Економіка і бізнес
У Вінниці підприємство з виготовлення паркету подолало дефіцит кадрів завдяки гранту
Вінницьке підприємство з виготовлення ламелі та заготовок для паркету подолало дефіцит кадрів завдяки гранту.
Про це повідомили у Міністерстві економіки України.
Розповідається, що підприємиця з Вінниці Наталя Дзюня у бізнесі вже 8 років. Її компанія займається виготовленням ламелі та заготовок для виготовлення паркету. Цей бізнес розпочала під впливом свого чоловіка Миколи Доліщука, який є надійною підтримкою та головним натхненником. На підприємстві працює шість робітників.
«Нам треба, щоб закінчилась війна, щоб повернулись люди, котрі розуміють за що працюють. А зараз маємо допомагати армії та працювати задля стабільної економіки», — так налаштована Наталя.
Читайте також: У селі на городі саджають картоплю, а вона — виноград. Ця вчителька з Полтавщини після закриття школи перетворила свої хобі на бізнес
Наталя прагне наростити обсяги виробництва, який суттєво впав через війну. До війни компанія активно працювала на експорт — 40-60 тонн продукції щотижня відвантажували в Австрію, Словаччину, Литву, Бельгію та інші європейські країни. А зараз – це максимум 40 тонн продукції в місяць.
Щоб забезпечити стабільність виробництва, Наталя подала заявку на грант для переробних підприємств від Мінекономіки. За грантові кошти придбала сушильну камеру, верстати для виготовлення ламелі та паливних брикетів.
У такий спосіб її компанія частково зможе компенсувати експортні втрати та дефіцит кадрів. Брикети в основному реалізовуватимуть в Україні і сусідніх країнах. А з часом цей напрямок має стати таким же прибутковим, як і деревообробка. Наталя активно вивчає ринок і готова розширювати діяльність компанії та забезпечити роботою ще більше людей.
Про грант
З липня 2022 року Уряд запровадив проєкт єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розширення бізнесу. Одна з грантових програм — для переробних підприємств «Новий рівень», за якою підприємці можуть отримати до 8 млн грн на розвиток бізнесу.
Подати заявку на отримання гранту можуть як чинні підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі приймання заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.
Нагадаємо, переселенка з Харкова на грант відкрила на Полтавщині виробництво страв тривалого зберігання.
Також ми розповідали, що завдяки мікрогранту жителька Рівненщини відкрила клінінгову компанію.
Фото: Мінекономіки України.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі