Суспільство
Українсько-британський трилер увійшов у ТОП переглядів на світових стрімінгових платформах
Українсько-британський шпигунський трилер «Спадок брехні» злетів у рейтингу до 86% на платформі кінорецензій Rotten Tomatoes та увійшов в ТОП-10 фільмів, що найбільш часто переглядають на стрімінгових платформах: Netflix, HBO Мax, Amazon.
Про це пише Нове українське кіно.
Разом із зіркою голлівудських та британських бойовиків Скоттом Едкінсом головні ролі у фільмі виконали українські акторки Юлія Соболь та Анна Буткевич.
Сюжет кінокартини
За сюжетом Мартін Бакстер, колишній оперативник МІ6, змушений повернутись у світ шпигунства, коли молода українська журналістка Саша Степаненко попросила його допомоги у розкритті шокуючої правди про секретні операції міжнародних спецслужб. Знаючи як працює система, герой вплутується в шпигунські інтриги.
Події фільму розгортаються у Києві, тому зйомки стрічки відбувались на 95% в Україні та частково у Великій Британії. Столичний вокзал, аеропорт «Бориспіль», бібліотека Вернадського, кладовище старих автобусів, Київський крематорій, Рибальський міст, Батьківщина-мати, Лук’янівська в’язниця – це лише частина локацій, які глядач впізнає на екрані.
Читайте також: Стильні речі від українських бабусь. Як проєкт «Творча Ба» об’єднав літніх майстринь та просуває їхню творчість серед молоді
«Спадок брехні» – це кінопроект спільного виробництва України та Великої Британії. Виробництвом в Україні займалися Toy Cinema та Legacy Films. Стрічка стала одним з переможців десятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію виступив Едріан Бол, продюсери – Алла Бєлая (Україна), Кшиштоф Солек (Польща) та Едріан Бол (Нідерланди), ко-продюсери Дмитро Суханов та Марк Фоліньо.
Трилер вийшов на великі екрани України 6 серпня 2020 року, ставши першою кіноновинкою українського виробництва після першого весняного локдауну в Україні.
Нагадаємо, Takflix випустив культове українське кіно з 90-х.
Як ми повідомляли раніше, вийшов новий трейлер фільму «Я, „Побєда“ і Берлін» за повістю Кузьми Скрябіна.
Фото: cinema.in.ua.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі