Суспільство
Українська компанія Lumof розробляє лампи, які світитимуть без світла (ВІДЕО)
Пам’ятаєте світильники з фільму «Аватар»? Максим Леванець робить такі самі та ще кращі!
Його лампи Lumof світять і прикрашають домівки, ресторани, бари, підприємства по всій Україні та Європі.
Як «світлий бізнес» релокувався з Миколаєва на Буковину та яка лампа врятує вас, коли не буде світла, розповідає ШоТам.
У цей темний час він наповнює світлом життя інших людей. Живе на роботі й вигадує особливі чудернацькі світильники. А просто зараз чаклує над лампою, яка може працювати без електроенергії.
Максим Леванець працює з освітленням із 2009 року. А надихнув його на це фантастичний фільм…
«Десь в “Аватарі” було дерево, в якого замість листя звисають такі світлові штуки. Ну, і по суті, це одна з тих форм, через яку я почав займатися освітленням. Ми перші, хто в Україні почав робити самостійно такі вироби», — згадує засновник торгової марки Lumof Максим Леванець.
Завдяки Максимові світлішими ставали домівки, ресторани й підприємства України.
«До війни ми імпортували в Польщу, в Німеччину, в Бельгію, в Ісландію», — Максим Леванець, засновник торгової марки Lumof.
Читайте також: Сльози на кордоні, сварки з митниками та шахраї. Як пригнати автівку для ЗСУ та не зійти з розуму
Із початком війни чоловік разом із дружиною та двома синами переїхав до Вижниці. А потім перевіз з Миколаєва своє виробництво і тепер фактично живе на роботі.
Квартира Максима розташована на третьому поверсі, а його робота — на першому.
«Пару хвилин — і я на роботі. І це кайф. Я не вважаю це роботою своєю, це моє хобі, найулюбленіша справа. Тому можу собі дозволити і після роботи працювати, і в суботу, і в неділю», — Максим Леванець, засновник торгової марки Lumof.
А щоб не було сумно, чоловік бере з собою старшого сина Семена. Нині Максим працює над лампами, які будуть світити без електрики.
«Хочемо робити моделі невеличких світильників: це, як нічник, який має працювати від зарядки для телефону», — Максим Леванець, засновник торгової марки Lumof
«Збираю такого формату світильники. Вони збираються всі вручну, з дротиків певних розмірів, діодів», — Дар’я Бахмутова, збирачка конструкцій світильників
У планах чоловіка — відкрити цех із фарбування металу та повністю перейти на українське комплектування.
«Зараз у нас є мегамета — це повністю відмовитися від імпорту. Всі комплектуючі: і електронні, і механічні, робота — збірка, фарбування. Все це буде зроблено у нас, у Вижниці. 90% усього, що є у нас в асортименті — це буде made in Ukraine», — Максим Леванець, засновник торгової марки Lumof.
Нагадаємо, вінничанин на 3D-принтері виготовляє бліндажні ліхтарі для захисників.
Суспільство
Володимир Кальчук
начальник відділу земельних ресурсів та екології Черняхівської селищної територіальної громади
Змалку звик до роботи на землі
Не покинув власну землю в тяжкі часи
Дехто зі знайомих покинув землю, бо не знав, що буде далі. Але ми дуже вболівали за свою справу і, попри труднощі, продовжили обробляти поля. Цьогоріч урожай був набагато кращий за попередні роки, тому земля нам віддячила.
Тепер усі дані про землю зібрали в єдиному реєстрі
Аби з кожного клаптика землі був прибуток у бюджеті
Моя робота є важливою для громади, бо земля — це багатство України. Мені боляче дивитися на поля, які пустують чи заросли, які не використовуються за призначенням.
Коментарі
Суспільство
Укрпошта випустила нову марку під назвою «Лист Святому Миколаю» й відкрила Різдвяну поштову резиденцію.
Про це повідомляють на сайті компанії.
Про марку
Автор ілюстрації — український художник й ілюстратор Кость Лавро. На ній зображений хлопчик, який пише лист до Святого Миколая.
Придбати поштовий набір можна у відділеннях Укрпошти, філателістичних крамницях і в поштовому маркеті за посиланням. Крім того, під час відкриття Різдвяної поштової резиденції відбулося спецпогашення марки.
Різдвяна поштова резиденція приймає листи дітей святому Миколаю до 25 грудня. Також можна отримати відповідь від святого Миколая.
Читати також: Укрпошта зібрала 3,7 млн грн за благодійну марку, присвячену ГУР
Як надіслати лист
Надсилати листи можна на відділення № 01001 у Києві за адресою вулиця Хрещатик, 22. Щоб лист не загубився, його потрібно зареєструвати за посиланням. Пропонують клеїти поштову марку «Лист Святому Миколаю». Діти, які надішлють цікаві листи, зможуть отримати подарунки.
Фото: Укрпошта.
Коментарі