Суспільство
У Києві реконструюють очисні споруди дощових вод
Очисні споруди дощових вод житлового масиву Біличі у Святошинському районі Києва реконструюють. Про це інформує Офіційний портал Києва.
Для чого це потрібно?
Це необхідно для охорони навколишнього природного середовища від негативного впливу забруднених стічних вод та поліпшення екологічного стану акваторії річки Дніпро.
Читайте також: Будівництво мосту на Троєщину перейшло на новий рівень
Чому виникла потреба у реконструкції?
Очисні споруди побудовані у 1995 році. Наразі вони не виконують своє призначення.
“Технологічна частина, яка була застосована у проекті очисних споруд, застаріла і не в змозі переробляти та очищати стічні дощові води. Зокрема, й у зв’язку зі змінами якісних характеристик та обсягів стоків, які зросли за останні тридцять років через збільшення площі твердого покриття прилеглої території. Тому очисні споруди пропускають зливові води у Дніпро без належного очищення”, – ідеться у повідомленні КМДА.
Ремонтні роботи повинні завершити до 31 грудня 2021 року.
Нагадаємо, у Києві зведуть завод з виробництва діоксиду хлору. Він з`явиться на території Дніпровської водопровідної станції.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі