Суспільство
Українські зенітники вполювали БПЛА «Оріон» і «Орлан-10» над Херсонщиною
Українські військові збили над Херсонською областю два безпілотники російських окупантів – «Оріон» і «Орлан-10».
Про це повідомив спікер Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров.
За його словами, окупанти намагалися провести повітряну розвідку поблизу селищ Архангельське та Нововоскресенське, що на Херсонщині. Утім обидва БПЛА ворога було влучно збито пострілами наших зенітників.
«У районі Нововоскресенського і Архангельського ворог проводив повітряну розвідку безпілотними літальними апаратами. Пильністю і влучністю наших зенітно-ракетних підрозділів розвідники «Оріон» і «Орлан-10», – повідомив Назаров.
Крім того, ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ, що боронять південь країни, продовжили бити по переправах та мостах на тимчасово окупованих територіях. Також є інформація про влучання в райони зосередження ворожого озброєння та техніки. Наразі підтверджено ліквідацію 17 окупантів, втрати військової техніки ворога дорозвідуються.
Нагадаємо, бійці 44-ї бригади завдали артилерійських ударів по ворогу на східному напрямку, знищивши їхні позиції.
Також ШоТам повідомляв, що морські піхотинці ЗСУ з артилерії знищили щонайменше сім одиниць ворожої техніки та склад з боєприпасами окупантів.
Фото: facebook.com/okPivden.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі