Знайти банк, що продовжує працювати навіть у разі відключень, тепер можна за кілька кліків у застосунку «Дія». У розділі «Незламність» з’явився фільтр «Банкінг», який допоможе знайти найближчий відкритий банк чи відділення навіть у складних умовах.
«Дія» покаже банки поблизу, доступні навіть у разі знеструмлень.
Ця опція доповнює функціонал мапи Незламності, де можна знайти укриття та пункти незламності за зручними фільтрами. Наприклад, можна перевірити наявність зв’язку, інтернету, генераторів і дізнатися, чи працює пункт у режимі реального часу.
З допомогою електронного підпису вже давно можна подати документи до школи, купити квитки до театру чи авторизуватися на державних порталах. Команда, що працює над КЕПом, хоче зробити його ще простішим і зручнішим, тому запускає опитування для користувачів.
Українська компанія Uklon може додати до свого застосунка новий сервіс — автобусні перевезення.
Про це в інтерв’ю Forbes розповів співзасновник компанії Сергій Смусь.
Як працюватиме сервіс
Новий формат планують реалізувати як маркетплейс, який об’єднає автобусних перевізників. За словами Смуся, пасажири зможуть обирати перевізників за рейтингами та відгуками інших користувачів, що зробить подорожі зручнішими та надійнішими.
На початку Uklon зосередиться на найпопулярніших маршрутах. Серед закордонних напрямків особливу увагу приділили Польщі, з якої планують почати. З часом компанія розширить перелік напрямків як в Україні, так і за її межами.
Нагадаємо, що український стартап створює кабінет для психологів, щоб оцінювати ментальний стан військових.
На платформі Anima створюють спеціальний кабінет для військових психологів. Завдяки новітній технології фахівці зможуть оцінювати рівень тривожності, депресії та стресостійкості людини. Стартап започаткували підприємець Роман Гавриш та нейробіолог Сергій Данилов.
Про це повідомили творці платформи.
Як працює технологія
На платформі створили спеціальний трекер, який під час проходження тесту відстежує рух очей. Тест можна пройти онлайн з використанням камери.
Під час тестування військовим демонструють два типи зображень:
нейтральні (пейзажі, тварини, міські види);
тригерні (окопи, поранення, зруйновані міста, понівечені тіла тощо).
Платформа зможе визначити, чи уникає людина погляду на загрозу або зосереджується на ній. Програмне забезпечення аналізуватиме, як людина реагує на кожен тип зображення.
Результати тестів на платформі
Усі результати військових кодуються та зберігаються в кабінеті терапевта. Anima не зберігає дані та не записує відео чи зображення під час проходження тесту. Також під час реєстрації військові можуть використовувати тільки своє псевдо.
«Тепер у терапевтів з’явиться можливість вести облік підопічних, призначати зустрічі/сесії, проводити скринінги й опитування та зберігати історію стану. Також додасться можливість використовувати ШІ-асистента, спеціально натренованого на психологічних даних, для допомоги у визначенні стану підопічного, складанні плану лікування та супервізії»‚ — написали розробники.
«На фронті важливо відрізнити природну реакцію на сильний стрес від справжнього розладу, адже вони часто виглядають дуже схоже, але вимагають різного підходу. Anima допомагає військовим психологам і командирам точніше діагностувати стан бійців, дає змогу чітко побачити, хто потребує оперативної допомоги на місці, а кому необхідна спеціалізована підтримка поза гарнізоном», — зазначив офіцер-психолог 3 ОШБр та співзасновник нейротехнологічної компанії Beehiveor Віктор Комаренко.
Для військових користування платформою безплатне. Також доступ до кабінету можуть отримати терапевти. Для цього військові психологи можуть написати на електронну скриньку military@anima.help, а терапевти — на therapists@anima.help.
Нагадаємо, що українська компанія створила 3D-протези для відновлення пальців.
Раніше ми писали, що в Україні запустили безкоштовний застосунок для підтримки ментального здоровʼя.
Коментарі