Суспільство
У Хмельницькому запрацював електронний проїзний квиток
У Хмельницькому їздити тролейбусами можна, купивши за допомогою смартфона електронний проїзний квиток на місяць або навіть на один день. Хмельницький став третім містом в Україні, де запровадили таку технологію.
Як це працює і скільки коштує?
Щоб придбати електронний квиток, необхідно на смартфоні встановити додаток “Privat24”. Користуватися цією послугою також можуть клієнти інших банків.
Через додаток потрібно відсканувати у будь-якому тролейбусі QR-код. Цю операцію можна провести лише один раз, адже додаток запам’ятовує інформацію про клієнта як користувача громадського транспорту. Тому далі купувати проїзні через додаток “Privat24” можна навіть не в транспорті.
Читайте також: У Києві з 1 листопада запустять електронний квиток
Раніше у додатку була пропозиція придбати звичайний квиток для проїзду в тролейбусі, нині ж з’явилася вкладка, де можна купити проїзний. Місячний проїзний коштує 130 гривень, денний — 10 гривень.
“Ви можете обрати конкретний день, коли діятиме денний квиток. Підробити його неможливо. Він має низку кілька захисту, коли ж його дія закінчується — він стає неактивним, сіріє”, – розповіли у міськраді.
Читайте також: Львів запроваджує е-квиток
Купувати місячний проїзний хмельничанам рекомендують на початку календарного місяця, адже його дія закінчується 30 або 31 числа. Таке рішення було прийняте для зручності проведення бухгалтерського обліку в КП “Електротранс”. Ця послуга діє лише в тролейбусах.
Далі – єдиний електронний квиток
Далі міська влада планує запровадити єдиний електронний квиток для всіх видів громадського транспорту.
“Такий вид проїзних квитків економить час і кошти хмельничан та гостей міста, які часто користуються місцевим електротранспортом. Наступним кроком буде запровадження повноцінних електронних квитків”, – додають посадовці.
Для цього вже провели конкурс на компанію, яка впроваджуватиме електронний квиток у Хмельницькому. Впродовж місяця планується підписати відповідний договір з одеською компанією “GERZ”, яка має досвід роботи з подібними технологіями.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі