Технології
У Львові провели льотну перевірку нової системи керування повітряним рухом (ФОТО)
Украерорух провів льотну перевірку нової системи керування повітряним рухом у Львові. Про це повідомляється на сторінці установи у фейсбуці.
Як зазначається, 4 – 5 травня 2020 року відбулись льотні перевірки нової автоматизованої системи керування повітряним рухом, встановленої у Львівському регіональному структурному підрозділі, яку Украерорух готується сертифікувати цього місяця.
Як перевіряли?
Обльоти виконував літак-лабораторія авіакомпанії «Украерорух», яка входить до структури підприємства. Також для перевірки залучили літак авіакомпанії «Елерон», яка виконує регулярні рейси між Києвом, Львовом та європейськими містами.
Особливістю льотної перевірки нової системи є необхідність одночасного використання двох повітряних суден. Між двома авіакомпаніями погоджувалась програма польотів, перед їх виконанням проведено брифінг екіпажів, після чого спеціалізований літак Beechcraft та вантажний Ан-26 здійснили льотні перевірки відповідно до програми.
“Спеціальні елементи обльоту дозволяють перевірити функції безпеки польотів STCA, зокрема умовне зближення у повітрі для тестування автоматичних аварійних спрацювань системи”, – відзначили в установі.
Що це за система?
Встановлена у Львові автоматизована система керування повітряним рухом покликана забезпечити більш сучасний рівень організації повітряного руху і стане ефективним інструментом для роботи авіадиспетчерів.
Нова система уможливить, зокрема, впровадження регіонального повітряного простору вільних маршрутів (Free Routes Airspace) між суміжними центрами організації повітряного руху країн-сусідів.
Після проведення сертифікації нової системи та отримання сертифіката Державіаслужби України обладнання буде введено в експлуатацію. Запланований період – червень 2020 року.
Фото: Yura Tanchyn, Артур Возненко
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі