Суспільство
Українська IT-компанія Grammarly відкриває хаб у Берліні та запрошує на роботу українців
Українська ІТ-компанія Grammarly відкриває хаб в Берліні та запрошує на роботу українців, які покинули домівку через російське вторгнення.
Про це повідомляє видання ain.ua.
Берлінський хаб стане п’ятим постійним хабом Grammarly. Компанія вже має офіси в Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку та Ванкувері.
В усіх локаціях компанія підтримує гібридний формат віддаленої роботи – члени команди можуть працювати дистанційно і зустрічатимуться раз на квартал для спільної роботи протягом кількох тижнів.
Наразі в Grammarly вже працює понад 700 людей і компанія продовжує розширювати глобальну команду в усіх локаціях, пропонуючи понад 100 відкритих вакансій.
Подаватися на вакансії в Німеччині, Польщі та Португалії компанія запрошує українську діаспору та українців, які тимчасово залишили Україну через війну. Усі вакансії компанії можна переглянути за посиланням.
Про роботу Grammarly в Україні
Grammarly зберігає свій двоповерховий хаб у Києві на майже 300 робочих місць, але наразі він залишається зачиненим з міркувань безпеки. Усі нинішні та нові колеги в Україні поки що працюватимуть лише віддалено.
Зараз Grammarly продовжує надавати підтримку членам української команди в Україні та за кордоном – зокрема логістичну та фінансову. Усі члени команди, які потребують додаткових вихідних днів для волонтерства або для того, щоб подбати про родину чи власне самопочуття, можуть узяти додаткову оплачувану паузу від роботи. За фахівцями, які стали до лав ЗСУ, зберігається їхня заробітна плата на 12 місяців.
Додамо, Grammarly розробляє онлайн-платформу для допомоги в ефективній комунікації англійською мовою. Вона охоплює вебредактор, додатки для десктопа, браузерні розширення, мобільні клавіатури, додаток для iPad, надбудову для Microsoft Office, додаток для Windows та Maс, а також SDK для розробників.
Нагадаємо, стартап Grammarly, який заснували троє українців, залучив нові інвестиції $200 млн та досяг оцінки у $13 мільярдів.
Фото: mind.ua
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі