Суспільство
Uber запустив для користувачів у ЄС можливість задонатити на «швидкі» для України
Компанія Uber запустила у Британії та країнах ЄС нову функцію на підтримку України. Тепер користувачі таксі можуть задонатити на «швидкі» для України.
Про це компанія повідомила ШоТам.
За допомогою опції «Uber для України» компанія пропонує звичайну поїздку UberX з включеним до вартості 1 фунтом стерлінгів, що піде на закупівлю необхідних машин швидкої допомоги для України.
Кошти збирають у партнерстві з фандрейзинговою платформою UNITED24. Завдяки попереднім кампаніям Uber вже зібрав понад 3 мільйони доларів з пожертв користувачів та коштів компанії, яких вистачило для закупівлі 50 машин швидкої допомоги.
«Поки хоробрий народ України мужньо зустрічає другий рік повномасштабної війни, ми маємо продовжувати підтримувати його. Разом із користувачами з усього світу ми вже передали Україні 50 автомобілів швидкої допомоги. Але ми повинні діяти й надалі. Тому, починаючи від сьогодні, люди по всій Європі можуть зробити прояв своєї надзвичайної солідарності частиною свого повсякденного життя», – зазначає СЕО компанії Дара Хосровшахі.
Про Uber в Україні
Uber працює в Україні з 2016 року. Відтоді компанія розширила географію діяльності в Україні з дев’яти до вісімнадцяти міст. З моменту вторгнення Uber надав понад 100 000 безоплатних поїздок українським переселенцям, запропонував безоплатний транспорт для медичного персоналу та пацієнтів понад 300 лікарень, а також створив спеціальну логістичну платформу для агенцій ООН для розвезення екстреної допомоги.
Нещодавно Uber розробив спеціальну версію застосунку Uber, аби забезпечити безоплатними поїздками команди реставраторів Національного науково-дослідного реставраційного центру України для обстеження, реставрації та захисту тисяч експонатів, важливих для збереження культурної спадщини та національної ідентичності країни.
Раніше ми повідомляли, що Uber запустив тримісячну ініціативу, у межах якої поїздки лікарів на роботу та з роботи будуть безкоштовними.
Крім того, у січні головний виконавчий директор американської компанії Uber Дара Хосровшахі прилетів до України та передав $1,5 млн на реанімобілі.
Фото: з відкритих джерел.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі