Суспільство
Український виробник зайняв 35% ринку вантажних коліс Євросоюзу
Вантажні вагони Євросоюзу їздять на колесах українського виробництва. Український виробник колісних пар Інтерпайп вже зайняв там 35% всього ринку коліс вантажних вагонів. Зараз підприємство інвестує у нові виробничі лінії та в 2019 році планує вийти на ринок колісних пар для пасажирських вагонів у ЄС. Про це розповів фінансовий директор компанії Денис Морозов.
“Ми є лідерами на ринку коліс для вантажних перевезень. В ЄС наша частка становить близько 35%, максимум буде 50%, більше нам не дадуть зайняти. Тому зараз ми хочемо вийти на ринок коліс для пасажирських вагонів. Для цього необхідне обладнання для сверловки та балансування коліс, і незабаром воно буде встановлено”, – повідомив він.
Попереду – нові ринки
Головні ринки виробника – це Європа, США і Близький Схід. Для того щоб продавати більше коліс на ці напрямки, компанія планує розширити потужності з механічної обробки коліс. А за рахунок нових продуктів (наприклад, швидкісних, безшумних коліс) фірма націлена на перехід з традиційних ринків на перспективні, де немає колії 1520 мм.
“Цей шлях вимагає великих інвестицій, розробок, але тим він і цікавий, і перспективний з точки зору прибутковості” – сказав директор компанії.
Читайте також: Український виробник поставлятиме до ЄС гірничодобувне обладнання
Окрім того, Інтерпайп інвестує в нові лінії для нарізки різьбових з’єднань і виробництва муфт.
“У наступному році ми очікуємо поставку двох ліній – для нарізки різьбових з’єднань і виробництва муфт, які дозволять нам суттєво збільшити наші можливості в преміальних продуктах. Завдяки їм ми будемо зміцнювати наші позиції як в Україні, так і нарощувати обсяги поставок в США, на Близький Схід і інші ринки”, – кажуть у компанії.
Також нещодавно виробник прийняв рішення про будівництво нового термовідділу. Це великий і інвестиційно ємний проект, який компанія планує анонсувати до кінця цього року.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі