Суспільство
У Києві прийняли нові правила користування метро: основні зміни
Учора, 12 листопада, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили нові Правила користування київським метрополітеном.
Як повідомляється, попередній документ, ухвалений ще у 1995 році, не враховував вимог законодавства про міський електричний транспорт.
Головні нововведення
Основні позиції, що стосуються безпеки перевезень, лишилися без змін. Однак з’явилося кілька нововведень. Зокрема, наразі місто впроваджує е-квиток і відповідні нормативи знайшли відображення в оновлених правилах.
Нова редакція також передбачає заборону жебракування в метро. Керівництво підземки разом із громадськістю та правоохоронцями вже кілька років проводить активну роботу щодо цього. Пасажирів закликають не жертвувати кошти в метро, аби добротою не скористалися шахраї. Виявляли осіб зі скриньками для збору коштів із фото дітей з інтернету або на лікування загиблих бійців АТО. Нові правила дають можливість правоохоронним органам вживати необхідні заходи для унеможливлення подібних випадків.
Читайте також: Метро Берліна прикрасили плакатами з краєвидами України
Для людей з інвалідністю
Пасажирам із вадами зору дозволять проїзд із собакою-поводирем, проте тварина повинна мати ошийник, намордник, спеціальне посвідчення та пройти навчання в умовах метрополітену.
Для навчання таких помічників ще має бути створений відповідний державний центр навчання та сертифікації. Однак підґрунтя наразі закладено.
Для спортсменів
Спортивне спорядження (лижі, санки, ковзани, велосипеди тощо) можна буде перевозити лише в чохлах. Так само потрібно буде упаковувати садовий інвентар, саджанці, риболовні снасті тощо.
Від пасажирів, які заходитимуть у метро, вимагатимуть мати «охайний зовнішній вигляд». Це означає, що не пускатимуть пасажирів без взуття, «частково одягнених пасажирів», людей лише в спідній білизні. Не можна буде пересуватися на самокатах, роликових ковзанах і скейтах.
Як нагадали у підприємстві, найважливішими правилами для безпечної та швидкої поїздки є триматись за поручень і не заступати за обмежувальну лінію.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі