Суспільство
У великому київському парку запрацювало нове освітлення (ФОТО)
У парку «Позняки» в Дарницькому районі Києва запрацювало нове освітлення.
Про це повідомляє пресслужба Київзеленбуду.
У парку встановили 105 опор із сучасними LED-світильниками в центральній частині парку.
Також зазначається, що в 2021 році роботи продовжать, і ще 109 опор освітлення встановлять на території парку біля озера.
Нагадаємо, нещодавно відбулося тестування перших двох зон поливо-зрошувальної системи. Вона охопить 5 га і матиме 27 зон поливу. Вже прокладено 2,7 км магістральних трубопроводів та змонтовано насосну станцію на понтонах, з якої подаватиметься вода.
Що відомо про парк «Позняки»
Парк «Позняки» розташований в місці стику проспекту Петра Григоренка та вулиці Драгоманова.
Свою назву парк отримав від житлового масиву Позняки, на території якого і розташований парк. Парк «Позняки» з’явився у 2003 році.
Територія власне парку становить 1,55 га, з яких 1,06 га — клумби та зелені насадження. До парку прилягає озеро.
Раніше повідомлялось, що в Києві озеленювачі Святошинського району огородили зелені зони від заїзду машин.
Фото: facebook.com/zelenbud
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі