Суспільство
У Львові встановили перші котівнички для безпритульних котів (ФОТО)
У Львові до кінця року встановить 20 котівничок на вулицях міста. На сьогодні вже встановили 10 котівничок — 6 у Франківському районі та 4 у Шевченківському, повідомляє пресслужба міськради.
Скільки в місті безпритульних котів
За минулорічними підрахунками ЛКП «Лев», у Львові є близько шести тисяч безпритульних котів, які є невід’ємною частиною екосистеми міста. Про них турбуються небайдужі мешканці та опікуни, які отримують кожні два місяці корм від компаній-благодійників та допомогу від ветеринарів Першої комунальної ветеринарної клініки ЛКП «Лев». Відтак, є потреба в облаштуванні так званих котівничок — місць для годування тварин.
«Зазвичай місця, де опікуни годують котів, виглядають неестетично через залишки їжі, різні посудини, загальну необлаштованість „котячого побуту“. Місцеві мешканці скаржаться на хвостатих та небайдужих, які їх годують, а ті бідкаються, що люди не дають їм змоги підгодовувати знедолених тварин. Для вирішення такої проблеми команда ЛКП „Лев“ розробила проект встановлення котівничок по місту — конструкцій, створених для зручного годування котів та забезпечення охайності місця годівлі», — розповів в.о. директора ЛКП «Лев» Андрій Пінчук.
Читайте також: Родина з Чернівців рятує побитих та хворих коней (ВІДЕО)
Як виглядає котівничка?
Котівничка складається з двох частин: у нижньому піддоні встановлюються миски, а верхній дашок захистить їжу від опадів, також він може слугувати місцем для відпочинку котів у теплу пору року.
На конструкціях буде розміщено табло з інформуванням мешканців, що тварини є під захистом.
Довідка
Проєкт реалізовується винятково за кошти благодійників ЛКП «Лев». Щоб пришвидшити реалізацію проекту, кожен охочий може долучитись — переказавши будь-яку суму коштів на благодійний рахунок підприємства. Для цього необхідно перейти на сайт lkplev.com, натиснути кнопку DONATE, обравши призначення платежу «Вклад у благоустрій Львова. Придбання 100 котівничок».
Фото: volyn.com.ua, city-adm.lviv.ua
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі