Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Хейтерів вистачає, але клієнтів – ще більше. Як я запустила перший в Україні готель рольових ігор Cherry Twins

Опубліковано

Як заробити на сексі, не продаючи його? Знайомтеся, перший та єдиний в Україні готель для рольових ігор Cherry Twins. Його власниці Олені Соловйовій довелося пройти через купу хейту та критики, аби довести, що бізнес на сексі може бути легальним і прибутковим.

Сьогодні Cherry Twins допомагає киянам втілити власні фантазії, зблизитись із партнером чи партнеркою, а інколи – навіть зберегти шлюб. Про унікальну справу, яка вже п’ять років заново відкриває секс для українців, Олена Соловйова розповіла команді ШоТам.

Олена Соловйова

Засновниця єдиного в Україні готелю для рольових ігор Cherry Twins (Київ)

Манікюрний салон? Я хочу власний готель рольових ігор

Я 17 років працювала у сфері маркетингу: як директор, маркетолог і власниця агентства. Співпрацювала з провідними українськими компаніями. Але якоїсь миті відчула, що час йти за мрією. Я давно хотіла відкрити перший в Україні готель рольових ігор. Подібні заклади вже давно функціонують за кордоном. Скажімо, лише в Японії їх 12 тисяч, в Європі – ще більше. А у нас – не було жодного.

До того ж я не бачила себе власницею манікюрного салону, галереї, магазину одягу чи іншої «мейнстрімної» справи. Мені завжди хотілося запустити дійсно унікальний бізнес. І тут все співпало: і мій інтерес до теми сексу, і професійний підхід з точки зору маркетингу. Адже я прагнула створити бізнес, яким до мене ще ніхто не займався.

Одна з небагатьох, хто легально заробляє на сексі

Готель рольових ігор Cherry Twins у Києві відкрився в березні 2018 року. Минуло вже п’ять років, утім жодного конкурента у нас досі не з’явилося. Чому? По-перше, напевно, простіше бути моїм партнером, аніж конкурентом. По-друге, це дуже складний бізнес, і треба мати сміливість, аби ним займатися. Я стала однією з небагатьох в Україні, хто легально заробляє на сексі, не продаючи його.

Тема сексу складна, тому що досі табуйована. Не хочу казати, що для України вона «дика», але з точки зору сексуальної освіти це все ще «нижче нуля». Уявіть, лише 10-15% людей користуються послугами секс-шопів у нашій країні. І якщо українці бояться магазинів для дорослих, то про які готелі може йтися? Навіть похід до сексолога викликає доволі промовисту реакцію: «У сенсі? У мене все добре!». 

Засновниця єдиного в Україні готелю для рольових ігор Cherry Twins Олена Соловйова

Але за такою логікою ми їмо суші, оскільки наш шлунок не перетравлює борщ. Тобто відкривати для себе гастрономію світу, змінювати стиль одягу – це не соромно. А ось вчитися сексу – табу. Ми досі запевняємо себе, що «природа сама підкаже». Та хрін там. Ніхто нікому нічого не підкаже – цього потрібно вчитися. Це як танці чи малювання. Ти можеш бути аматором, а можеш підійти з погляду знань.

Суспільство називало мене «бордель-маман»

Тема сексу залишається табуйованою тому, що «в СРСР його не було», а дітей приносив лелека. Щоправда, хто спав з птахом – досі не з’ясували. Ви не уявляєте, скільки людей казали мені, що я «бордель-маман», «повія» і що «переспала з усією Верховною Радою». Писали у соцмережах, а сміливіші – говорили в обличчя. Потік хейту був божевільний. Люди не розуміли, що це за готель, навіщо він.

Коли ти починаєш щось нове та унікальне, тебе спочатку проклинають і ненавидять, потім засуджують, згодом приймають, а вже пізніше – починають захоплюватися. І це все – одні й ті самі люди. Власне, я вже пройшла всі ці етапи.

Кімната «Домінація» у готелі Cherry Twins

Зараз стало ще «цікавіше», бо у надважкий період для країни хтось вирішив, ще це найкращий час, аби ділити ринок. На Cherry Twins вчинили збройний рейд. На вечірку ввірвалося «маски-шоу»: перелякали гостей, потрощили номера, завдали купи збитків, забрали техніку та асортимент магазину. Просто хтось вирішив, що наш готель – це незаконно. Тобто поки ми руйнуємо зовнішні «скріпи», внутрішні залишаються на своїх місцях.

Cherry Twins закривався лише на місяць – на початку вторгнення

Попри все готель продовжує працювати. Сьогодні у Cherry Twins тисячі шанувальників – людей, які бували у готелі десятки разів. Ми і далі створюємо для українських родин атмосферу, в якій можливо перезавантажити стосунки, спробувати щось нове, втілити бажання та отримати яскраві емоції. 

Упродовж повномасштабної війни ми зупиняли роботи лише в березні 2022 року. А вже з квітня – працювали, сплачували податки, зарплати персоналу та допомогли сотням військовослужбовців організувати найромантичніші побачення з коханими.

Звісно, нам важко, як і всім українським бізнесам. Але ми віримо в перемогу, а наші гості цінують Cherry Twins. Тому – лише вперед! Усе це тимчасові труднощі. Головне – аби ми перемогли, а наші бійці якнайшвидше повернулися додому – до родин, до кохання.

Від королівського будуара до мавританського гарему

Зараз у Cherry Twins можна забронювати номери «Будуар королеви», «Домінація», «Кімната допиту», «Бурлеск», «Кімната тортур», «Мавританський гарем» та «Готика». Мінімальний термін – три години (3000 грн), далі можливе погодинне продовження. Бронювання відбувається через сайт.

Cherry Twins
Кімната «Мавританський гарем» у готелі Cherry Twins

Cherry Twins – це ще й закритий клуб сапіосексуалів. Наші вечірки – це атмосфера, шоу, ігри, спілкування з людьми, вільними від стереотипів. Це не має нічого спільного з розпустою чи «румунським порно». Еротичні вечірки – це дуже красиво, естетично і не вульгарно. Дрескод – смокінг або фрак для чоловіка та вечірня сукня для жінки.

Тут люди вчаться не соромитися власних фантазій, знаючи, що не буде засудження чи нерозуміння. Радянська система навішувала ярлики. І тепер так: помріяти бути королевою – це добре, а портовою повією – погано. Це ваші фантазії. Вони не мають ані позитиву, ані негативу. Не варто їх оцінювати.

Cherry Twins
 «Кімната тортур» у готелі Cherry Twins

Якось одна жінка сказала мені: «Як це я – мати трьох дітей, докторка філософських наук – скажу, що все життя мріяла спробувати БДСМ?» Але яка різниця, хто ти та скільки в тебе дітей? Це речі, якими ти хочеш займатися вночі, добровільно, з коханою людиною та за взаємною згодою. Це ти, твій світ, твоє життя, твій секс і твоє тіло.

Допомагаємо парам уникнути розлучення

Cherry Twins може допомогти у стосунках, коли вони зайшли у глухий кут. Середньостатистична сім’я – мама, тато, двоє дітей, теща чи свекруха, собака, папужка та рибки. І все це періодично вривається у вашу спальню. Гучно не покричиш, голим не походиш, у рольові ігри не пограєш. Уявляю: ти в латексі, а з сусідньої кімнати кричить дитина: «Мамо, дай водички». Що сказати: «Зараз, тата відв’яжу і підійду»?

У Cherry Twins можна переодягтися, голосно кричати, робити все, що заманеться. Це твій світ на три години. Якщо люди продовжують любити одне одного, але мають питання з діалогом і тактильністю, наш готель їм допоможе. У нас багато постійних клієнтів, які ледь не щотижня втікають сюди від домашньої рутини. 

Cherry Twins
Єдиний в Україні готель для рольових ігор Cherry Twins

Справді, є партнери, які мають 50-й та 117-й візит. Нам відомо про щонайменше 300 заяв про розлучення, які пари відкликали після візиту до Cherry Twins за п’ять років його існування.

«Та хіба ж це легально?»

Насправді наш бізнес абсолютно легальний, адже ми не надаємо секс-партнерів чи секс-послуги, а лише пропонуємо кімнати з декораціями. Наші гості – виключно повнолітні люди. Власне, це лише готель зі специфічним декором номерів.

А оскільки ми маємо менш як десять кімнат, нам офіційно дозволено не реєструвати відвідувачів за паспортними даними. А тому їх перебування повністю конфіденційне. 

Cherry Twins
Кімната «Будуар Королеви» у готелі Cherry Twins

Якщо хтось хвилюється за чистоту – не варто. Наш протокол прибирання може «переплюнути» найкрутіші п’ятизіркові готелі. У Cherry Twins ніби в операційних – не просто чисто, а стерильно. Після кожного гостя всі поверхні дезінфікуються п’ятьма засобами, а після цього кімнату ще й кварцують.

Cherry Twins – це й про сексуальну освіту

Cherry Twins – це не лише готель, а й майданчик сексуальної освіти, якій, на жаль, і до війни в Україні майже не приділяли уваги. Ми навчаємо пари різних інтимних практик. Також у нас багато психологічних майстер-класів, де партнерів навчають спілкуватись одне з одним про свої бажання та фантазії.

Річ у тім, що багато людей, які в шлюбі роками, так і не наважуються зізнаватися у власних бажаннях. Нас ніколи не вчили, що секс – це фундамент стосунків. Але це природно й важливо, а отже, нічого соромитися.

Кілька разів я була на майстер-класах, які проводили у старших класах колеги-сексологи. Це просто жах. І це покоління, яке має доступ до інтернету й, відповідно, величезну кількість інформації. У моєму дитинстві з доступу до сексуальної інформації була лише газета «СНІД-інфо», яку купували за якісь копійки й передавали з рук у руки. І низький рівень сексуальної освіти можна було якось пояснити. 

Cherry Twins
Єдиний в Україні готель для рольових ігор Cherry Twins

Але коли діти у 21 столітті продовжують вірити в те, що від мастурбації сліпнуть, соромляться сказати слово «презерватив» та не розуміють, як ним користуватися, – це не нормально.

Чекайте Cherry Twins у вашому місті

Мені хочеться мати мережу готелів по всій країні. Вважаю, що в кожному місті має бути бодай один Cherry Twins, а в Києві – щонайменше 5. Починатиму з Харкова, Дніпра, Львова та Вінниці. Звісно, це потребує значних інвестицій, адже усе потрібно робити або якісно та дорого, або ніяк. Дуже хочу, щоб у мене з’явилися партнери.

А ось конкуренції я не боюся, адже вона означатиме, що є попит. Це тримає в тонусі, змушує не розслаблятися, вигадувати щось нове. Хочу подивитися на цих сміливих людей, які кинуть виклик не тільки ринку, а й мені. Бо я просто йду ринком, а їм доведеться мене переступити.

Я не претендую на «передавача досвіду», але можу дати хорошу пораду. Якщо ви стоїте на роздоріжжі – продовжувати працювати на роботодавця чи стрибнути у свою справу – поставте собі питання: «Чи готовий(а) я померти до бою?». Сядьте і прорахуйте сценарій виходу в нуль чи мінус. Уявіть, що у вас взагалі нічого і нікого не залишиться. Якщо зрозумієте, вам це під силу, – стрибайте! А якщо думаєте, що не вийде, – є велика ймовірність, що так і буде. Проти однієї історії успіху стоять сотні історій невдач.

Фото взяті з соцмереж готелю та його засновниці

Суспільство

У стилі УПА, бойові гусаки та мотанки-обереги: 10 ляльок від українських майстринь

Опубліковано

У дитинстві ми мріяли про Барбі або ж пупсів, яких можна годувати. А якби нам тоді хтось сказав, що можна гратися лялькою-бойовим гусаком або ж ляльковою версією себе?

До Всесвітнього дня лялькаря ШоТам зібрав десять українських сучасних майстринь, які бережуть давнє народне мистецтво та точно вас здивують.

Ляльки в стилі УПА з Прикарпаття

Забавки в українському стилі, у вигляді зими, весни, літа чи осені, а також у формі УПА — все це створює вчителька образотворчого мистецтва з Франківщини Оксана Василів. У своїх соцмережах майстриня пише, що всі її роботи об’єднує велике захоплення, з яким вона береться до справи. 

Першу пару ляльок у формі УПА жінка створила у 2022 році, через кілька місяців після початку повномасштабної війни, адже відчула особливий символізм і хотіла у творчості показати продовження боротьби за нашу державу.

Фото з соцмереж Оксани Василів

Де придбати: фейсбук Оксани Василів

Бойові гусаки та лялька у вигляді Бориса Джонсона

У 2022 році Наталія Дремлюга з Вінничини волонтерила на підприємстві, яке шило плитоноски та розгрузки для українських військових. У вільний час жінка хотіла робити щось цікаве власноруч, тому пригадала російські фейки про нашу біологічну зброю та створила перші ляльки у вигляді бойових гусей.

Ще один цікавий виріб майстрині — лялька-гусак, схожа на колишнього прем’єр-міністра Великої Британії та доброго друга України Бориса Джонсона. Одну з таких забавок майстриня передала йому через журналістів.

Фото з соцмереж Наталії Дремлюги

Де придбати: фейсбук Наталії Дремлюги

Ляльки-обереги для ЗСУ

Народна майстриня України Ніна Балала з Полтавщини створює мотанки майже 10 років. Разом з колегами вона випустила дві збірки «Секретів лялькарок України», у яких розповіла про те, як виготовляти традиційні ляльки. 

З початком повномасштабної війни майстриня створює обереги для військових. Також вона продає ляльки на благодійних аукціонах, а гроші віддає на потреби ЗСУ.

В Україні мотанки майстрині можна побачити в музеях Глухова, Броварів та Ужгорода. А ще вони вже помандрували за кордон — в Норвегію, Канаду, Францію та Польщу.

Фото з соцмереж Ніни Бабали

Де придбати: фейсбук Ніни Балали

Ляльки-портрети з добрими широкими очима

Майстриня Зоя Шишковська з Умані створює керамічні та текстильні ляльки, які дуже схожі на їхніх замовників.

Уже 30 років жінка працює викладачкою в дитячій школі мистецтв, а спробувала створити першу ляльку понад 8 років тому, аби зануритися в дитячі спогади.

Люди надсилають пані Зої свої фото й вона намагається зробити схожим обличчя забавки, а одяг, взуття й усе інше вигадує та створює сама.

Фото: інстаграм Зої Шишковської

Де придбати: інстаграм Зої Шишковської

Усміхнені ляльки з вінтажного горища

Художниця-лялькарка з Луцька Іванка Морем вважає, що стилізованою лялькою може стати кожен. Усі свої вироби майстриня створює з фотографій, які їй надсилають замовники. Кожна лялька усміхнена, адже жінка вирішила, що ці іграшки мають приносити лише позитив і добро. 

Майстриня створює свої ляльки понад 15 років і за цей час виготовила кілька тисяч екземплярів за світлинами своїх клієнтів. Частину з них замовили за кордон, тому усміхнені ляльки від Іванки понесли традиційну народну творчість до інших народів і культур. Свої вироби майстриня створює вдома на горищі, яке оформила у вінтажному стилі.

Фото з інстаграму Іванки Морем

Де придбати: інстаграм Іванки Морем

Ляльки-мініатюрки з вовни

Майстриня зі Львова Дарія Сірко створює мініатюрні ляльки за допомогою голки, якою можна валяти шерсть. Вона виготовляє іграшки за портретами своїх клієнтів, а також за персонажами відомих фільмів.

З деяких із них майстриня робить дерев’яні підставки, а менші можна використовувати як брошки для одягу.

Фото з соцмереж майстрині 

Де придбати: інстаграм Дарії Сірко

Мотанки з візерунками різних регіонів

Сестри Наталія та Тетяна Катриченко є народними майстринями України та вже понад 15 років створюють авторські ляльки-мотанки. Для них використовують домоткане полотно ХХ століття, яке купують на ярмарках і фестивалях. Вони часто створюють ляльки з давніми візерунками з різних регіонів України, а також відтворюють давні стилі, як-от вигляд чигиринської нареченої на другій світлині.

Свої вироби сестри вважають прикрасою для інтер’єру, проте клієнти часто купують їх як обереги. Ляльки від майстринь Катриченко уже замовляли в Японію, Америку, Португалію, Італію та інші країни.

Фото з соцмереж майстринь

Де придбати: фейсбук майстринь

Читайте також: Купують і в Америці, і в ПАР. Як українські ляльки-мотанки підкорюють світ

Зеленський і Байден з полімерної глини

За понад десять років Катерина Москаленко з Кропивницького створила 60 ляльок з полімерної глини, які виглядають, наче справжні. Серед найцікавіших — президент України Володимир Зеленський та колишній президент США Джо Байден: над ними майстриня працювала протягом восьми місяців.

Декілька ляльок мають власні паспорти, в яких вказані їхні назви. До кожної Катерина сама створює одяг та аксесуари, тому виготовляє одну протягом кількох місяців.

Фото: Суспільне Кропивницький

Де придбати: фейсбук Катерини Москаленко

Українські відьмочки для тих, хто вірить у магію

Майстриня зі Львова Людмила Кушнір створює різні ляльки, проте особливо привертають увагу маленькі відьми. У соцмережах жінка пише, що їх можна розмістити біля вхідних дверей, аби іграшка стала вартовою дому та не впускала до нього негативну енергію, або ж просто милуватися цією красою.

Фото з інстаграму Христини Кушнір

«Це гарний подарунок для тих, хто вірить у магію. Для людей, що обирають екологічний спосіб життя, для тих, хто цінує натуральні матеріали і прагне оточувати себе речами, які не шкодять природі. Ці ляльки підійдуть тим, хто вміє бачити красу в найдрібніших деталях», — вважає Христина Кушнір.

Де придбати: інстаграм Христини Кушнір

Ляльки-донати для воїнів

Олена Корнієнко з Черкас продає свої ляльки, аби зібрати донати для ЗСУ. Минулоріч майстриня організувала виставку «Маленькі історії» в Черкаському обласному краєзнавчому музеї, де презентувала нову серію своїх виробів. Усі виручені кошти жінка перерахувала на допомогу знайомому військовому.

За фахом жінка психологиня, проте вже понад 10 років проводить групові та індивідуальні майстер-класи з лялькарства. Ця творчість для неї теж є своєрідною терапією.

Фото: Суспільне Черкаси

Де придбати: на сайті

Читати далі

Суспільство

У Києві представили безбар’єрний маршрут на 12,5 км: де його створять

Опубліковано

У Києві створять безбар’єрний маршрут, що пролягатиме від ЦНАПу Дарницького району (вулиця Степана Олійника, 21) до станції метро «Деміївська».

Про це повідомили в КМДА.

Що відомо про маршрут

Маршрут увійшов до списку з десяти перших безбар’єрних шляхів, які представив Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Безбар’єрний шлях створять завдовжки 12,5 кілометрів. Він об’єднає низку важливих об’єктів, зокрема:

  • аптеки;
  • медичні заклади і лабораторії;
  • районний суд;
  • Дарницьке управління поліції;
  • відділення «Нової пошти» й «Укрпошти» тощо.

Для сполучення між цими об’єктами курсуватимуть автобуси маршруту № 91. Для пасажирів облаштують тактильну навігацію до найближчих зупинок громадського транспорту.

Також фахівці встановлять пристрій для звукового оповіщення про сигнали світлофорів на перехресті вулиць Олександра Кошиця та Драгоманова. Разом із цим поліпшать технічний стан зупинок «Вулиця Кошиця» на вулиці Драгоманова в обох напрямках руху.

Читайте також: СБУ та ГУР доправили гелікоптером хвору дівчинку до Києва, чим врятували їй життя

Як облаштують маршрути

Маршрути створюють для безперешкодного пересування людей з інвалідністю, батьків із візочками, людей старшого віку тощо.

Кожен маршрут обладнають:

  • зручними з’їздами і пониженими бордюрами;
  • тактильними смугами;
  • навігацією для людей із порушеннями зору;
  • оновленими інформаційними табло.

Ці шляхи дозволять відвідувати лікарні, аптеки ЦНАПи, станції транспорту, бібліотеки, музеї та інші важливі об’єкти. Один із десяти маршрутів охоплює 25 ключових точок.

Нагадаємо, що українські призери Олімпійських ігор долучилися до фотопроєкту «Спорт читає».

Фото обкладинки: Unsplash

Читати далі

Суспільство

«Я обожнюю українські кольори»: принц Вільям зустрівся з дітьми з України (ФОТО)

Опубліковано

Принц Уельський Вільям завітав до «Школи свободи» в Таллінні, яку заснували у 2022 році для біженців з України. Під час візиту принц Вільям поспілкувався з українськими школярами та отримав від них пам’ятний подарунок.

Про це повідомили на сторінках принца та принцеси Уельських.

«Школу заснували для підтримки українських дітей та молоді, які постраждали від війни. Вона пропонує їм гостинне та безпечне середовище для навчання. Слухаючи історії від учителів та учнів, стає зрозуміло не тільки про людські наслідки конфлікту, але й про мужність і силу, яку проявляють ті, кого він торкнувся»‚ — зазначили у дописі.

У публікації також розповіли про започаткування школи, процес навчання та труднощі, які виникали у дітей.

Читайте також: Голос покоління цієї війни: про що фільм «Стрічка часу» Катерини Горностай

Принцу Вільяму одна з українських учениць подарувала браслет, сплетений у кольорах прапора України. Він відповів:

«Моя донька одягне його і швидше за все забере його в мене. Щиро дякую. Я обожнюю українські кольори».

Нагадаємо, що Шерон Стоун показала картину українського художника у себе вдома (ВІДЕО).

Фото: інстаграм принца та принцеси Уельських

Читати далі