стати “єдинорогом” в найближчому майбутньому.

Про це повідомляє Headway на своїй Facebook-сторінці.

фото: Headway

Про компанію

Headway – інноваційна компанія, яка спеціалізується на розробці освітніх технологій, що дозволяють користувачам навчатися швидко та ефективно. Завдяки їхнім продуктам для мікронавчання, понад 90 мільйонів людей по всьому світу отримують доступ до зручного, цікавого та стислого контенту.

Критерії оцінювання

Щорічно цей перелік публікується під час проведення Viva Technology – одного з найбільших технологічних заходів у Європі.

Він складається виходячи з таких параметрів, як:

  • реальне та можливе зростання;
  • загальна сума приваблених інвестицій;
  • приріст чисельності співробітників;
  • розподіл за географією;
  • позитивний ефект для суспільства.

Фото: Headway

Нагадаємо, нагородження Національної премії Global Teacher Prize Ukraine оголосило про початок збору анкет вперше з початку повномасштабного вторгнення.

З 2017 року Global Teacher Prize Ukraine щорічно відзначає найкращих вчителів, проте з 2022 року відбір не проводився, оскільки увага була спрямована на документуванні історій вчительства воєнного часу.

Читати далі

Технології

Ветеран, що втратив руку під час війни, виготовляє FPV-дрони вдома (ВІДЕО)

Опубліковано

Після серйозного поранення на передовій ветеран Микола активно допомагає Силам оборони України, виготовляючи FPV-дрони вдома.

Про це повідомляє міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Історія ветерана

24 лютого життя Миколи, як і всіх українців, зазнало змін. Він був мобілізований до 79-ї десантно-штурмової бригади. На Донецькому напрямку Микола брав участь у воєнних діях: спочатку працював як артилерист, а потім отримав звання навідника. Але його служба припинилася, коли він отримав серйозне поранення.

Січень 2023 року. Після поранення чоловік пролежав п’ять годин, чекаючи на евакуацію. Попри всі зусилля, праву руку врятувати не вдалося.

Під час лікування в США Миколі встановили розумний біонічний протез Esper Hand, зроблений в Україні. Такий протез навчається та покращує керування з часом.

Читати також: Нацгвардія показала як відбиває “раптовий” наступ окупантів

Відновлення справи свого життя

“До лютого 2022 року Микола працював електриком. Нічого незвичайного, у вільний час лагодив повербанки та світильники”, – розповідає Михайло Федоров.

Отже, після поранення Микола знову взявся за своє хобі – паяти. Проте тепер він займається не повербанками, а FPV-дронами. За допомогою протезованої руки він з нуля складає дрони просто на кухні. Ці дрони допомагають у знищенні російської техніки та рятують життя наших захисників і захисниць.

відео: телеграм-канал Михайла Федорова

“Головне, щоб кожен викладався на максимум на своєму місці, підтримуючи Сили оборони. Бо тримати стрій допомагає навіть один паяльник”, – наголошує міністр цифрової трансформації.

Нагадаємо, як організувати виробництво FPV дронів для фронту: безкоштовний курс від Victory Drones.

Також ми писали, що МОЗ опублікували контакти психологічної підтримки для ветеранів.

Фото: відео Михайла Феорова

Читати далі

Технології

NAUDI допомагає українським студентам знайти роботу на підприємствах, які виробляють БПЛА

Опубліковано

13 березня для студентів НАУ відбулася презентація новітніх програм працевлаштування від провідних компаній-учасників NAUDI, які працюють у сфері автономних систем.

Про це повідомляють на Facebook сторінці асоціації.

Компанії-учасники NAUDI презентували молоді свої вакансії, умови практики та найму. Юні фахівці пообіцяли надіслати свої резюме для початку співпраці.

На думку асоціації, студенти часто створюють інновації, адже підходять до питання нестандартно.

“Продукція постійно удосконалюється, і часто необхідні ідеї продукують саме молоді фахівці, які дивляться на проблему свіжим поглядом”, – наголосив представник компанії DeViRO, яка проєктує, розробляє та виробляє БпЛА.

Відкриття зустрічі студентів з потенційними роботодавцями відбулося за участі в.о. ректора Володимира Шульги та заступника голови NAUDI Сергія Висоцького. Володимир Шульга закликав молодь активно досліджувати пропозиції від NAUDI.

“Повномасштабна війна – це наш шанс відновити оборонну галузь, – висловив свою думку Сергій Висоцький. – Побачивши, як наші ЗСУ б’ють “другу армію світу”, в тім числі й вітчизняною зброєю, світ уже стоїть у черзі за нашими зразками озброєння, і БпЛА зокрема.”

фото: NAUDI

Читайте також: У Бучі хочуть реконструювати Вокзальну площу за допомогою 3D-принтера

Нагадаємо, що Україна буде збільшувати власне оборонне виробництво.

Також ми повідомляли, що представники Європейського Союзу схвалили виділення 5 млн євро на закупівлю зброї для України.

Фото: NAUDI

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство17 години тому

Перетворили закинутий хутір на картинку з Pinterest: історія подружжя, яке зробило «дизайнерський ремонт» у сторічній хатині

Ще два роки тому це була просто закинута сторічна хатина на малолюдному хуторі, а зараз...

Суспільство3 дні тому

Медові свічки, український хамон і косівська кераміка: як працює магазин українських товарів у Івано-Франківську

У магазині українських товарів пахне квітами. По центру — стіл з уже весняною композицією: жовтенькі...

Суспільство5 днів тому

Режисер у 16. Підліток з Прикарпаття зняв фільм про українських добровольців

24 лютого 2024 року о 9:42 він заходить у кінотеатр «Люм’єр» в Івано-Франківську. Займає почесне...

Суспільство6 днів тому

На старті мала алергію та 100 доларів: історія про те, як розвинути виробництво косметики в карпатському селі

До 30 років Яна Кермощук вважала, що щаслива родина — це все, що їй потрібно....

РЕКЛАМА: