Технології
У Харкові відкрив двері стартап-центр «SPARK»
У Харкові запрацював стартап-центр “SPARK” розташований у приміщенні Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу НТУ «ХПІ».
Про це повідомляє пресслужба ОДА.
Як виглядає “SPARK”?
Зазначається, що площа нового стартап-центру понад 600 кв. метрів, й розрахований він на 150 місць. Аудиторія «SPARK» – це молоді вчені, студенти та школярі. Спікери – інвестори, представники фондів, провідних консалтингових агентств, бізнесмени як України, так і США. Формат роботи – офлайн і онлайн.
«Стартап-центр працює в режимі 7 днів/24 години на добу та має два сектори. Перший – зона co-working: мультимедійне обладнання, екран, сто посадочних місць. Другий сектор має місця із підключенням до ноутбуків та комп’ютерів. Також бачите приміщення, де знаходяться керівники центру та переговорне відділення, далі серверна, кафе, душова», – розповів ректор Національного технічного університету «ХПІ» Євген Сокіл.
Читайте також: Український стрімінговий сервіс залучив 550 000 доларів інвестицій: чим він особливий
Яка мета центру?
За словами ректора, головне завдання Центру – підтримка стартапів молодих підприємців на всіх етапах розвитку: від розробки ідеї до її комерціалізації. «SPARK» має допомогти креативній молоді реалізувати свої бізнес-проєкти, а також бути майданчиком для успішної взаємодії інвесторів, бізнес-інкубаторів, менторів, фірм, стартаперів.
Серед послуг стартап-центру «SPARK»: стартап-школа, преінкубаційна програма Innovation Bootcamp, менторство, коучинг, експертна підтримка, консультування, інформування, навчання, проведення семінарів, тренінгів, майстер-класів, бізнес-ігор, co-working, майданчик для заходів, технологічна експертиза стартапу.
Читайте також: Український освітній стартап залучив 5 мільйонів доларів
За словами керівника стартап-центру «SPARK» Марії Маслак, найближчі заходи, які тут пройдуть це: розробка та апробація нових освітніх підходів щодо розвитку інженерного підприємництва (за грантової підтримки Посольства США в Україні), прямі ефіри Днів відкритих дверей Політеху та початок преінкубаційної програми Innovation Bootcamp.
Нагадаємо, український стартап RetargetApp, що працює в сфері рекламних технологій для інтернет-магазинів, закрив seed-раунд в розмірі $ 2,4 млн від декількох фондів.
Фото: kharkivoda.gov.ua
Технології
Як змінити мову Geminі
- Відкрити на пристрої застосунок Google.
- Далі треба перейти до Налаштувать, обрати Gemini та натиснути Мови.
- Оберіть українську мову.
Коментарі