Можливості
Українських медійників запрошують на першу журналістську конференцію в Бучі. Як взяти участь
Українських медійників запрошують на першу журналістську конференцію Bucha Journalism Conference: Journalism’s Role in Wars and Crises, що відбудеться 19 травня у Бучі.
Про це повідомляє медіа ШоТам.
Як зазначають організатори заходу – громадська організація Media Development Foundation та видання «Українська правда» – ця конференція стане майданчиком для обговорення ролі професійних медіа у висвітленні воєнних злочинів та порушень прав людини. Також медійники обговорять етичні аспекти роботи в умовах війни.
Спікерами конференції стануть журналісти міжнародних видань The Washington Post, The Wall Street Journal, The New York Times та Voice of America. Українську медіаспільноту представлятимуть медіаменеджери незалежних редакцій, а також воєнні кореспонденти Bihus.info, Hromadske і Donbas Frontliner.
Чому саме Буча
Організатори обрали місцем проведення заходу Бучу – місто, де навесні 2022 року після деокупації Київщини українські та міжнародні журналісти стали свідками воєнних злочинів росіян.
«В умовах повномасштабної російської агресії медійники мають нагадувати про важливість встановлення справедливості та притягнення до відповідальності винних у цих злочинах», – запевняють організатори Bucha Journalism Conference.
Що у програмі конференції
Протягом дня учасники зможуть взяти участь у чотирьох панелях:
- Етика на полі бою: відповідальність медіа у висвітленні війни. Учасники обговорять висвітлення воєнних злочинів, скоєних під час повномасштабної війни в Україні. Фокус дискусії – на роботі зі свідками та методах документування воєнних злочинів.
- Розповідаючи історію України: виклики для іноземних медіа. Учасники дізнаються, з якими безпековими ризиками стикаються іноземні журналісти на війні в Україні, як вони долають виклики у доступі до джерел інформації, а також в розумінні складних соціальних і політичних контекстів у країні.
- Свідок війни: головна роль медіа в документуванні звірств і злочинів. На цій панелі учасники обговорять етичні аспекти, з якими стикаються журналісти під час висвітлення воєнних злочинів у зоні бойових дій. Спікери поспілкуються про вплив пропаганди та дезінформації, а також роль незалежної журналістики в наданні точної та неупередженої інформації.
- Панель редакторів: роль журналістики у війнах і кризах. Під час цієї панелі редактори провідних видань країни обговорять, як війна вплинула на медіа та як вистояти у таких умовах. Також ітиметься про роль українських журналістів у формуванні нації.
Крім того, дослідник Bellingcat Майкл Шелдон проведе семінар, на якому журналісти отримають навички роботи з OSINT і перевірки фактів, а також дізнаються, як працювати з дезінформацією.
Як взяти участь
Аби стати учасником конференції, необхідно заповнити форму. Загалом організатори розраховують запросити близько 300 учасників з-поміж журналістів, студентів, представників громадянського суспільства та міжнародних партнерів.
Нагадаємо, громадська організація Pro Women UA запускає онлайн-інтенсив для екскомбатанток, жінок-військових та членкинь родин військових.
Також ми повідомляли, що на Одещині оголосили грантовий конкурс на підтримку та розбудову спроможності спільнот.
Фото: static.dw.com
Можливості
Програма курсу
- шукати бізнес-ідеї;
- писати ефективні бізнес-плани;
- будувати злагоджені команди;
- враховувати ризики та маркетингові тенденції;
- знаходити інвестиції для власної справи;
- отримувати гранти від донорів.
Експерти відеонавчання
Де переглянути
Довідка про організацію «МХП — Громаді»
Коментарі
Можливості
Хто може податися на грант
- стартапи;
- компанії;
- неприбуткові організації;
- дослідницькі установи;
- інші команди, які створюють інноваційні рішення на базі Llama.
Довідка про Meta
Коментарі
Можливості
Ірина Соколова
переселенка, яка заснувала проєкти для ВПО в Миргороді.
Коментарі