

Економіка і бізнес
У Києві відкрився перший офлайн-магазин косметики і парфумерії Makeup
Найбільший в Україні онлайн-рітейлер косметики і парфумерії Makeup відкрив свій перший фізичний магазин у Києві, а незабаром планує запуск власного шоу-руму в Польщі.
Про це повідомляє пресслужба RAU.
Що відомо про новий магазин?
Як розповіла директорка з маркетингу Makeup Любов Калюжна, перша офлайн-точка компанії розпочала роботу в столичному торгово-розважальному центрі Атмосфера.
Загальна площа магазину склала близько 260 кв. м, а площа торгового залу – понад 230 кв. м.

«Ми втілили концепт шоу-руму – представили ті продукти і бренди, які за нашим досвідом, клієнту перед покупкою бажано побачити і продегустувати в спокійній атмосфері. У шоу-румі представлені провідні торгові марки luxury-сегмента, нішева парфумерія, цікаві та рідкісні бренди косметики з догляду за обличчям, волоссям і тілом. У перші дні ми представили більше 4000 товарів усіх основних напрямків – парфумерія, косметика з догляду за обличчям, тілом, професійні продукти для волосся, продукти для чоловіків і аксесуари. Надалі асортимент буде оновлюватися і максимально відповідати очікуванням і побажанням наших клієнтів», – зазначила Калюжна.
Читайте також: Київський ресторан потрапив до переліку найкращих піцерій Європи
Що таке інтернет-магазин Makeup?
Інтернет-магазин Makeup, створений в 2009 році, був першопрохідцем на ринку онлайн-торгівлі косметикою і парфумерією. За останнє десятиріччя компанія стала беззаперечним лідером українського e-commerce в своєму сегменті і продовжує активно розвиватися не тільки в Україні, а й за кордоном. Навесні поточного року до складу акціонерів компанії увійшов інвестиційний фонд Horizon Capital, який придбав міноритарну частку Makeup. За даними видання AIN.UA, Horizon Capital придбав близько 18% компанії, а сума угоди склала близько $8 млн.
Читайте також: Під Києвом відкрився супермаркет із “зеленими” технологіями
За інформацією рітейлера, за підсумками 2019 року компанія входила в топ-20 світових онлайн-платформ в сфері косметичних засобів за обсягом трафіку: сайти Makeup відвідало понад 200 млн користувачів, а показник відвідуваності за рік зріс на 75%.
На той момент Makeup вела свою діяльність у 14-ти країнах, серед яких Австрія, Болгарія, Італія, Казахстан, Молдова, Польща, Білорусь, Росія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Україна та Чехія. При цьому онлайн-рітейлер заявляв про плани розширити бізнес на Францію, Іспанію, Португалію, Великобританію, Швейцарію, а також країни Бенілюксу і Балкан.
Нагадаємо, великий турецький взуттєвий рітейлер FLO планує відкрити понад 30 магазинів в Україні.
Фото: rau.ua
Економіка і бізнес

Три опорні медичні заклади Запоріжжя і Львівщини отримали медичне обладнання на понад 3,2 мільйони гривень. Ці кошти передав «Приватбанк» від подвоєних внесків своїх клієнтів.
Про це повідомили в пресслужбі «ПриватБанку».
Підтримали медичну інфраструктуру у благодійній програмі «Невідкладний донат: Допомога шпиталям та медзакладам України».
Благодійний фонд «ПриватБанку» передав:
- дві сучасні ультразвукові діагностичні системи;
- два новітні апарати для лікування складних ран;
- хірургічне обладнання.
Читайте також: Міжнародна команда медиків відновили обличчя військового після атаки дрона (ФОТО)
«Ці засоби суттєво прискорять діагностику та одужання пацієнтів, і зокрема тих, хто потрапляє до лікарень з важкими пораненнями», — зазначили в пресслужбі «Приватбанку».
Від початку року у програмі «Невідкладний донат» 8 медзакладів отримали допомогу на загальну суму 12,8 мільйонів гривень.
Нагадуємо, що в «ПриватБанку» запустили продаж квитків на європейські залізниці.
Фото надали в пресслужбі «ПриватБанку»
Економіка і бізнес

Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» та європейська компанія Airbus підписали Тристоронній меморандум про співпрацю під час міжнародного авіасалону в Ле Бурже. Документ передбачає навчання та підготовку фахівців українських підприємств товариства з технічного обслуговування й ремонту авіаційної техніки Airbus, що експлуатується в Україні.
Про це повідомили в «Укроборонпромі».
У межах першого етапу проєкту інженери українських заводів отримають доступ до технологічної документації та пройдуть первинну підготовку в технічних центрах Airbus. Після цього представники європейської компанії відвідають Україну, щоб сформувати групи інструкторів з-поміж вітчизняних фахівців і передати їм повний курс навчання.
«Серед світових високотехнологічних компаній підвищується довіра до нашого ОПК, зокрема до “Укроборонпрому” та його підприємств. Це доводить — ми обрали правильний шлях для розвитку і міжнародної співпраці. Впевнений, що попереду у нас нові перспективні партнерства з іноземними колегами як у сфері авіації, так за іншими напрямками роботи товариства», — розповідає генеральний директор підприєсмтва Олег Гуляк.
Читайте також: Jerry Heil приєдналася до збору UNITED24 «Вартові неба» після ракетного удару по її студії (ВІДЕО)
Про Airbus
Airbus – одна з провідних світових аерокосмічних компаній, заснована в 1970-х роках із головним офісом у Тулузі (Франція). Вона виробляє пасажирські та вантажні літаки (серії A320, A330, A350 тощо), військово-транспортні літаки, вертольоти й космічні системи, а також надає сервісні й інженерні послуги з обслуговування авіаційної техніки.
Нагадаємо, що Норвегія інвестує 580 мільйонів євро у розробку та виробництво морських дронів в Україні
Фото обкладинки: сайт Airbus
Економіка і бізнес

Італія анонсувала фінансовий внесок для підтримки гуманітарного розмінування України. Угоду на 1,5 мільйона євро офіційно підписали разом із Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.
Про це повідомили в Мінекономіки.
За даними відомства, договір має важливе значення для відновлення та відбудови країни. Це допоможе очистити землю і повернути людей додому Підписання провели в Києві за участі міністерки економіки України Юлії Свириденко, вона зазначила:
«Укладена угода є важливою для реалізації Національної стратегії з протимінної діяльності і дозволить реалізувати проєкти з очищення агроземель, розвитку інфраструктури, відновлення економічної активності на деокупованих територіях і сприяти поверненню громадян до своїх домівок».
За оцінками, які надало Мінекономіки, близько 138 500 квадратних кілометрів української території можуть бути забруднені вибухонебезпечними предметами. Додаткове фінансування дозволить розширити операції зі звільнення земель, покращити системи управління інформацією та підтримати спеціалізовані навчальні програми для людей з інвалідністю, ветеранів та постраждалих від вибухонебезпечних предметів.
Читайте також: Україна може стати першою країною поза ЄС, яку включать до зони безплатного роумінгу
Не перша співпраця
ПРООН у тісному партнерстві з Міністерством економіки України та Національним органом з протимінної діяльності з початку повномасштабного вторгнення підтримує розробку та випробування передових технологій для гуманітарного розмінування. Зокрема використання дронів, дистанційних сенсорів та систем штучного інтелекту для навчання моделей виявлення вибухонебезпечних предметів.
Нагадуємо, що в Україні створюють перший жіночий екіпаж для перехоплення безпілотників.
Фото обкладинки: АрміяInform