Економіка і бізнес
Українські всюдиходи Sherp виготовлятимуть у Туреччині (ВІДЕО)
Український багатоцільовий всюдихід Sherp вироблятимуть у Туреччині. Йдеться про модель YETX.
Про це повідомив турецький канал Haber7.
За інформацією, українська компанія вісім місяців тому вирішила виробляти свої автомобілі в Туреччині і вже завершила необхідні роботи на своєму заводі у промисловій провінції Бурса.
Офіційне відкриття заводу планується на 26 квітня, а масове виробництво YETX почнеться в травні.
Розроблений для складних умов рельєфу, всюдихід YETX має 2,8 метра у висоту та завдовжки 4 метри. Він може легко долати перешкоди до 1 метра та використовуватися на схилах до 35 градусів.
Читайте також: «Ми не будівельники, але нас тисячі». Хто відбудовує Україну? Чотири ініціативи, що повертають життя в деокуповані регіони
Автомобіль можна використовувати в пошуково-рятувальних операціях, ліквідації лісових пожеж і службах швидкої допомоги в районах і водоймах, куди звичайні транспортні засоби не можуть дістатися. Такі моделі обирають гірничодобувні, енергетичні і гуманітарні організації.
Генеральний менеджер філії компанії Ерман Ерсоз розповів, що всюдихід має понад 10 років інженерної історії та виробляється в Києві з 2015 року.
За його словами, позашляховик використовується в країнах зі складним кліматом і рельєфом, особливо в Північній Америці, Африці та Арктиці.
Читайте також: Хейтерів вистачає, але клієнтів – ще більше. Як я запустила перший в Україні готель рольових ігор Cherry Twins
«Компанія вирішила інвестувати тут, спираючись на індустріалізацію Бурси, кваліфіковані людські ресурси та географію Туреччини. Ми розпочали виробництво автомобілів на площі 4000 квадратних метрів (43 000 квадратних футів) у цьому регіоні», — сказав пан Ерман.
Наступного року планується запуск другої лінії. У Бурсі є три великі автомобільні заводи. Він сказав, що компанія довіряє промисловості Туреччини і зокрема Бурси.
Читайте також: Три доби – і можна жити. У Вінниці створюють будинки-лего, які можна зібрати за 72 години. ШоТам дізнався, як це можливо
«Зараз ми працюємо над локалізацією нашого транспортного засобу. Ми ведемо переговори з більш ніж 200 постачальниками з нашою закупівельною командою, і ми хочемо купувати 70% запчастин цього автомобіля у вітчизняних постачальників», — додав Ерсоз.
Нагадаємо, 2021 року Україна в Туреччині презентувала всюдихід SHERP.
Раніше ми повідомляли, що всюдихід українського виробництва протестували в умовах міста.
Фото: facebook.com/icatatoIyesi.
Економіка і бізнес
Що відомо
- офіс запрацює в січні–лютому 2025 року;
- основний акцент роботи — технічна підтримка систем, які компанія постачатиме Міністерству оборони України;
- на старті команда складатиметься з 10 фахівців: хардвер- і софтвер-інженерів, спеціалістів техпідтримки;
- у майбутньому штат буде розширюватися залежно від обсягу постачань. Українські інженери також долучатимуться до розробки нових продуктів ARX Robotics.
Про компанію
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відомо
- генератори;
- запчастини для бронетранспортерів M113;
- зброю;
- боєприпаси.
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відзначили
- Бронза в номінації Brand Experience дісталася проєкту «Вцілілі посилки». Його створили після трагічної атаки на термінал Нової пошти у Харківській області 21 жовтня 2023 року. Ілюстрація Артема Гусєва стала основою антикризової комунікації, а пошкоджені, але вцілілі посилки отримали спеціальні стікери «Ця посилка вціліла» перед доставкою адресатам.
- Шортліст у номінації Design отримав проєкт «Запакуй небо». Завдяки унікальним коробкам-будиночкам, створеним у співпраці з фондом «Повернись живим», компанія зібрала $8,9 млн на сучасну техніку для захисників неба.
Коментарі