Суспільство
Турки знімають фільм про Львів для проєкту “Перехрестя культур”
Турецький телеканал BeinIZ зніматиме документальний фільм про Львів. Знімальна група вже прибула в Україну, передає Укрінформ.
Йдеться про зйомки серії для документального телепроєкту «Перехрестя культур», що розповідає про подорожі та місця, які варто відвідати після зняття карантинних обмежень.
«Програма перебування гостей передбачає екскурсію найцікавішими локаціями міста, які розкриють особливості історії, культури та гастрономії Львова. Раді зацікавленості з боку телеканалів, горді тим, що про наше славне місто дізнаються більше не лише в Туреччині, а в усьому світі. Відверто скажу, що навіть карантин не став на заваді двосторонній співпраці – ми продовжували роботу віддалено, а тепер, коли відновилася змога подорожувати, потроху повертаємося до попереднього темпу»,- розповіла секретарка робочої групи Львівської міської ради з питань співпраці Львова з містами Турецької Республіки Ірина Джиговська.
Читайте також: У прокат виходить українсько-британський шпигунський трилер, знятий у Києві
Що відомо про зйомки
Представник робочої групи Ерхан Юксел, який вже кілька років представляє у Львові турецький бізнес, переконаний, що така промоція дуже доречна.
«Рік від року кількість моїх співвітчизників, які приїздять до Львова з туристичною метою, збільшується, так само як посилюються зв’язки і співпраця між Львовом та турецькими містами, посилюються бізнесові та ділові зв’язки. Тому така промоція дуже доречна. Україна для Туреччини – цікава у багатьох сферах: від культури та історії до інвестицій та реалізації бізнес-проєктів у різних сферах. Нинішній телевізійний проєкт – черговий доказ зацікавленості», – розповів агентству Ерхан Юксел.
Хто побачить фільм?
45-хвилинний документальний фільм про Львів демонструватиметься на території Туреччини, в країнах Середнього Сходу та Північної Африки, а також через ресурс beIN CONNECT по всьому світові.
Фото: ukrinform.ua
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі