Технології
Українська платформа Ringostat випустила ШІ для телефонії. Що відомо
Платформа колтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики Ringostat закінчила тестування ШІ, вбудованого у віртуальну АТС, та стала першою українською телефонією зі штучним інтелектом. Українські компанії можуть безоплатно отримати 1 000 хвилин на розмови з клієнтами.
Про це повідомляє ШоТам.
Ringostat анонсував вихід штучного інтелекту для дзвінків у квітні 2023 року. За задумом платформи, продукт має заощадити час бізнесів на оцінку роботи працівників. Зараз ШІ вже повноцінно інтегровано в інтерфейс.
Бізнес зазвичай обробляє щонайменше десятки дзвінків на день, і незрозуміло, які з них потребують втручання керівника. Тому доводиться слухати діалоги вибірково, і так можна пропустити виклики, що потребують уваги та опрацювання помилок. За допомогою ШІ є можливість помітити саме ті дзвінки, які варті уваги керівника.
З квітня і дотепер штучний інтелект проаналізував для одного тільки Ringostat більш як 8 240 дзвінків, сумарною тривалістю понад 510 годин. Це понад 70 робочих днів керівника – якщо вважати, що у цей час він тільки слухав би дзвінки.
Читайте також: Як безготівка робить життя зручнішим. Чотири історії з прогулянки Києвом
Розробники надають можливість українському бізнесу протестувати ШІ, зареєструвавшись на платформі. Для кожної компанії Ringostat виділяє 1 000 безкоштовних хвилин, що еквівалентні 100-200 розмовам, у залежності від їх тривалості.
Продукт можна використовувати не тільки для відділів продажів. Техпідтримці він надасть дані, як покращити якість обслуговування, а маркетингу дозволить зрозуміти, як клієнти сприймають рекламу та що варто додати в об’яви чи на сайт.
Як анонсували раніше, ШІ розшифровує діалоги у текст, перекладає діалог з мови комунікації на мову, зрозумілу користувачу, аналізує, фіксує настрій розмови та співрозмовників і надає поради щодо подальших кроків.
Довідка
Ringostat — це частина Netpeak Group, українська платформа колтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики. У портфоліо клієнтів Ringostat понад 1300 компаній, серед яких Peugeot, Mercedes-Benz, Jooble, OLX. 120 топових digital агенцій є партнерами Ringostat і використовують його в роботі щодня.
Нагадаємо, на порталі «Дія» створили освітній серіал про штучний інтелект та опанування ChatGPT.
Також KSE створила сканер штрихкодів, який визначає товари брендів, що досі не вийшли з російського ринку.
Фото: ringostat.com.
Технології
Коментарі
Технології
Як працюватиме реєстр?
- ім’я та опис тварини;
- інформацію про вакцинацію та стерилізацію;
- контакти власників.
Етапи запуску
- Авторизація ветеринарів та клінік. Уже стартував перший етап: ветеринари подають заявки до Держпродспоживслужби для реєстрації в системі.
- Реєстрація тварин. Початок другого етапу планується на початок 2025 року.
Чому це важливо?
- відстежувати чисельність домашніх тварин;
- збирати дані про стан їхнього здоров’я та вакцинації;
- забезпечити кращий контроль над епідеміологічною ситуацією.
Коментарі
Технології
Що відомо:
- з червня 2023 року в Україні запрацював Єдиний реєстр зброї, а також електронний кабінет власника. Ці сервіси значно спростили процес подачі документів;
- нова функція в «Дії» стане ще одним кроком у цифровізації послуг МВС.
Коментарі