Технології
У Львові відкриють міську станцію компостування органічних відходів
У Львові запустять станцію компостування органічних відходів. Вона запрацює на території, яку має визначити комунальне підприємство ”Зелене місто”, повідомляє прес-служба міськради.
Ідею відкриття станції компостування, яку запропонували львівські громадські організації та екоактивісти, підтримали в міській раді. Відтак, вже наступного року поруч із звичайними контейнерами для збору сміття у Львові з’являться ще й спеціальні – для органіки.
Читайте також: Кияни заробляють на прикрасах зі сміття
Як зазначили у міській раді, 50% у складі твердих побутових відходів є харчові та зелені відходи. Тому на контейнерних майданчиках будуть встановлені спеціальні контейнери для збору харчових та садових відходів для населення. Для цього виділять окремий сміттєвоз і закуплять 3 мобільні компостери.
Коли станція запрацює?
Запрацює станція компостування у Львові вже у першій половині наступного року. Вона зможе забезпечити переробку 30 000 тонн органічних відходів на рік. Для цих цілей місто отримало 25 млн євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, 10 млн євро гранту — безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок міста — 6,75 млн євро.
Читайте також: Сортувати сміття киянам допоможе мобільний додаток. Як саме?
Процес компостування є абсолютно екологічним, він повністю контролюється. Наразі в мерії визначають кількість контейнерів та локації для збору органічних відходів у Львові. Всі контейнери будуть герметичними, а для забору таких відходів місто забезпечить спеціальну машину та регулярне миття контейнерів.
Якісний компост можна буде використовувати для озеленення та підживлення паркових рослин. Це буде продукт, який може застосовуватися в фермерських господарствах, для підживлення городів. Такий фасований компост продають у садових центрах.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Технології
Про розробку
Штучний інтелект на службі оборони
Перша партія вже у військах
Коментарі
Технології
Коментарі
Технології
Як працюватиме реєстр
- ім’я та опис тварини;
- інформацію про вакцинації та стерилізацію;
- контакти власників.
Етапи запуску
- Авторизація ветеринарів і клінік. Уже стартував перший етап: ветеринари подають заявки до Держпродспоживслужби для реєстрації в системі.
- Реєстрація тварин. Почати другий етап планують на початку 2025 року.
Чому це важливо
- відстежувати чисельність домашніх тварин;
- збирати дані про стан їхнього здоров’я та вакцинації;
- забезпечити кращий контроль над епідеміологічною ситуацією.
Коментарі