Суспільство
«Україна без сміття» запустила настільну гру про сортування відходів
«Україна без сміття» випустила настільну гру «Сортування проти сміттєвозів» з соціальною місією, щоб гратися та вчитися сортувати.
Про це ШоТам повідомили організатори.
Яку проблему вирішує гра
«Україна без сміття» працює зі стереотипом – «Я не сортую, бо сміттєвози все одно все перемішають».
«Ми маємо продовжувати боротися за роздільний збір, як в Європі. Цей бар’єр необхідно подолати вже зараз, щоб наші діти не повторювали таку відмовку, а гучно заявляли про своє право на чисте і стале майбутнє. Для розв’язання проблеми, команда УБС розробила настільну гру, яка вчить дітей та дорослих сортувати відходи та разом боротися зі стереотипами», — йдеться у повідомленні.
Як це працює?
Це якісна карткова гра, яка тренує увагу і памʼять, а також допомагає запамʼятовувати популярні види сортованих відходів. Основа гри – легендарна карткова гра Concentration game (MEMO, Memory game), що стимулює памʼять і логіку.
Читайте також: «Війна не закінчується на лінії фронту». Як бойові дії впливають на екосистеми, та чи зможе природа відновитися самостійно
Сміттєвози у грі виступають антигероями, які зʼявляються несподівано (вони – картки «Джокери») і намагаються зупинити сортування і змінити правила гри. Завдання гравців – перемогти сміттєвози та завдяки своїй природній кмітливості обійти перешкоди, які створюють антигерої.
Настільна гра «Сортування проти сміттєвозів» — не тільки розвага, а й можливість дізнатись як сортувати різні види відходів та навчитись не приймати проблему сміттєвозів як даність. Гра, це:
- розвивальний презент для дитини (і не тільки) на свято;
- ідеальний корпоративний подарунок від соціально-відповідальних компаній;
- можливість грати родиною, на дружніх вечірках, у потягах чи у бомбосховищі;
- розробка команди УБС і Клепка.
Мета – виготовити 5 тисяч (або і більше) ігор, щоб подарувати їх шкільним закладам і поповнити колекцію захопливих настолок, що розвивають логічні здібності дитини.
Придбати гру можна за посиланням.
Про УБС
«Україна без сміття» – соціальне підприємництво, яке займається створенням сучасної інфраструктури сортування відходів, популяризує культуру роздільного збору в Україні з 2015 року, має власну станцію сортування сміття (вул. Саперно-Слобідська, 25/4), де приймає понад 50 видів відходів, сортувальну капсулу (вулиця Пимоненка, 13), магазин екотоварів NOWASTE_SHOP та кав’ярню в Києві. УБС довіряють, оскільки вся діяльність ведеться прозоро та зі звітністю.
Нагадаємо, у Львові команда небайдужих започаткувала проєкт із «Ековолонтерства».
Як ми повідомляли раніше, українські бізнесмени інвестують у фабрику з переробки пластику на Київщині.
Фото: надане ШоТам.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі