Суспільство
Українська компанія із конопель створила альтернативу м’ясу
Українська компанія VITEO Hemp вирощує коноплю та виготовляє з неї суперфуд – протеїн, який може повністю замінити м’ясо, пише newfood.media.
VITEO Hemp працює на кількох заводах у різних областях – Дніпропетровській, Полтавській та Івано-Франківській.
«Ми – одна з небагатьох компаній, яка гарантує повну простежуваність продукції – від посіву насіння до полиць магазину», – говорять у компанії.
Читайте також: «Прощавай, пакетику!». 10 українських брендів, що створюють стильні шопери та екоторбинки за доступними цінами
VITEO Hemp охоплює повний цикл – від насіння та вирощування конопель до пакування та реалізації продуктів з доданою вартістю.
Компанія не застосовує хімічних пестицидів, що дозволяє отримувати органічно чисту крафтову продукцію. Окрім протеїну це також конопляна олія та харчові добавки.
«Протеїн з конопель – натуральне джерело білка, яким можна повністю замінити м’ясо, адже в ньому містяться едемін і альбумін, – зазначає виробник. – Ці білки синтезуються в печінці в період переробки тваринних жирів. Вони необхідні нам для енергії і росту».
Правильна волокниста і груба клітковина, що міститься у протеїні, забезпечує організму очищення від шкідливих бактерій, піклується про мікрофлору, і допомагає засвоювати корисні речовини з продуктів харчування.
Завдяки високому вмісту антиоксидантів конопляний протеїн гальмує старіння.
Читайте також: «Здорова їжа — здорові родини». Як біопрепарати від БТУ-ЦЕНТР безпечно позбавлять овочі від шкідників
Зазначається, що продукт підійде для для вегетаріанців, сироїдів, людей похилого віку та дорослих людей, а також тих, хто займаються активними видами спорту. Його можна споживати у будь-якому вигляді. Наприклад, до сніданку добре поєднати конопляний протеїн із фруктами та рослинним молоком. Також протеїн радять додавати до борщу.
Нагадаємо, український стартап створив веганські страви, що готуються за 10 хвилин.
Фото: newfood.media.
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі