Економіка і бізнес
Українська ІТ-компанія SoftServe виходить на ринок Латинської Америки
ІТ-компанія з українським корінням SoftServe відкриває центри розробки в Мексиці, Колумбії та Чилі.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
За інформацією, перший офіс в новому регіоні вже запрацював у столиці мексиканського штату Халіско – Гвадалахарі. Наступними відкриють розробницькі центри в найбільших колумбійських містах – Боготі та Медельїні, а також в чилійській столиці Сантьяго.
Ринок Латинської Америки
На ринку Мексики, Колумбії та Чилі працюють 500 000 ІТ-спеціалістів. Регіон має також і географічні переваги, зокрема, близькість до США. Відтак, Латинська Америка є привабливою для більшості глобальних гравців технологічного ринку. Понад 50 університетів в цих країнах готують щороку 350 000 випускників технічних спеціальностей.
Читайте також: «Кайфуємо від того, що різні». Як бренд FREEki створює стильний одяг та допомагає працевлаштуватися людям з інвалідністю
Вихід на ринок талантів Латинської Америки дасть можливість SoftServe продовжити свій стрімкий ріст та збільшити глобальну присутність. У планах компанії – найняти 3 000 працівників в Латинській Америці до кінця 2025 року, станом на сьогодні в компанії відкрито вже пів сотні вакансій в регіоні. Також цього року, SoftServe планує розпочати співпрацю з низкою технічних університетів у Гвадалахарі, Боготі, Медельїні та Сантьяго.
Загалом, SoftServe на сьогодні налічує більше 12 000 працівників та 41 офіс у 12 країнах. Найбільш чисельні розробницькі центри компанії розташовані в Україні, проте, стрімко розвивається також присутність SoftServe у Польщі та Болгарії.
Про компанію
SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Більше 12 000 співробітників працюють у 41 офісі, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).
Компанія працює над понад 1000 активними проектами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.
Нагадаємо, Львівська ІТ-компанія SoftServe відкрила офіс у Дубаї.
Як ми повідомляли раніше, українська ІТ-компанія SoftServe отримала нагороду США за рішення в боротьбі з COVID-19.
Фото: city-adm.lviv.ua.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі