Суспільство
У Херсоні розгорнули перші базові станції мобільного зв’язку
Київстар та Vodafone запустили у звільненому Херсоні перші базові станції, які працюють за допомогою генераторів та терміналів «Старлінк».
Про це повідомили в телеграм-каналі Мінцифри.
«Зараз у незламному Херсоні немає світла, проте мобільним операторам Київстар та Vodafone вдалося розгорнути перші базові станції. Здебільшого вони працюють на генераторах та терміналах Starlink від Мінцифри», – йдеться в повідомленні.
Такі станції – вимушений крок, адже окупанти зруйнували та замінували телекомунікаційну інфраструктуру Херсона.
«Російські загарбники місяцями руйнували та мінували телеком-інфраструктуру Херсона. Тож зараз ДСНС, мобільні оператори, провайдери та інші українські сміливці працюють 24/7. Щоб люди, які 9 місяців були в окупації, могли подзвонити рідним та почути: Привіт, як ти?», – додали в Мінцифрі.
Після облаштування станцій зі «Старлінками» та генераторами в міністерстві почнуть відновлювати оптичний кабель.
Нагадаємо, найбільша в світі інвестиційна компанія BlackRock допоможе з відбудовою України.
Крім того, американська архітектурна компанія Gensler допомогатиме з відновленням Ірпеня на Київщині.
Фото: kherson.net.ua.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі