Економіка і бізнес
Українець створив бренд йогуртових батончиків і продає їх мільйонами до США
Український підприємець Сергій Кончаковський – засновник компанії Clio, яка виробляє йогуртові батончики. На створення такого снека Кончаковського надихнули глазуровані сирки, які він їв в Україні, повідомляє ain.ua.
Зараз продукти Clio продаються в найбільших американських мережах Wal-Mart, Costco, а продаж обчислюються мільйонами упаковок.
На бізнес надихнули діти
Сергій Кончаковський виріс в Україні і закінчив медичний університет у Києві. Втім, він ніколи не працював за фахом. Коли його батьки іммігрували до США, він пішов в сферу бухгалтерського обліку і фінансів, працюючи спочатку в компанії Entenmann’s, а потім в Wonderful Company.
Одного вечора Кончаковський побачив, як його маленькі діти знайшли йогурт в холодильнику і почали гратися з ним, оскільки текстура нагадувала пластилін Play-Doh. Як батько, який хоче, щоб його діти харчувалися правильно і смачно, Кончаковський згадав блюдо його дитинства – глазуровані сирки.
Читайте також: Бізнес на пенсії: як одесит продає авторські ляльки за $300
Підприємець надихнувся ними, але вирішив створити щось нове. Так з’явилися Clio – батончики з грецького йогурту в шоколаді з текстурою чизкейка.
Кончаковський почав позиціонувати батончики не як здоровий сніданок, а як альтернативу перекусу. Завдяки такій стратегії бренд привернув молоду аудиторію, яка могла їсти Clio по кілька разів на день.
Чим особливий йогурт?
Батончик на 75% складається з йогурту, який містить пробіотики. Одна з особливостей снека полягає в наявності меншої кількості цукру в порівнянні з традиційним йогуртом. Харчова цінність батончиків Clio – 140 калорій. Вони продаються з різними смаками: арахісове масло, полуниця, ваніль, чорниця, мед, фундук і еспрессо.
Люди хочуть їсти здорову їжу, але не бажають жертвувати смаком і зручністю. Завдяки грецькому йогурту батончики містять білок і пробіотики.
У 2018 році продажі Clio збільшилися на 275% в порівнянні з роком раніше. Компанія продає «мільйони упаковок» батончиків, багато в чому завдяки присутності в найбільших торговельних мережах США – Wal-Mart і Costco.
Економіка і бізнес
Які потяги стали флагманськими
- №15/16 Харків – Ясіня. Поїзд назвали на честь видатного театрального діяча Леся Курбаса. Театр митця «Березіль» став культурною візитівкою Харкова;
- №17/18 Харків – Ужгород. На честь 300-річчя від дня народження українського філософа Григорія Сковороди у 2022 році потяг отримав назву «Сковорода».
- №79/80 Дніпро – Львів. Потяг «Січеслав» назвали на честь історичної варіації перейменування міста Дніпро у 1918 році.
- №91/92 Київ – Львів. Поїзд має назву «Леополіс», він повністю складається з нових вагонів, які збудували під час війни.
- №105/106 Київ – Одеса. «Чорноморець» — це головний поїзд Одеського депо з історичною назвою.
Як облаштували вагони
Музичний супровід
- «Сковорода» — «Паровоз» Євгена Хмари;
- «Леополіс» — «Місто весни» у виконанні «Один в каное» та «Океан Ельзи»;
- «Січеслав» — «Доброго вечора, ми з України» гурту PROBASS & HARDI;
- «Лесь Курбас» — інструментальна версія «Черемшини»;
- «Чорноморець» — мелодія «Край Чорного моря» Табачникова.
Коментарі
Економіка і бізнес
Врожай батату зібрали на Одещині в Білгород-Дністровському районі. Картоплю на семи гектарах вирощувало фермерське господарство «Буджак».
Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
За словами керівника господарства Олексія Згіріна, сорт батату «Борегард» вирощували за допомогою новітніх технологій. Аграрії використовували безвірусний посадковий матеріал, що дозволило зменшити кількість хімічних обробок і покращити якість овочів.
Читайте також: Київський заклад створив символічну ялинку з українських колосків (ФОТО)
«Одеський регіон стає осередком інноваційного агробізнесу. Однією з таких цікавих новинок є вирощування батату, або солодкої картоплі. Ще кілька років тому цей коренеплід був екзотикою, а сьогодні — зайняв своє місце в меню багатьох ресторанів та сімейних застіль»‚ — написав Олег Кіпер.
Як вказують у галузевому виданні AgroReview, раніше в Україні батат вирощували переважно на Херсонщині, але на невеликих площах.
Нагадаємо, що В Україні запустили цифровий сервіс єРослинництво: для чого він потрібен.
Фото обкладинки: Freepik
Коментарі