Технології
У Запоріжжі презентували проєкт реконструкції проїжджої частини Дніпровської ГЕС (ВІДЕО)
У Запоріжжі представили проєкт майбутньої реконструкції проїжджої частини греблі Дніпровської ГЕС.
Про це повідомили у пресслужбі Запорізької обласної державної адміністрації.
Над проєктом працювали інженери «Укргідроенерго», харківський інститут Гідропроект, київський Мостопроект та Інститут сталевих конструкцій імені Шимановського.
На греблі буде організовано двоповерховий рух зі смугами завширшки 8 м. На нижньому ярусі з’явиться також пішохідна та оглядова зони, на верхньому, окрім проїжджої частини для автівок, буде смуга для руху велосипедистів.
Про проєкт
Під час проєктування головною вимогою було, аби реконструкція не завадила основним функціям споруди – адже це гідроелектростанція, а функція мосту для неї другорядна. А ще прагнули, аби зберігся унікальний архітектурний та історичний вигляд греблі.
Читайте також: Тест: Чи знаєш ти, як лаялись наші предки? (18+)
Проєкт організації двоповерхового руху виявився найбільш вдалим, за висновком провідних інженерних інститутів країни – завдяки вертикальному навантаженню вплив на саму споруду ДніпроГЕСу буде меншим.
До травня наступного року проєкт реконструкції греблі проходитиме необхідні погодження – далі компанія може почати тендерні закупівлі, пошуки підрядника та роботи з демонтажу.
До цього часу область і місто мають об’єднати зусилля, аби підготувати свою частину робіт, необхідних для старту реконструкції гідроспоруди.
Відомо, що реконструкція ДніпроГЕСу триватиме щонайменше двох років. І треба підготуватися до цих двох років суттєво. Вже до літа 2022 року має бути забезпечена резервна система транспортного руху на час реконструкції греблі. Орієнтовна дата старту робіт – кінець 2022 – початок 2023 року.
Нагадаємо, Южно-Українська АЕС запустила два бризкальні басейни.
Як ми повідомляли раніше, у мережі з’явилася відеоекскурсія Херсонськими плавнями.
Фото: zoda.gov.ua.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі