

Економіка і бізнес
Українська мережа автосервісів TurboSTO відкрила у Варшаві філіал
Бренд української мережі автосервісів з ремонту турбін TurboSTO 1 серпня відкрив філіал у Варшаві.
Про це розповів один із співвласником Владислав Пустовий виданню autoportal.ua.
Після початку повномасштабної агресії керівництво мережі почало розвивати ідею виходу на міжнародний ринок. Для старту було вирішено відкрити TurboSTO у Варшаві.
Як вдалося вийти на ринок Польщі?
З’ясували, що поляки віддають перевагу дизельним двигунам із турбінами: це майже ⅔ з усіх зареєстрованих авто. Попит на послуги турбосервісу дуже високий, а добрих майстрів там не вистачає. Тобто, у Польщі є платоспроможна аудиторія, потреби якої не задовольняються повною мірою.
Принципи відкриття авто СТО у Польщі серйозно відрізняються. Причому різниця криється в документальних дрібницях. У Польщі суворі правила реєстрації, більш прискіпливі перевірки. На всі нюанси потрібно більше часу.
Читайте також: Фарбуємо так, щоб жоден окупант не побачив. Алік Мухін та його команда закамуфлювали понад 900 автівок для ЗСУ
Але, маючи за плечима великий досвід, фахівці компанії впоралися із завданням. Знайшли добрих механіків, вибрали приміщення, придбали обладнання, створили всі умови для комфортної роботи персоналу. Сервіс повністю відповідає європейським стандартам та вже працює повним ходом.
Це не означає, що компанія збирається переорієнтовуватись на західний ринок. Навпаки, у найближчих планах відкрити ще кілька сервісів в Україні. Для початку — у Полтаві та Кременчуці. Що стосується Польщі, то в перспективі відкриття ще 2-3 сервісів.
Також у планах розширювати спектр послуг з ремонту автомобілів.

Довідка
TurboSTO — бренд української мережі автосервісів з ремонту турбін із 14-ма філіями у різних регіонах країни. За кілька років компанія закріпилася у своїй бізнес-ніші, стала відомою серед автовласників.
Нагадаємо, українська онлайн-школа «Матема» вийшла на польський ринок.
Також «Добродія Фудз» відкрила торговий дім у Польщі.
Окрім того, українці відкрили у Лондоні ресторан.
Фото: autoportal.ua; turbosto.com.ua.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay