Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

«Прощавай, пакетику!». 10 українських брендів, що створюють стильні шопери та екоторбинки за доступними цінами

Опубліковано

З 10 грудня в Україні почали обмежувати використання пластикових пакетів. Тепер покупцями доведеться платити за одноразові пакетики, хай навіть і символічну вартість. ШоТам пропонує відмовитися від пластику вже сьогодні. Зібрали для вас 10 крутих українських брендів, які створюють зручні шопери та екологічні торбинки за доступними цінами.

Шо несеш?

Шопери та екологічні торбинки від українських виробників

Магазин шоперів, який закликає залишити в минулому пакет з пакетами. В асортименті — бавовняні та водонепроникні торбинки з написами на кшталт «Мені стидно за твій пакет», «Задовбали зі своїми дурнуватими написами», «No rain, no flowers» тощо. Крім того, можна замовити шопер за індивідуальним дизайном. А ще команда «Шо несеш?» обожнює робити подарунки: до 31 грудня з кожним замовленням надсилатимуть ще й новорічні шкарпетки. 

Скільки коштує? Базовий бавовняний шопер від 115 грн, шопер із написом чи зображенням — від 215, водонепроникні сумки із зовнішньою кишенею — від 295 грн.

Як замовити? Instagram.

Goodies

Шопери та екологічні торбинки від українських виробників

Львівський бренд, у якого можна придбати екоторбинки для різних продуктів. Наприклад, в асортименті є мішечки з плащівки для брудних овочів, сіточки для овочів на фруктів, на яких немає залишків землі, та бавовняні торбинки для хлібу. З продукцією цього бренду можна повністю відмовитися від будь-яких пакетів, адже все можна скласти у стильний шопер.

Скільки коштує? Торбинки для овочів та фруктів — 70 грн, для хлібу та інших речей — від 65 грн, бавовняні шопери — від 400 грн.

Як замовити? Instagram, Facebook.

Карман

Шопери та екологічні торбинки від українських виробників

Насправді, не лише сумки, а ще й купа різної екопродукції. Утім шалену популярність бренд отримав саме завдяки стильним та великим шоперам з картинами відомих художників. Кожна сумка складається в маленький чохол та займає мінімум місця у вашому рюкзаку чи навіть кишені. Також в асортименті бренду гігієнічні набори, мішечки для овочів, воскові серветки для зберігання продуктів у холодильнику та бамбукові чашки.

Скільки коштує? Сумки — 550 грн (бувають акції та знижки), торбинки для фруктів та овочів — від 200 грн за набір з трьох штук.

Як замовити? Facebook, Instagram, сайт.

Rebag

Шопери та екологічні торбинки від українських виробників

Бренд спеціалізується саме на мішечках, які мають всі шанси в майбутньому замінити вже не безкоштовні пакетики з супермаркетів. Торбинки Rebag розраховані на крупи, фрукти, овочі, хліб та будь-яку іншу продукцію. Їх можна спокійно кидати до пральної машинки та навіть прасувати. В асортименті мішечки різних розмірів та кольорів.

Скільки коштує? Маленькі мішечки — від 35 грн, великі — від 40 грн, набір торбинок — 200 грн.

Як замовити? Facebook, Instagram.

Морква

Шопери та екологічні торбинки від українських виробників

«Шопери, які носитимуть ваші онуки», — так амбіційно заявляє бренд на своїх сторінках в соцмережах. Не можемо гарантувати, що речі від «Моркви» служитимуть так довго, але їхні торбинки та мішечки для продуктів і справді мають надійний вигляд. А ще — дуже нетиповий та оригінальний дизайн. 

Скільки коштує? Шопери — від 270 грн, торбинки-майки — від 90 грн.

Як замовити? Instagram.

Своя тара

Шопери та екологічні торбинки від українських виробників

Ще один львівський бренд, який створює багаторазові мішечки з тканини для продуктів на вагу. У виробництві використовують натуральні тканини та синтетичні (відходи з виробництва). Мішечки можна прати, бренд запевняє, що всі торбинки — витривалі та міцні.

Скільки коштує? Вартість торбинок залежить від розмірів та стартує від 24 грн, за найбільший мішечок доведеться заплатити 39 грн. Комбінований набір з 5 штук різних розмірів — 173 грн. Шопери — від 180 грн.

Як замовити? Facebook, Instagram.

Шила Мама

Шопери та екологічні торбинки від українських виробників

Затишне крафтове виробництво екологічних торбинок з неймовірно красивим пакуванням. Для замовлення доступна палітра з понад 20 кольорів, а кожен мішечок створюється власноруч. Напевно, найбільш маловідомий бренд із нашої добірки, але він точно вартий вашої уваги.

Скільки коштує? Вартість торбинки — 45 грн, вона витримує до 5 кг.

Як замовити? Instagram.

Onsbag

Шопери та екологічні торбинки від українських виробників

Український бренд, що створює доступні за ціною шопери з цікавими та нетиповими дизайнами. А поціновувачі мінімалізму можуть замовити шопер без жодних малюнків: вийде вдвічі дешевше. Також в асортименті є мішечки для продуктів.

Скільки коштує? Шопери без принтів — від 110 грн, з принтом — від 230. Торбинки для овочів та фруктів — від 70 грн.

Як замовити? Instagram.

Honey Mommy

Шопери та екологічні торбинки від українських виробників

Сімейний бренд, який активно просуває ідею свідомого споживання. Торбинки для перших клієнтів шила мама засновниці бренду, але через шість місяців після старту команда розширилася. Сьогодні на сторінці Honey Mommy можна замовити мішечки для продуктів та інші екологічні товари.

Скільки коштує? Вартість торбинок — від 45 грн за середній розмір і 50 — за великий. Мішечки для круп коштують 50 грн, вологостійкі — від 60 грн.

Як замовити? Instagram.

Кульок

Шопери та екологічні торбинки від українських виробників

Стильні шопери українського виробництва, з якими можна сходити і до супермаркету, і на прогулянку з друзями. Дизайни мінімалістичні та однотонні, тож поціновувачам принтів чи написів краще придивитися до інших варіантів. Крім шоперів бренд також пропонує екологічні торбинки для продуктів.

Скільки коштує? Вартість екоторбинок — 150 грн за 2 штуки, шопери — 280 грн за розмір «М» та 495 — за «L».

Як замовити? Instagram.

Суспільство

На Київщині відкрили центр для дітей: які послуги можна отримати

Опубліковано

У Фастівській громаді Київської області створили Центр підтримки сім’ї та дитини стаціонарного відділення Фастівського міського центру соціальних служб. Відкриття Центру відбулося у Великоснітинському старостинському окрузі в рамках дводенного форуму «Усі діти – наші: розвиток соціальних сервісів – своєчасна та якісна підтримка сімей з дітьми».

Про це повідомляє Київська ОВА.

Центр надаватиме безкоштовні соціальні послуги внутрішньо переміщеним родинам та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

Читайте також: 87-річний незрячий волонтер в’яже маскувальні сітки (ВІДЕО)

Робота закладу охоплюватиме:

  • Консультування;
  • Короткотермінове проживання;
  • Денний догляд дітей з інвалідністю;
  • Представництво інтересів;
  • Соціальну адаптацію;
  • Кризове екстрене втручання;
  • Соціальну інтеграцію та реінтеграцію;
  • Соціальний супровід родин, у яких виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування. 

Завдяки тісній співпраці з БФ СОС Дитячі Містечка у приміщенні зроблено капітальний ремонт та оснащено необхідним обладнанням.

Заклад було відкрито у рамках реалізації проєкту «Право на сім’ю», який реалізовує МБО БФ СОС Дитячі Містечка за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Нагадаємо, українська фотожурналістка стала лауреаткою конкурсу.

Фото: Київська ОВА

Читати далі

Суспільство

Попит на електронні книжки зріс більш ніж вдвічі за рік: які купують книги

Опубліковано

В Україні вдвічі збільшився попит на електронні книжки. У мережі пояснюють це тим, що такі книги зазвичай дешевші за паперові, а також завжди є в наявності, на відміну від паперових книг, які можуть закінчуватися. Крім того, електронні книжки зручніше брати з собою в подорож. Утім, в мережі вважають, що «електронки» не стануть повноцінними конкурентами паперовим книжкам.

Про це інформує видання village посилаючись на дослідження «Книгарні Є».

За 2024 рок, читачі в Україні найчастіше надають перевагу електронним книгам українських сучасників. Кожна шоста продана книга – електронна, а це майже втричі більше, ніж паперових книг.

Читайте також: Книгарня “Сенс” долучилася до проєкту “Книжки на фронт”

Також електронні книги частіше обирають прихильники психологічної літератури, детективів та фантастики. Для порівняння, попит на сучасну зарубіжну прозу серед читачів електронних та паперових книжок майже однаковий. 

ЯКІ ЕЛЕКТРОННІ КНИГИ НАЙПОПУЛЯРНІШІ

  • «Я бачу, вас цікавить пітьма» Ілларіона Павлюка
  • «Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією»  Володимира Станчишина
  • «Для стосунків потрібні двоє» Володимира Станчишина
  • «Танці з кістками» Андрія Сем’янківа
  • «Шлях до несвободи: Росія, Європа, Америка» Тімоті Снайдера

Нагадаємо, у Венеції пройшов перфоманс, присвячений “Ізоляції” в Донецьку.

Фото: Волинські новини

Читати далі

Суспільство

У Львові збільшилася кількість зарядних станцій для електромобілів: де можна заправити електрокар

Опубліковано

У Львівській громаді погодили ще 7 місць для розміщення зарядних станцій для електромобілів. Встановлювати станції для зарядки електромобілів можуть суб’єкти господарювання, звернувшись до міста з запитом щодо отримання відповідного дозволу.

Про це повідомила Львівська міська рада.

Нові зарядні станції будуть розміщені за такими адресами:

  • вул. Академіка Гнатюка, 20;
  • вул. Під Дубом, 2-А
  • вул. С. Бандери, 15;
  • вул. С. Бандери, 24;
  • вул. С. Бандери, 32;
  • вул. Ф. Ліста, 1;
  • пл. Є. Маланюка – вул.М. Скорика, 17;
  • вул. Стрийська, 38;
  • пл. Є. Петрушевича, 3;
  • просп. Т. Шевченка, 2;
  • просп. Т. Шевченка, 15;
  • вул. І. Виговського, 34;
  • вул. Т. Шевченка, 25
  • вул. Жасминова, 5-Б
  • вул. К. Левицького, 67;
  • вул. Пекарська, 7;
  • вул.І .Мечникова, 8;
  • вул. Зелена, 281-А
  • вул. Луганська, 18;
  • вул. В.Навроцького, 23:
  • вул.Стрийська, 45-А;
  • просп. Червоної Калини, 2-А;
  • просп. Червоної Калини, 36;
  • просп. Червоної Калини, 66;
  • вул. Володимира Великого, 10;
  • вул. С.Єфремова, 37
  • вул. Генерала Чупринки, 85;
  • вул. Київська, 10;
  • вул. Наукова, 2-Б;
  • вул.Т. Масарика, 2;
  • вул. Ю. Федьковича, 6;
  • вул. В. Липинського, 11;
  • просп. В. Чорновола, 95;
  • просп. В. Чорновола – вул. Торф’яна.
  • вул. Миколайчука, 9;
  • вул. П.Орлика, 4;
  • вул. Реміснича, 16-Г;
  • вул. Б.Хмельницького, 271;
  • вул. Т. Шевченка, 120
  • смт. Брюховичі, вул. В.Івасюка, 74.

Читайте також: Студенти з України презентують в шести країнах Європи “пісню без слів”

Як зауважив керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, на сьогодні зарядні станції вже встановили на 4 з визначених локацій. Також видано ще 10 пакетів документів для встановлення таких станцій.

Нагадаємо, Україна отримала від США модульні мости.

Фото: Львівська міська рада

Читати далі