Технології
В Івано-Франківську запрацювала SMS-оплата проїзду в транспорті
В Івано-Франківську з 3 квітня абоненти Vodafone Україна можуть оплачувати проїзд у комунальному транспорті за допомогою SMS. Про це повідомляє Укрінформ.
“Вже відсьогодні, 3 квітня, оплатити за проїзд у тролейбусах та комунальних автобусах Івано-Франківська клієнти Vodafone зможуть за допомогою SMS”, – йдеться у повідомленні.
Як це відбуватиметься?
Інформаційні таблиці з інструкцією для пасажирів та кодами для повідомлень розміщені у салонах івано-франківського комунального транспорту. Тож пасажирам потрібно буде обрати потрібний код та надіслати його у SMS-повідомленні на короткий номер 877. Протягом 1-2 хвилин пасажир отримає SMS-підтвердження оплати з унікальним кодом та інформацією про тип придбаного квитка.
Здійснити SMS-оплату у транспорті можуть клієнти передплаченого зв’язку, у яких на балансі мобільного рахунку є достатньо коштів. Додаткові кошти за надсилання SMS повідомлення не стягуються.
Читайте також: Ще одне місто запровадило безготівкову оплату проїзду
Що потрібно знати про цього мобільного оператора?
Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює у 25 країнах, має партнерські угоди з операторами 44 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках.
Станом на 31 грудня 2018 року Vodafone надавав послуги близько 700 млн абонентів мобільного зв’язку і 21 млн користувачів фіксованого інтернету.
Нагадаємо, що раніше в Івано-Франківську запрацювала SMS-оплата проїзду іншого мобільного оператора – Київстар.
Технології
Про розробку
Штучний інтелект на службі оборони
Перша партія вже у військах
Коментарі
Технології
Коментарі
Технології
Як працюватиме реєстр
- ім’я та опис тварини;
- інформацію про вакцинації та стерилізацію;
- контакти власників.
Етапи запуску
- Авторизація ветеринарів і клінік. Уже стартував перший етап: ветеринари подають заявки до Держпродспоживслужби для реєстрації в системі.
- Реєстрація тварин. Почати другий етап планують на початку 2025 року.
Чому це важливо
- відстежувати чисельність домашніх тварин;
- збирати дані про стан їхнього здоров’я та вакцинації;
- забезпечити кращий контроль над епідеміологічною ситуацією.
Коментарі