Технології
У Дніпрі запрацювала віртуальна канатна дорога (ФОТО)
У Технічному музеї Дніпра «Машини часу» запрацювала віртуальна канатна дорога «3D-Kabinka». Про це повідомляє «Відкритий», передає Укрінформ.
«У Дніпрі презентували проєкт «3D-Kabinka». Відтепер мешканці та гості міста можуть в режимі віртуальної реальності покататися на канатній дорозі, яка не функціонує вже багато років», – йдеться в повідомленні.
Кабінка канатної дороги не бутафорська. Її передала музею міська влада.
«Кабінку нам надав департамент транспорту міськради. Кожен, хто захоче здійснити 3D-подорож, побачить, що відбувається навколо кабінки. Огляд – 360 градусів», – зауважив директор музею «Машини часу» Михайло Прудніков.
Читайте також: Якщо вдома не сидиться. ТОП-12 віртуальних екскурсій Україною
Чим особлива канатка?
Як повідомляється, канатну дорогу, яка з’єднувала історичний центр міста з Монастирським островом, відкрили 1968 року. Охочі відпочити на пляжі могли з комфортом проїхатися канаткою. Не треба було долати кілька кілометрів, щоб потрапити до зони відпочинку. Однак за кілька десятиліть, пише видання, канатна дорога занепала, охочих інвестувати в її реконструкцію не було. У 2007 році канатку закрили.
Віртуальна подорож
Одним з ініціаторів створення 3D-кабінки став Артем Костюк. Перший його проєкт – віртуальна подорож на даху тролейбуса. Тож директор музею «Машини часу» Михайло Прудніков запропонував співпрацю.
“Ми зібрали команду ініціативних людей і провели зйомки. Відтепер відвідувачі музею можуть зрозуміти, що відчували дніпряни, коли каталися на канатці”, – зазначив Артем Костюк.
За його словами, в зйомках брав участь архітектор канатної дороги Едуард Чубаров. Наприкінці віртуальної подорожі він вітає відвідувачів Монастирського острова.
За словами Костюка, проєкт покликаний підвищити інтерес до історії міста і його сучасності. І, можливо, незабаром дніпряни знову зможуть покататися канатною дорогою – але вже не віртуальною, а відновленою.
Фото: ukrinform.ua
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі