Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Хейтерів вистачає, але клієнтів – ще більше. Як я запустила перший в Україні готель рольових ігор Cherry Twins

Опубліковано

Як заробити на сексі, не продаючи його? Знайомтеся, перший та єдиний в Україні готель для рольових ігор Cherry Twins. Його власниці Олені Соловйовій довелося пройти через купу хейту та критики, аби довести, що бізнес на сексі може бути легальним і прибутковим.

Сьогодні Cherry Twins допомагає киянам втілити власні фантазії, зблизитись із партнером чи партнеркою, а інколи – навіть зберегти шлюб. Про унікальну справу, яка вже п’ять років заново відкриває секс для українців, Олена Соловйова розповіла команді ШоТам.

Олена Соловйова

Засновниця єдиного в Україні готелю для рольових ігор Cherry Twins (Київ)

Манікюрний салон? Я хочу власний готель рольових ігор

Я 17 років працювала у сфері маркетингу: як директор, маркетолог і власниця агентства. Співпрацювала з провідними українськими компаніями. Але якоїсь миті відчула, що час йти за мрією. Я давно хотіла відкрити перший в Україні готель рольових ігор. Подібні заклади вже давно функціонують за кордоном. Скажімо, лише в Японії їх 12 тисяч, в Європі – ще більше. А у нас – не було жодного.

До того ж я не бачила себе власницею манікюрного салону, галереї, магазину одягу чи іншої «мейнстрімної» справи. Мені завжди хотілося запустити дійсно унікальний бізнес. І тут все співпало: і мій інтерес до теми сексу, і професійний підхід з точки зору маркетингу. Адже я прагнула створити бізнес, яким до мене ще ніхто не займався.

Одна з небагатьох, хто легально заробляє на сексі

Готель рольових ігор Cherry Twins у Києві відкрився в березні 2018 року. Минуло вже п’ять років, утім жодного конкурента у нас досі не з’явилося. Чому? По-перше, напевно, простіше бути моїм партнером, аніж конкурентом. По-друге, це дуже складний бізнес, і треба мати сміливість, аби ним займатися. Я стала однією з небагатьох в Україні, хто легально заробляє на сексі, не продаючи його.

Тема сексу складна, тому що досі табуйована. Не хочу казати, що для України вона «дика», але з точки зору сексуальної освіти це все ще «нижче нуля». Уявіть, лише 10-15% людей користуються послугами секс-шопів у нашій країні. І якщо українці бояться магазинів для дорослих, то про які готелі може йтися? Навіть похід до сексолога викликає доволі промовисту реакцію: «У сенсі? У мене все добре!». 

Засновниця єдиного в Україні готелю для рольових ігор Cherry Twins Олена Соловйова

Але за такою логікою ми їмо суші, оскільки наш шлунок не перетравлює борщ. Тобто відкривати для себе гастрономію світу, змінювати стиль одягу – це не соромно. А ось вчитися сексу – табу. Ми досі запевняємо себе, що «природа сама підкаже». Та хрін там. Ніхто нікому нічого не підкаже – цього потрібно вчитися. Це як танці чи малювання. Ти можеш бути аматором, а можеш підійти з погляду знань.

Суспільство називало мене «бордель-маман»

Тема сексу залишається табуйованою тому, що «в СРСР його не було», а дітей приносив лелека. Щоправда, хто спав з птахом – досі не з’ясували. Ви не уявляєте, скільки людей казали мені, що я «бордель-маман», «повія» і що «переспала з усією Верховною Радою». Писали у соцмережах, а сміливіші – говорили в обличчя. Потік хейту був божевільний. Люди не розуміли, що це за готель, навіщо він.

Коли ти починаєш щось нове та унікальне, тебе спочатку проклинають і ненавидять, потім засуджують, згодом приймають, а вже пізніше – починають захоплюватися. І це все – одні й ті самі люди. Власне, я вже пройшла всі ці етапи.

Кімната «Домінація» у готелі Cherry Twins

Зараз стало ще «цікавіше», бо у надважкий період для країни хтось вирішив, ще це найкращий час, аби ділити ринок. На Cherry Twins вчинили збройний рейд. На вечірку ввірвалося «маски-шоу»: перелякали гостей, потрощили номера, завдали купи збитків, забрали техніку та асортимент магазину. Просто хтось вирішив, що наш готель – це незаконно. Тобто поки ми руйнуємо зовнішні «скріпи», внутрішні залишаються на своїх місцях.

Cherry Twins закривався лише на місяць – на початку вторгнення

Попри все готель продовжує працювати. Сьогодні у Cherry Twins тисячі шанувальників – людей, які бували у готелі десятки разів. Ми і далі створюємо для українських родин атмосферу, в якій можливо перезавантажити стосунки, спробувати щось нове, втілити бажання та отримати яскраві емоції. 

Упродовж повномасштабної війни ми зупиняли роботи лише в березні 2022 року. А вже з квітня – працювали, сплачували податки, зарплати персоналу та допомогли сотням військовослужбовців організувати найромантичніші побачення з коханими.

Звісно, нам важко, як і всім українським бізнесам. Але ми віримо в перемогу, а наші гості цінують Cherry Twins. Тому – лише вперед! Усе це тимчасові труднощі. Головне – аби ми перемогли, а наші бійці якнайшвидше повернулися додому – до родин, до кохання.

Від королівського будуара до мавританського гарему

Зараз у Cherry Twins можна забронювати номери «Будуар королеви», «Домінація», «Кімната допиту», «Бурлеск», «Кімната тортур», «Мавританський гарем» та «Готика». Мінімальний термін – три години (3000 грн), далі можливе погодинне продовження. Бронювання відбувається через сайт.

Cherry Twins
Кімната «Мавританський гарем» у готелі Cherry Twins

Cherry Twins – це ще й закритий клуб сапіосексуалів. Наші вечірки – це атмосфера, шоу, ігри, спілкування з людьми, вільними від стереотипів. Це не має нічого спільного з розпустою чи «румунським порно». Еротичні вечірки – це дуже красиво, естетично і не вульгарно. Дрескод – смокінг або фрак для чоловіка та вечірня сукня для жінки.

Тут люди вчаться не соромитися власних фантазій, знаючи, що не буде засудження чи нерозуміння. Радянська система навішувала ярлики. І тепер так: помріяти бути королевою – це добре, а портовою повією – погано. Це ваші фантазії. Вони не мають ані позитиву, ані негативу. Не варто їх оцінювати.

Cherry Twins
 «Кімната тортур» у готелі Cherry Twins

Якось одна жінка сказала мені: «Як це я – мати трьох дітей, докторка філософських наук – скажу, що все життя мріяла спробувати БДСМ?» Але яка різниця, хто ти та скільки в тебе дітей? Це речі, якими ти хочеш займатися вночі, добровільно, з коханою людиною та за взаємною згодою. Це ти, твій світ, твоє життя, твій секс і твоє тіло.

Допомагаємо парам уникнути розлучення

Cherry Twins може допомогти у стосунках, коли вони зайшли у глухий кут. Середньостатистична сім’я – мама, тато, двоє дітей, теща чи свекруха, собака, папужка та рибки. І все це періодично вривається у вашу спальню. Гучно не покричиш, голим не походиш, у рольові ігри не пограєш. Уявляю: ти в латексі, а з сусідньої кімнати кричить дитина: «Мамо, дай водички». Що сказати: «Зараз, тата відв’яжу і підійду»?

У Cherry Twins можна переодягтися, голосно кричати, робити все, що заманеться. Це твій світ на три години. Якщо люди продовжують любити одне одного, але мають питання з діалогом і тактильністю, наш готель їм допоможе. У нас багато постійних клієнтів, які ледь не щотижня втікають сюди від домашньої рутини. 

Cherry Twins
Єдиний в Україні готель для рольових ігор Cherry Twins

Справді, є партнери, які мають 50-й та 117-й візит. Нам відомо про щонайменше 300 заяв про розлучення, які пари відкликали після візиту до Cherry Twins за п’ять років його існування.

«Та хіба ж це легально?»

Насправді наш бізнес абсолютно легальний, адже ми не надаємо секс-партнерів чи секс-послуги, а лише пропонуємо кімнати з декораціями. Наші гості – виключно повнолітні люди. Власне, це лише готель зі специфічним декором номерів.

А оскільки ми маємо менш як десять кімнат, нам офіційно дозволено не реєструвати відвідувачів за паспортними даними. А тому їх перебування повністю конфіденційне. 

Cherry Twins
Кімната «Будуар Королеви» у готелі Cherry Twins

Якщо хтось хвилюється за чистоту – не варто. Наш протокол прибирання може «переплюнути» найкрутіші п’ятизіркові готелі. У Cherry Twins ніби в операційних – не просто чисто, а стерильно. Після кожного гостя всі поверхні дезінфікуються п’ятьма засобами, а після цього кімнату ще й кварцують.

Cherry Twins – це й про сексуальну освіту

Cherry Twins – це не лише готель, а й майданчик сексуальної освіти, якій, на жаль, і до війни в Україні майже не приділяли уваги. Ми навчаємо пари різних інтимних практик. Також у нас багато психологічних майстер-класів, де партнерів навчають спілкуватись одне з одним про свої бажання та фантазії.

Річ у тім, що багато людей, які в шлюбі роками, так і не наважуються зізнаватися у власних бажаннях. Нас ніколи не вчили, що секс – це фундамент стосунків. Але це природно й важливо, а отже, нічого соромитися.

Кілька разів я була на майстер-класах, які проводили у старших класах колеги-сексологи. Це просто жах. І це покоління, яке має доступ до інтернету й, відповідно, величезну кількість інформації. У моєму дитинстві з доступу до сексуальної інформації була лише газета «СНІД-інфо», яку купували за якісь копійки й передавали з рук у руки. І низький рівень сексуальної освіти можна було якось пояснити. 

Cherry Twins
Єдиний в Україні готель для рольових ігор Cherry Twins

Але коли діти у 21 столітті продовжують вірити в те, що від мастурбації сліпнуть, соромляться сказати слово «презерватив» та не розуміють, як ним користуватися, – це не нормально.

Чекайте Cherry Twins у вашому місті

Мені хочеться мати мережу готелів по всій країні. Вважаю, що в кожному місті має бути бодай один Cherry Twins, а в Києві – щонайменше 5. Починатиму з Харкова, Дніпра, Львова та Вінниці. Звісно, це потребує значних інвестицій, адже усе потрібно робити або якісно та дорого, або ніяк. Дуже хочу, щоб у мене з’явилися партнери.

А ось конкуренції я не боюся, адже вона означатиме, що є попит. Це тримає в тонусі, змушує не розслаблятися, вигадувати щось нове. Хочу подивитися на цих сміливих людей, які кинуть виклик не тільки ринку, а й мені. Бо я просто йду ринком, а їм доведеться мене переступити.

Я не претендую на «передавача досвіду», але можу дати хорошу пораду. Якщо ви стоїте на роздоріжжі – продовжувати працювати на роботодавця чи стрибнути у свою справу – поставте собі питання: «Чи готовий(а) я померти до бою?». Сядьте і прорахуйте сценарій виходу в нуль чи мінус. Уявіть, що у вас взагалі нічого і нікого не залишиться. Якщо зрозумієте, вам це під силу, – стрибайте! А якщо думаєте, що не вийде, – є велика ймовірність, що так і буде. Проти однієї історії успіху стоять сотні історій невдач.

Фото взяті з соцмереж готелю та його засновниці

Суспільство

Кримінальна драма Олега Сенцова «Носоріг» вийшла онлайн: де можна переглянути

Опубліковано

Кримінальна драма українського режисера та військового Олега Сенцова «Носоріг» вийшла на українських онлайн-стримінгах.  Фільм розповідає історію, засновану на реальних подіях 90-х в Україні, про героя на прізвисько Носоріг. 

Про це повідомляє видання village.

Що відомо про фільм

За сюжетом, він потрапляє до кримінального світу й починає свій шлях, який приведе його «зовсім не туди, куди він очікував». У головній ролі – актор і тепер військовий Сергій Філімонов. 

Читайте також: Вийшов трейлер фільму «Буча», знятого за сприяння ГУР

Знімання проходили в Кривому Розі, Львові та Києві й завершилися в грудні 2020 року. Світова прем’єра фільму відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти», українська – восени 2021-го на Київському тижні критики. Стрічку визнали найкращою на Стокгольмському міжнародному кінофестивалі, а з травня 2022 року вона також доступна для перегляду на Netflix. 

Де можна переглянути

Це другий повнометражний ігровий фільм Сенцова про 90-ті роки. Тепер він доступний для перегляду на Sweet.TV, Megogo«Київстар ТБ» й Takflix.

Фото: Скріншот із фільму

Читати далі

Суспільство

Благодійна конференція “Вчасно.Кращі Незламні” обʼєднає найкращі практики цифровізації бізнесу

Опубліковано

Переможці премії “Вчасно.Кращі Незламні” поділяться успішними кейсами діджиталізації під час благодійної онлайн-конференції. Премія відзначає провідні українські компанії за досягнення у сфері автоматизації та цифрових рішень

Конференція благодійна, участь у ній може взяти кожний. Разом з Фондом Сергія Притули організатори премії збирають кошти на розмінування деокупованих територій України. 

Особливий запрошений гість – комік та волонтер Василь Байдак із сольним стендап виступом на підтримку України та вільних незламних українців

Коли: 21 червня 10:00

Де: онлайн

Організатор: сервіс цифрових рішень для бізнесу “Вчасно”

Читайте також: У ВМС показали, як відбувається знищення мін, які знаходять у Чорному морі

Премія «Вчасно.Кращі» – це відзнака для бізнесів, які попри всі труднощі активно впроваджують цифрові сервіси та стають прикладом для всього ринку. За результатами роботи 2023-го року були відібрані та презентовані показові кейси провідних українських компаній. А спеціалізоване журі із 300 кейсів обрало 12 найуспішніших. 

Учасники обговорять такі теми:

  • Як цифровізація сприяє розвитку бізнесу та робить його незламним
  • Досвід впровадження провідними українськими компаніями найефективніших діджитал-сервісів: електронний документообіг, ПРРО, цифровий підпис, еTTH та технології EDI
  • Цифрова екосистема в бізнесі та її переваги

Серед спікерів конференції:

  • Маргарита Жукова, керівниця департаменту операційних технологій ДТЕК
  • Анна Каніна, керівниця юридичного департаменту мережі магазинів «Аврора Мультимаркет»
  • Єлизавета Шевчук, директорка департаменту контрактної логістики в ДП «Кюне і Нагель»
  • Антон Скоков, керівник цифрових сервісів для бізнесу «Вчасно»
  • Ірина Ворохоб, спеціалістка відділу адміністрування та цифровізації процесів офісного управління Lifecell 

Ознайомитися з повною програмою та зареєструватися можна за посиланням.

Нагадаємо, у Києві відновили мініскульптуру “Гелікоптер Сікорського”.

Фото надали організатори

Читати далі

Суспільство

У Києві встановлять сітілайти для вшанування пам’яті загиблих військових: де саме

Опубліковано

У Києві встановлять сітілайти для вшанування пам’яті загиблих військових. Усього хочуть створити три такі інформаційні цифрові стенди.

Про це повідомляє Київська міська рада.

Їх встановлять, зокрема, на території Центрального парку культури і відпочинку, а саме біля меморіального комплексу Героїв-киян, які загинули за цілісність та незалежність України.

Читайте також: «Зробив неможливе»: український військовий збив російську крилату ракету з кулемета

Також вони будуть розташовані на розі вулиць Михайла Грушевського та алеї Магдебурзького права в Печерському районі. Їх фінансуватимуть за позабюджетні кошти.

Нагадаємо, у Мукачівському замку прикордонник створив патріотичні стінописи.

Фото: Вечірній Київ

Читати далі
Продовжити в браузері
Щоб встановити натисни
та обери
Додати на Початковий екран
Встановити
Встановлення майже не використовує пам’ять і забезпечує швидкий спосіб доступу до цієї програми.
Встановити
Update Contents
ШоТам Ми хотіли б показувати вам сповіщення про останні новини та оновлення
Відхилити
Дозволити сповіщення