Суспільство
Українець отримав “золото” на Європейській олімпіаді з інформатики
Днями у словенському місті Марибор завершилася третя Європейська олімпіада з інформатики серед юніорів. З 90 учасників – четверо представляли збірну України. Хмельничанин Артем Фомюк виборов на олімпіаді золоту медаль, посівши третю сходинку у турнірній таблиці – перших вісім призерів нагороджували “золотом”. Хлопця випередили лише двоє учнів з Румунії, розповідає портал Є.
Як зазначив Андрій Попик, вчитель Артема Фомюка і засновник безкоштовного гуртка з програмування “Алгоритм”, який відвідує учень, його вихованець потрапив на Європейську олімпіаду, показавши гарні результати на всеукраїнській. Олімпіада ж у Мариборі складалася з двох турів, на які виносилося по три задачі алгоритмічного характеру. Кожен тур тривав п’ять годин.
“Учасники повинні були придумати правильне та оптимальне розв’язання кожної задачі, визначити певні закономірності, підібрати правильні алгоритми і бездоганно реалізувати все це мовою програмування, – розповів Попик. – Треба наголосили, що перевірка задач на таких олімпіадах повністю автоматизована. Учасники для перевірки надсилають на сервер свої програми. Далі він їх компілює та запускає на спеціальному наборі тестів, яке підготувало журі та оргкомітет олімпіади”.
Читайте також: Маріупольська школярка стала призеркою міжнародного наукового конкурсу в США
Крім Артема Фомюка, гарні результати показали й інші представники збірної України. Так, Олег Навер з Ужгорода посів 10-те місце (срібло), Ігор Пилаєв з Харкова 18-те (срібло) й Андрій Вороной з Харкова 34-те (бронза).
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі