Суспільство
У Києві з’явиться вулиця Гарета Джонса, який розповів світу про Голодомор
Одну вулиць Києва планують назвати ім’ям Гарета Джонса, журналіста, який розповів правду про Голодомор усьому світу. Про це повідомили у Київраді.
Зазначається, що на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати підтримали перейменування низки столичних вулиць і провулків.
Відтак, у Шевченківському районі столиці може з’явитися провулок, який носитиме ім’я британського журналіста Гарета Джонса (зараз провулок Проєктний 13120).
Читайте також: Вийшла у кінопрокат українсько-польсько-британська драма «Ціна правди»
Гарет Джонс був одним із перших західних кореспондентів, які своїми публікаціями донесли світові правду про Голодомор мільйонів людей в Україні у 1932-1933 роках.
29 березня 1933-го він скликав у Берліні прес-конференцію, на якій вперше публічно заявив про катастрофічний голод в Україні. Прес-реліз передрукували провідні світові видання, зокрема New York Evening Post та Manchester Guardian.
Ідею присвоєння столичній вулиці ім’я Гарета Джонса підтримали 104 особи, лише двоє проголосували проти. Громадське обговорення відбувалося на сайті КМДА з 19 березня по 19 травня 2019 року.
Також, безіменний провулок у Дарницькому районі може отримати ім’я українського поета Якова Щоголева. Вулиця Проєктна 13118, що у Святошинському районі може носити назву Олеся Бердника – члена-засновника Української гельсінської групи, письменника-фантаста. Окрім того, площа між вулицями Євгена Сверстюка та Раїси Окіпної у Дніпровському районі може стати площею Сергія Набоки. Це український журналіст, правозахистик та дисидент.
Всі перейменування мають розглянути на пленарному засіданні Київради.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі