

Суспільство
Українська ІТ-компанія SoftServe відкриває офіси в Полтаві та Києві
Одна з найбільших українських IT-компаній відкриває нові офіси в Полтаві та Києві.
Про це пише ain.ua.
У SoftServe зазначають, що питання збільшення кількості робочих місць постало з запровадженням екстрених та планових відключень світла, а також загрозою повного блекауту.
«Відкриття нових просторів й розширення коворкінгів запровадили аби більшість працівників в Україні були в близькій доступності до офісів та мали можливість безперебійно працювати й під час блекаутів», – розповідають айтівці.
Про нові офіси
Новий офіс у Києві, розрахований на 35 людей, відкрили на лівому березі. Він став третім робочим простором SoftServe в столиці. Як розповіли в компанії, таке місцезнаходження вирішує конкретну проблему: обстріли та перебої з електропостачанням нерідко спричиняли транспортний колапс, і працівникам з лівобережної частини міста було нелегко дістатися на роботу.
Читайте також: Конвертують ґвару в допомогу. Релоковані айтівці створили застосунок, що дозволяє донатити на ЗСУ без грошей
Коворкінг у Полтаві має площу 280 м2 й розрахований на 40 працівників. Новий офіс, зокрема, надає можливість автономної роботи попри відключеннях електроенергії. Як зазначається, саме в Полтаву з початком війни переїхала велика кількість працівників SoftServe з Харкова. Станом на січень 2023 року, в місті проживають близько 100 співробітників компанії.
Оскільки кількість людей, які відвідують офіси, значно зросла, компанія також розширює вже наявні офлайн-простори. Зокрема в тернопільському офісі, що має площу 222 м2, облаштують ще два десятки робочих місць. Їх кількість подвоїться й в коворкінгу SoftServe у Вінниці.
Про SoftServe
SoftServe – найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та консалтингових послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній з розробки програмного забезпечення в Центральній і Східній Європі і входить в список найбільших сервісних ІТ-компаній України.
Читайте також: «Забудьте про російські хостинги». Усе, що треба знати новачку, створюючи свій сайт з нуля
Близько 12 000 співробітників працюють в 38 офісах, розташованих від Сан-Франциско до Сінгапуру. Основні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Центри розвитку компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).
Раніше ми писали, що SoftServe відкриває центри розробки в Мексиці, Колумбії та Чилі.
Крім того, ІТ-компанія SoftServe отримала нагороду США за рішення в боротьбі з COVID-19.
Фото: forbes.ua.
Суспільство

У межах ініціативи Bring Kids Back UA вдалося повернути з окупації 21-річного хлопця, якому погрожували примусовою мобілізацією до російської армії.
Про це повідомила операційна директорка Bring Kids Back UA Дарія Зарівна.
Історія хлопця
Юнак залишався на окупованій території лише зі свідоцтвом про народження. Кілька місяців тому йому зателефонували з російського військкомату з вимогою з’явитися для вручення повістки. Згодом прозвучала й пряма погроза — забрати його силоміць. Перебуваючи в постійному страху, що його відправлять на війну, хлопець звернувся по допомогу.
Завдяки зусиллям сестри та організації Helping to Leave, йому вдалося отримати документи й перетнути лінію розмежування, повернувшись на підконтрольну Україні територію.
Читайте також: У містах на Луганщині активісти розповсюдили проукраїнську символіку (ФОТО)
Bring Kids Back UA — державна ініціатива, спрямована на повернення українських дітей та молоді з окупації або росії. Команда Helping to Leave є одним із партнерів проєкту, що надає практичну допомогу українцям у складних умовах окупації.
Нагадаємо, українська художниця та Rescue Now запустили ініціативу для допомоги дітям у Харкові.
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка Save Ukraine
Суспільство

24 квітня «Укрпошта» презентувала поштовий випуск «Британія та Україна: 100 років партнерства». Його створили в межах проєкту «Власна марка» до 100 днів з моменту підписання угоди про сторічне партнерство між країнами.
Про це повідомили в компанії.
Угоду уклали 16 січня 2025 року під час візиту Прем’єр-міністра Великої Британії до Києва. Це перший документ такого масштабу для України, що охоплює ключові сфери співпраці — від безпеки й економіки до культури та спорту.
Дизайн марки створили на основі офіційної айдентики партнерства, розробленої британськими дизайнерами.
Церемонія спецпогашення відбулася у Головпоштамті у Києві за участі тимчасової повіреної у справах Великої Британії в Україні Шарлотти Сюрен, заступника міністра закордонних справ України Олександра Міщенка та генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського.
Особливою частиною події стала участь школярів із київської школи №219. Вони підписали листівки, які надішлють до учнів партнерської школи у Ліверпулі, а також до прем’єр-міністра Великої Британії Кіра Стармера і міністра закордонних справ Девіда Ламмі.
Читайте також: Режисер кліпів Nirvana та Metallica відвідав Україну, аби створити фільм про боротьбу українців (ФОТО)



Нагадаємо, що учні 100 українських та британських шкіл долучаться до нового спільного проєкту.
Фото: «Укрпошта»
Суспільство

Фандрейзингова платформа UNITED24 отримала анонімний благодійний внесок у мільйон доларів США. Кошти направлять на гуманітарне розмінування в межах кампанії «Крок за кроком», що охоплює три області України.
Про це повідомили в UNITED24.
Цей донат став одним із найбільших приватних внесків на розмінування з початку повномасштабного вторгнення. Загалом UNITED24 вже зібрала понад 1,4 мільярда гривень на цей напрям, з яких понад 64% надійшло з США.
Мета поточного збору — 1,5 мільйона доларів. Кошти підуть на очищення таких об’єктів:
- Високопільська лікарня (Херсонська область);
- Феневицьке та Макарівське лісництва (Київська область);
- школа, садок, парк та дитячі майданчики в селі Гракове (Харківська область), яке після деокупації виявилося замінованим на 90%.
Читайте також: Режисер кліпів Nirvana та Metallica відвідав Україну, аби створити фільм про боротьбу українців (ФОТО)
Про фонд UNITED24
UNITED24 — це офіційна фандрейзингова платформа України. За весь час діяльності через платформу зібрали понад 1,4 мільярда доларів. Завдяки цьому проєкту можна задонатити за п’ятьма напрямками:
- «Оборона»;
- «Гуманітарне розмінування»;
- «Медична допомога»;
- «Відбудова України»;
- «Освіта та наука».
Нагадаємо, що 11-річний хлопчик із Данії зібрав понад 8 000 доларів на допомогу українським дітям.
Фото обкладинки: сайт Міноборони