Суспільство
У застосунку «Дія» знову можна змінити місце проживання
У «Дію» повернули можливість змінити місце проживання для жінок, дітей та чоловіків непризовного віку.
Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.
«Одна з найпопулярніших послуг знову доступна в застосунку та на порталі Дія. Щоб змінити місце реєстрації, більше не треба проходити квест по держустановах та збирати папери – ми прибрали людський фактор, зробили процес зручним і швидким», – йдеться в повідомленні.
У Міністерстві зазначили, що наразі сервісом можуть скористатися жінки, діти та чоловіки непризовного віку.
Команда «Дії» разом з Міністерством оборони України працює над розширенням послуги, щоб її могли отримати чоловіки призовного віку.
Читайте також: Чому підприємці мають цікавитися своїм бізнесом? Повчальна історія з власного досвіду
Для того, щоб змінити місце проживання, потрібно:
- бути старше 14 років або старше 18, якщо змінюєте місце проживання дитини;
- мати податковий номер;
- мати ID-картку або закордонний паспорт у «Дії»;
- право власності на житло має бути внесено до Реєстру нерухомості з 2013 року;
- житло не має бути в іпотеці.
Нагадаємо, з 1 серпня власники житла, яке було зруйноване внаслідок збройної агресії рф, зможуть подати заяву на отримання компенсації.
До того ж Єдиний реєстр зброї інтегрують у застосунок «Дія» до листопада 2023 року.
Фото: facebook.com/diia.gov.ua.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі