Технології
Україна співпрацюватиме із Японією у сфері IT
IT Асоціація України підпише меморандум про співпрацю з JASIPA, що об’єднує групу венчурних IT-компаній Японії, передає Укрінформ.
“8 травня IT Асоціація України підпише меморандум про співпрацю з JASIPA (Japan System Innovation Partners Association), що об’єднує групу венчурних IT-компаній Японії”, – йдеться в повідомленні.
Чому Україні потрібна співпраця?
Для України — це вихід на новий рівень міжнародної співпраці з передовою країною світу у сфері інноваційних технологій — Японією, зазначають в прес-службі IT Асоціації України.
“Підписання меморандуму з японськими партнерами — ще один крок до розвитку IT сфери у масштабах не лише країни, а і всього світу”, – наголосили в організації.
Читайте також: Українські програмісти – найуніверсальніші в Східній Європі
Щодо учасників з боку IT Асоціації підписання меморандуму — це можливість вийти на новий ринок та організувати співпрацю з найкращими IT-компаніями Японії.
Які інтереси в Японії стосовно IT-сфери України?
Японські компанії, учасники JASIPA, зацікавлені у співпраці з українськими IT-компаніями та спеціалістами, а також у просуванні японських програмних сервісів в Україні.
Читайте також: Українські IT-компанії потрапили до списку найкращих у світі
Про IT Асоціацію України
Асоціацію “IT Ukraine” було засновано у 2004 році провідними компаніями сфери інформаційних технологій – Miratech, Mirasoft, ProFIX, SoftLine, SoftServe та Ukrsoft. За роки своєї діяльності Асоціація стала найбільшою спільнотою сервісних ІТ-компаній в Україні.
На сьогодні до складу Асоціації входить 58 компаній-розробників програмного забезпечення, які сукупно формують 50% всієї виручки IT галузі в Україні.
Нагадаємо, IT-сфера посіла 2 місце в українському експорті послуг. Це більш ніж 20% всіх експортованих послуг.
Технології
Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури готує проєкт будівництва теплоелектроцентралей, що працюватимуть на RDF-паливі.
Про це повідомив очільник Агентства Сергій Сухомлин.
Перші громади
Агентство вже відбирає громади для реалізації ініціативи. Дві з них найбільш підготовлені: вони працюють над створенням сміттєпереробних заводів. У таких громадах відходи, які неможливо переробити, підуть на виробництво тепла для місцевих потреб через нові ТЕЦ.
Читати також: На даху амбулаторії на Київщині встановили сонячну електростанцію
Фінська підтримка
Сергій Сухомлин зустрівся з послом Фінляндії в Україні та експертами з питань торгівлі й відбудови. Фінські партнери висловили підтримку цьому екологічному та інноваційному проєкту.
Фото: Freepik.
Коментарі
Технології
Штрафи за порушення ПДР тепер можна побачити у «Дії» не лише з текстовими деталями, а й із фотовідеодоказами.
Про це повідомила команда державного сервісу.
«Раніше у “Дії” відображалися тільки деталі порушення: час, місце та тип. Тепер додали фото й відео моменту, щоб водії могли побачити, де і як усе сталося. Дивіться й запам’ятовуйте, як не треба робити на дорозі», — зазначають у «Дії».
Нововведення дозволяє водіям точніше розуміти, де відбулося порушення, а також показувати ці матеріали друзям, щоб вони уникали подібних ситуацій.
Читати також: Піші кур’єри «Нової пошти» доставлятимуть посилки на електробайках
Як оплатити штраф
Сплатити штрафи можна безпосередньо у «Дії» — через реквізити картки або за допомогою ApplePay чи GooglePay.
Проєкт реалізовано спільними зусиллями Мінцифри, МВС, Державної установи Центр інфраструктури та технологій МВС і ДП «Інфотех».
Нагадаємо, що Microsoft у 2025 році надаватиме безплатний доступ до хмарних сервісів для держустанов.
Фото: Дія.
Коментарі
Технології
Старий автобус МАЗ перетворили на сучасний навчальний центр у рамках міської програми «Захисник Києва».
Про новинку повідомив міський голова Віталій Кличко.
Про школу
Переобладнаний транспорт оснащений генератором, який забезпечує повну автономність роботи. Це дозволяє школі функціонувати будь-де, навіть без доступу до стаціонарної електромережі. Усередині облаштовано 9 робочих місць, зручний диван, телевізор для навчальних демонстрацій, кавомашину та міні-кухню.
Читати також: У Черкасах відкрилася FPV-школа Третьої штурмової бригади
Від старого МАЗу до мобільної школи
Проєкт реалізували в кілька етапів: замінили металеву конструкцію, оновили електросистему й виконали дизайнерське оформлення. Автобус отримав яскраві художні розписи, а меблі та брендовані матеріали створили на замовлення.
Нагадаємо, що Третя штурмова запустила благодійний проєкт з українськими артистами: хто взяв участь.
Фото: фейсбук Віталія Кличко.
Коментарі