Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

У Тернополі запустили завод із виробництва теплоізоляційних матеріалів

Опубліковано

Перша лінія заводу з виробництва екструдованого пінополістиролу запрацювала в Тернополі. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на budport.com.ua

Що відомо про завод?

Завод з виробництва екструдованого пінополістиролу ТМ “Пеноборд” компанії “Еліт Пласт” почав працювати у Тернополі в листопаді цього року. Це перша черга підприємства, площею у 20 тис. кв. м. Нова лінія здатна поставляти на ринок України та за кордон до 150 тис. куб. м високоефективного енергозберігаючого матеріалу.

“Нове підприємство дозволить більш повно задовольняти потреби вітчизняного та східноєвропейських ринків будівельних матеріалів і значно скоротити логістичні витрати”, – йдеться у повідомленні.

У планах компанії — розширення номенклатури продукції, зокрема, випуск мінералізованої теплоізоляційної вати, попит на яку, як і на панелі з екструдованого пінополістиролу, стабільно зростає.

Завод площею дозволив працевлаштувати близько ста висококваліфікованих працівників.

Читайте також: В Україні запустили повний цикл виготовлення комплектуючих для боєприпасів

Чи це екологічно?

За даними сайту 0352.ua, для виробництва теплоізоляційного матеріалу «Еліт Пласт» придбало приміщення колишнього заводу «Ватра», а саме гальванічний цех. Аби зробити виготовлення своєї продукції екологічно чистим, компанія провела реконструкцію приміщення. В її ході цех очистили від залишків хімічних компонентів (кислоти, луги та ін.) на конструкціях будівель, вилучили та утилізували склад хімічних речовин, які залишалися від попереднього власника.

Всі відходи технологічного процесу виробництва піддаються вторинній переробці з наступним поверненням в технологічний ланцюжок у якості сировини. Ті ж залишки, які є результатом побутової життєдіяльності персоналу, вивозяться у спеціально відведені місця в установленому законодавством порядку. Сам екструзійний пінополістирол – хімічно нейтральний матеріал, який не виділяє речовин, що могли б впливати на погіршення екології планети та здоров’я людей.

Хто такі “Пеноборд”

“Пеноборд” – торгова марка, під якою з 2007 року ТОВ “ВКФ” Еліт-Пласт “випускає екструдований пінополістирол за європейськими стандартами. 

Підприємство, виробничою площею більше 5000 кв. М, оснащене сучасним італійським і німецьким технологічним обладнанням, що дозволяє виготовляти до 200 тисяч кубометрів листових теплоізоляційних матеріалів XPS на рік. Це дає можливість бути одним з найбільших підприємств України в сфері виробництва матеріалів з екструдованого пінополістиролу.

Економіка

«АвтоКрАЗ» відвантажив партію автомобільної техніки до країн Європи

Опубліковано

Приватне акціонерне товариство «АвтоКрАЗ» відвантажило чергову партію автомобільної техніки.

Про це повідомили у пресслужбі підприємства у фейсбуці.

Зазначається, що цього разу шасі КрАЗ-6322 прямують до країни Європейського Союзу, де на них встановлять надбудови спеціального призначення.

«Ми і надалі докладатимемо максимум зусиль для налагодження довгострокових партнерських відносин та посилення присутності продукції КрАЗ на європейському ринку великовантажної автомобільної техніки», – йдеться у повідомленні.

Читайте такожЯк в Україні триває робота над вітчизняною електричною вантажівкою (ФОТО)

Відзначимо, що «АвтоКрАЗ» – один із найбільших в Європі виробників великовантажних автомобілів. Початком виробництва таких автомобілів вважається 1958 рік.

Читайте такожСучасний лірник: чому інструменти львівського майстра купують навіть у Південній Кореї

Нагадаємо, український АвтоКрАЗ отримав контракт на постачання вантажівок армії США.

Як ми повідомляли раніше, АвтоКрАЗ виготовив новий потужний безкапотний самоскид.

Усі фото: facebook.com/autokraz.

Читати далі

Економіка

Залили монолітну плиту нового терміналу аеропорту в Дніпрі (ФОТО)

Опубліковано

Залита перша монолітна плита нового терміналу аеропорту в Дніпрі.

Про початок бетонних робіт на будівництві терміналу розповів у фейсбуці забудовник Вадим Єрмолаєв.

На об’єкті працює бетононасос зі стрілою довгою 48 метрів. Буде залито 200 кубічних метрів бетону.

Також він повідомив, що бетонний завод, який працює на проекті, забезпечує необхідні параметри якості бетону завдяки сучасній лабораторії.

Також – завдяки європейському обладнанню, найбільшому парку спеціальної техніки на території південно-східної частини України і професійній команді підприємства.

Читайте такожМонах-блогер Падре Серж: як священник на Тернопільщині підкорив YouTube

Читайте такожПечиво замість знижок та інтер’єр із відходів. Як працює вінницька екокав’ярня PicNic

Нагадаємо, найбільший плавкран Європи почав працювати на будівництві мосту в Запоріжжі.

Як ми повідомляли раніше, на Запоріжжі будують потужну сонячну станцію на площі 21 га.

Усі фото: facebook.com/ErmolaevVadym.

Читати далі

Економіка

В Україні відкриють Офіс сприяння інвестиціям та технологіям ЮНІДО

Опубліковано

У межах членства в Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) в Україні створять Офіс сприяння інвестиціям та технологіям.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

Зазначається, що відкриття Офісу надасть можливість напряму використовувати технічні, експертні і фінансові можливості ЮНІДО для реалізації спільних проєктів в Україні.

Також відомство працює над створенням Центру сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства на базі ДП «УкрНДІспецсталь».

Очікується, що це сприятиме збільшенню експорту конкурентоспроможної металопродукції зі спеціальних сталей і сплавів, сертифікованої за міжнародними стандартами.

Про ЮНІДО

Організація Об’єднаних Націй з промислового розвитку, ЮНІДО – спеціальна установа ООН, створена у 1966 р., мета якої полягає у сприянні промисловому розвитку та прискореній індустріалізації країн, що розвиваються шляхом мобілізації національних і міжнародних ресурсів.

До складу ЮНІДО станом на 2019 рік входило 170 держав. Місцезнаходження керівництва — Відень. Постійні представництва ЮНІДО є у понад 60 країнах.

Читайте такожДе провести вихідні? Ви точно не чули про ці 7 місць поблизу Львова

Оперативна діяльність ЮНІДО полягає:

  • в наданні технічної допомоги країнам, що розвиваються у здійсненні конкретних проектів;
  • в розробці регіональних довгострокових стратегій розвитку.

Нагадаємо, зріс індекс інвестиційної привабливості України.

Раніше ми повідомляли раніше, Україна отримала $350 млн від Світового банку.

Головне фото: publish.com.ua.

Читати далі