Суспільство
У Слов’янську з’явився перший скеледром для осіб з інвалідністю
У Слов’янську відкрили перший на сході України адаптивний скеледром на базі Донбаського державного педагогічного університету.
Про це повідомили у пресслужбі ПРООН в Україні.
За інформацією, спорудження та оснащення інклюзивного спортивного об’єкта здійснювалося Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.
Наголошується, що адаптивне скелелазіння – одна із дієвих практик реабілітації та соціалізації людей з інвалідністю, що активно використовується в таких країнах світу як США та Велика Британія.
Читайте також: Wanted Vegan: як в Україні готують бургери та нагетси без м’яса
Відтепер діти, що відвідують Слов’янський інклюзивно-ресурсний центр, студенти університету, зокрема кафедри фізичної терапії, а також місцеві спортсмени під час тренувань зможуть спробувати скелелазіння. Програми занять із скелелазіння спеціально адаптовані до потреб конкретної аудиторії та проводитимуться під супроводом викладачів та спеціалістів із реабілітації та фізичної терапії.
Керівник компоненту з громадської безпеки та соціальної згуртованості Програми ООН із відновлення та розбудови миру Рустам Пулатов зазначив, що відкриття адаптивного скеледрому сприятиме розвитку інклюзивної освіти на сході України.
Загальна вартість скеледрому включно з поточним ремонтом стелі та заміною вітражних вікон у спортивному центрі становить 56 140 доларів (1 600 000 гривень).
Для довідки
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Читайте також: Вишивають спогади вручну — засновниця бренду White and Stripe Тоня Булгакова про «смугастий» бізнес
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Нагадаємо, ЄС та ПРООН передали моторні човни для рятувальників Донеччини.
Як ми повідомляли раніше, в ПРООН запустили нову платформу підтримки соціальних інновацій для подолання наслідків COVID-19.
Усі фото: ua.undp.org.
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі