Суспільство
У київському метро незабаром облаштують станції дефібриляторами
У Київському метрополітені щонайменше 12 станцій обладнають апаратами для «перезапуску» серця, а персонал підземки навчать надавати першу допомогу при травмах та невідкладних станах. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на слова засновниці ініціативи “РеаніМетро” Марії Назарової.
Чому це необхідно?
За її словами, встановлення дефібриляторами станцій стане можливим завдяки перемозі проектів, поданих ініціативою “РеаніМетро” до Громадського бюджету Києва.
“Сьогодні ми можемо сказати, що як мінімум 12 станцій київського метро будуть обладнані дефібриляторами, бо так хочуть кияни, бо вони віддали відповідну кількість голосів”, – зазначила Назарова.
Читайте також: Українське метро стає безпечнішим: які зміни впроваджують?
Вона додала, що за півроку у метро внаслідок раптової зупинки серця померли 15 людей. І це тільки та кількість, що потрапила в ЗМІ, а насправді, можливо, їх було більше, сказала активістка.
Коли з’являться прилади на станціях?
Очікується, що проект буде втілено в життя до кінця 2020 року, а його результати мають бути загальнодоступними: будь-який пасажир метро зможе скористатись дефібрилятором, адже це не потребує спеціальних знань, а якщо на станції станеться нещасний випадок, поруч завжди буде навчений надавати першу допомогу працівник метрополітену з якісною аптечкою.
Нагадаємо, у Мінрегіоні продовжують працювати над модернізацією українського метро задля підвищення зручності всіх верств населення. Так, у метрополітені з’являться громадські вбиральні, а також станції метро облаштують ліфтами та підйомниками для зручності маломобільних груп населення.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі