

Технології
Український освітній стартап залучив 5 мільйонів доларів
Український стартап – онлайн-школа англійської мови Allright.io – залучила 5 мільйонів доларів від венчурного фонду Flashpoint VC та інших інвесторів.
Про це повідомляє 24tv.ua.
Зазначається, що проєкт заснував Олег Оксюк. Головним інвестором виступив венчурний фонд Genesis Investments. Крім того, Allright.io підтримали: TMT Investments, Terra VC, засновник компанії Zeptolab Михайло Лялін, а також фонд Flashpoint, який в березні 2019 року вже вклав у проєкт 1,5 мільйона доларів.
Що відомо про стартап?
Проєкт Allright.io – онлайн-школа англійської мови для дітей від 4 років. На залучені гроші творці планують додати групові заняття і впровадити в освітній курс штучний інтелект.
Читайте також: Український стартап залучив 2,4 млн доларів інвестицій
Програма комбінує уроки з реальними викладачами та завдання від ШІ-вчителя з голосовим інтерфейсом. Алгоритм розпізнає мову студента, генерує аудіо-відповіді та проводить голосові уроки.
“На цьому етапі розвитку технологій ми не можемо замінити справжніх вчителів віртуальними, але працюємо над тісною інтеграцією реального і штучного інтелекту. Ми експериментуємо з відведенням частини часу уроку ШІ-вчителю, щоб реальний викладач зміг проводити кілька занять одночасно і вартість уроків внаслідок цього знижувалася”, – зазначає засновник і гендиректор Allright.io Олег Оксюк.
Читайте також: Український стартап запустив краудфандингову кампанію для виробництва електробайків
Проєкт Allright.io орієнтований на ринки з низьким рівнем цифровізації освіти. Розробники онлайн-платформи прагнуть зробити програму доступною для всіх. Відзначають, що в онлайн-школі навчається 10 тисяч студентів, а викладачі проводять близько 50 тисяч уроків на місяць.
Нагадаємо, Україна піднялася в рейтингу володіння англійською мовою.
Фото: uaspectr.com


Технології

В Україні створили вебресурс з відкритими даними «Просторова трансформація України», повідомили у пресслужбі РНБО.
Зазначається, що за допомогою нової платформи здійснюватимуть моніторинг і комплексний аналіз стану національної безпеки України щодо:
- тенденцій регіонального розвитку,
- прогнозування суспільно-політичних, економічних та соціальних процесів на регіональному рівні.
Відзначається, що процес децентралізації влади триває в Україні з 2014 року. Широкі повноваження і ресурси, що їх отримали органи місцевого самоврядування завдяки реформі децентралізації, вимагають і удосконалення системи контролю за їхньою діяльністю, зокрема, з боку громадськості.
Вебресурсом з публічними даними відкритої частини системи «СОТА» може користуватися будь-який громадянин України.
Читайте також: «Мені в свою». Сім українських брендів, де можна придбати екогорнятка
Він є допоміжним інструментом, що сприятиме підвищенню рівня ефективності, прозорості та підзвітності місцевої влади.
Його створено Апаратом Ради національної безпеки і оборони України у рамках інформаційно-аналітичної системи «СОТА».

Користувачі матимуть змогу отримувати у режимі реального часу оперативну, актуальну та достовірну інформацію щодо всіх ключових процесів та показників, які характеризують життя регіонів.
Вебресурс презентував у Національному координаційному центрі кібербезпеки при РНБО України Cекретар Ради Олексій Данілов.
Адреса вебсайту «Просторова трансформація України» за посиланням.
Нагадаємо, в Україні запустили навчання за програмою для “білих хакерів”.
Усі фото: facebook.com/rnbou.
Технології

Комунальне підприємство «Київблагоустрій» отримало автовишку на незвичному шасі.
28-метрову італійську автовишку COMET встановили на незвичне шасі FORD TRUCKS 1833 DC, пише startermedia.com.ua.

Замовлення виготовив вітчизняний виробник спеціальної техніки, завод Техкомплект. Як повідомили на сайті компанії, таке шасі для автовишок використано вперше.

Читайте також: В Україні створили автовишку на базі вантажівки
COMET 28 | 2 | 14 HQ — італійська комбінована автовишка, максимальна висота якої досягає 28 метрів, а максимальний виліт — 14 метрів. Базове шасі, FORD TRUCKS 1833 DC, вантажопідйомністю 11,5 тонн, колісної формули 4х2 з 330 сильним двигуном.

Постачальник шасі — офіційний дилер FORD TRUCKS в Україні ТОВ «Сучасні вантажівки» (Автек).
Раніше українська компанія «Полікар» представила 24-метрову автовишку Paksan KT 245 на шасі Isuzu NPR 75.
Фото: «Техкомплект»
Технології

ВМС України отримають комплекс безпілотних літальних комплексів «Байрактар-ТВ2» із покращеними характеристиками.
Про це йшлося під час зустрічі представників турецької компанії BAYKAR MAKINA з керівним складом та відповідними фахівцями Військово-Морських Сил Збройних Сил України, повідомляє АрміяInform.
Під час зустрічі сторони обговорили питання підготовки особового складу безпілотних ударних комплексів «Байрактар-ТВ2» та особливості їхнього застосування на флоті.
Читайте також: В Україні тестують дрон-камікадзе «Пілум»
“Цього року ВМС України отримають комплекс безпілотних апаратів із покращеними характеристиками, які будуть діяти в інтересах Військово-Морських Сил як на суходолі, так і на морі, — розповів командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. — Тому ми вдячні нашим партнерам за швидку реакцію на наше запрошення та конструктивний діалог щодо вироблення спільної позиції та розв’язання всіх питань при реалізації цього проєкту”.
«Байрактар ТБ2» — турецький ударний оперативно-тактичний середньовисотний безпілотний літальний апарат з великою тривалістю польоту. Розробка і виробництво компанії «Байкар Макина».
Нагадаємо, у Вінниці готуватимуть офіцерів запасу за профілем бойового застосування безпілотників.
Фото: censor.net