Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка і бізнес

Україна отримала нагороду IFR Awards 2022 за успіх у реструктуризації держборгу

Опубліковано

Україна отримали нагороду IFR Awards 2022 в номінації Financing Package and EMEA Restructuring за успіх реструктуризації державного боргу.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства фінансів.

Зазначається, що зростання дефіциту державного бюджету до 5 млрд доларів на місяць для покриття нагальних потреб держави під час війни та швидке скорочення міжнародних резервів змусили Мінфін провести операцію з управління державним боргом.

Зокрема міністерству вдалося погодити з інвесторами пропозицію відкласти платежі за всіма суверенними та гарантованими державою єврооблігаціями на загальну суму близько 21,1 млрд доларів США. Інвестори погодилися на відсутність оплати за зміну умов випуску єврооблігацій, що зазвичай є необхідною умовою проведення подібних транзакцій.

У міністерство наголосили, що голосування інвесторів за зміни є свідченням бажання підтримати Україну, а також знизити потенційний негативний ефект від цих інструментів на економіку України при післявоєнному зростанні. 

«Ми вдячні IRF за визнання успіху операції з управління державним боргом, яку Мінфін провів влітку 2022 року. Ми націлені продовжувати якісне управління держборгом, забезпечуючи фінансову стабільність та прозору комунікацію з інвесторами», – зазначив уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца.

Нагадаємо, Світовий банк оголосив про виділення 50 млн доларів на ремонт та відновлення транспортної мережі України та для надання негайної гуманітарної допомоги та відновлення.

Крім того, на початку лютого Україна отримала партію дизельного пального виробництва США. Це перший в історії українського ринку випадок імпорту американських нафтопродуктів.

Фото: pixabay.com.

Економіка і бізнес

У Фастові з’явиться завод із переробки сміття та виробництва біометану

Опубліковано

У Фастові побудують сміттєпереробний завод, який перетворюватиме відходи на корисні ресурси та вироблятиме біометан.

Про це повідомляє Фастівська міська рада.

Зараз триває погодження документації для будівництва підприємства. Уже розроблено проєкт землеустрою для розміщення заводу в промзоні Завокзалля. Остаточне рішення прийматимуть на сесії міської ради 23 січня.

Читати також: На Житомирщині будують новий завод із переробки технічних конопель (ФОТО)

На заводі займатимуться глибоким сортуванням відходів, зокрема виділятимуть ресурсноцінні матеріали — металобрухт, скло та пластик. Також передбачено виробництво біометану, що стане додатковим внеском у зменшення залежності від традиційних енергоресурсів.

Нагадаємо, що 50 підприємців вчитимуться у чемпіонів виходу на світові ринки: як доєднатися.

Фото: Freepik.

Читати далі

Економіка і бізнес

«Нова пошта» відкрила перше відділення у британському місті Манчестер

Опубліковано

Нове відділення стало першим, яке розташоване не в Лондоні. Загалом у Сполученому Королівстві працює три відділення української компанії.

Про це повідомили в «Новій пошті».

У відділенні в Манчестері клієнти можуть відправляти й отримувати посилки, документи та вантажі до 100 кілограмів. Новий пункт працюватиме щодня за адресою: 149 Cheetham Hill Rd, Cheetham Hill, Manchester. Посилки доставлятимуть в Україну від п’яти днів.

Наразі у Сполученому Королівстві працює кур’єрська доставка з будь-якої адреси та є можливість викликати кур’єра для посилок, які вже оплачені й запаковані.

Також у країні можна відправляти й отримувати замовлення через сім тисяч поштоматів InPost для посилок до 15 кілограмів.

Нагадаємо, що «Нова пошта» доставила рекордні 480 мільйонів посилок за 2024 рік.

Фото обкладинки: пресслужба НП

Читати далі

Економіка і бізнес

«Нова пошта» доставила рекордні 480 мільйонів посилок за 2024 рік

Опубліковано

Торік логістична компанія доставила рекордну кількість посилок. У 2023 році «Нова пошта» доставила на 16% менше відправлень.

Про це повідомили в компанії.

Що відправляли найчастіше

Найпопулярнішими товарами, які надсилали через «Нову пошту» в Україні, стали:

  • одяг;
  • товари для дому;
  • косметика;
  • запчастини;
  • харчові продукти.

Читайте також: Український ветеран підкорив Кіліманджаро після ампутації та встановив рекорд

Міжнародна доставка

У 2024 році компанія доставила 19 мільйонів міжнародних посилок, що на 86% більше, ніж у 2023 році. Клієнти найчастіше замовляли товари з Китаю, США, Польщі, Британії тощо.

Найбільший попит мали такі товари: футляри та чохли, навушники, футболки, дитячі аксесуари та предмети побуту.

Нагадаємо, що «Нова пошта» долучилася до програми «Плюси»: які переваги для військових.

Фото обкладинки: сайт «Нової пошти»

Читати далі

Шопочитати