Економіка і бізнес
У Львові запустили новий цех скловарного виробництва
ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія» — львівське підприємство, єдиний в Україні виробник скляних ізоляторів. Днями на підприємстві урочисто запустили в роботу новий цех скловарного виробництва, повідомляє пресслужба міськради.
Вихід на нові ринки
У запуск нового цеху приготування шихти було інвестовано 72 млн 347 тис. грн. Це збільшить потужність і ефективність скловарного виробництва, виробництва усієї електротехнічної продукції, дозволить виготовляти продукцію вищої якості, розширить її асортимент, що додасть нові ринки збуту та покращить конкурентоспроможність підприємства.
«Сьогодні ми святкуємо запуск шифро-складального цеху після реконструкції. Цей цех обробляє сировинні матеріали для скловаріння. Ми пропрацювали технічні рішення, які так само допомогли нам не зупинити виробництво і зробити вперше за 50 років таку потужну реконструкцію цього участку», — зазначила генеральна директорка підприємства ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія» Оксана Динік.
Продукція компанії постачається не тільки в Україну, але і на зовнішній ринок, а саме: у Фінляндію, Швецію, Норвегію, Іспанію, Португалію, Ліван, Сирію, В’єтнам, Іран, Чилі, Колумбію. Наразі на підприємстві працює 377 працівників.
Що відомо про підприємство?
Львівську ізоляторну компанію було створено на основі Львівського ізоляторного заводу (ЛІЗ), який було засновано у 1965 році. Львівський ізоляторний завод був одним із найбільших виробників у світі відпаленого і загартованого скла. Львівська ізоляторна компанія перейняла і продовжила найкращі традиції виробництва. Більше ніж 250 млн штук ізоляторів, що були вироблені, починаючи з моменту його заснування, успішно використовуються на лініях електромереж з напругою у діапазоні 0,4−1150 кВт в енергосистемах у більше ніж у 30 іноземних країнах світу.
Продукція підприємства — різні типи підвісних, фіксаторних та стрижневих скляних ізоляторів електромеханічною міцністю від 40−400кН. Електротехнічна продукція використовується:
- для ізоляції та кріплення проводів повітряних ліній електропередач;
- в розподільчих пристроях електростанцій і підстанцій;
- для електрифікації залізниці та ін.
Економіка і бізнес
Київ — лідер за кількістю видавців
Діяльність у сфері видавництва
Коментарі
Економіка і бізнес
Гроші для розвитку та відновлення Чорнобильської зони відчуження нададуть країни-вкладники Рахунку міжнародного співробітництва для Чорнобиля.
Про це повідомила міністерка захисту довкілля та природних ресурсів України Світлана Гринчук.
На що підуть кошти
Як вказує очільниця міністерства, гроші спрямують на:
- демонтаж нестабільних конструкцій об’єкта «Укриття»;
- відновлення зруйнованого та пошкодженого під час російської окупації обладнання;
- системні проєкти ядерної та радіаційної безпеки на ЧАЕС тощо.
Хто надасть гроші
Канада передасть п’ять мільйонів євро із фонду, який нещодавно закрила в росії. Єврокомісія додасть 1,7 мільйона євро до 5 мільйонів, які організація надала раніше. Також гроші виділить і Бельгія.
Читайте також: Юні українці здобули 16 нагород на міжнародній виставці винаходів
Відновлення Чорнобильської зони відчуження
Рахунок міжнародного співробітництва для Чорнобиля створив Європейський банк реконструкції та розвитку у листопаді 2020 року на прохання уряду України. Його започаткували як багатосторонній фонд для відновлення та розвитку Чорнобиля. За словами Світлани Гринчук, Україна вже отримала понад 26 мільйонів євро від 18 країн-вкладників рахунку.
Нагадаємо, що США надає 988 мільйонів доларів військової допомоги для України.
Фото обкладинки: Pixabay
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відомо про проєкт
Діяльність індустріального парку
- харчові продукти;
- папір та паперові вироби;
- неметалеву мінеральну продукцію;
- готові металеві вироби, крім машин та устатковання;
- вироби з деревини та корка, крім меблів;
- автотранспортні засоби, причепи, напівпричепи тощо.
Коментарі