Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
picture2 kak sozdat uspesh 336053 p0 picture2 kak sozdat uspesh 336053 p0

Економіка

Троє українців потрапили до списку Forbes “30 under 30″

Опубліковано

Троє українців з Кракова — засновники стартапу “CallPage” — потрапили до списку Forbes “30 under 30” у категорії “Технології”. Про це інформує “Наш вибір”.

“Троє українців – справжні нові бізнес-зірки не тільки в Польщі, але й далеко за її межами. Нещодавно вони опинилися в європейському випуску рейтингу «30 до 30», що видає журнал «Forbes». При цьому хлопцям ще досить далеко до 30 років. Наймолодшому – Сергію – лише 22 роки”, – йдеться у повідомленні.

Що відомо про їхній проект CallPage?

Стартап, заснований Ростиславом Кнапом, Сергієм Бутко та Андрієм Ткачівим, полягає на швидкому контактуванні покупця з магазином. Після того, як клієнт переходить на веб-сторінку магазину, йому пропонують залишити свій номер телефону для зв’язку з консультантом і обіцяють зателефонувати протягом 28 секунд.

“Чому саме 28 секунд? Все просто, саме стільки часу потрібно пожежникам, щоб отримати дзвінок і виїхати на виклик”, – пояснюють у матеріалі.

Як розпочали свою справу?

Під час польоту з Кракова до Лондона Ростислав Кнап і Андрій Ткачів дізналися дві речі. По-перше, навіть найбагатші поляки подорожують бюджетними авіакомпаніями. По-друге, історії, коли анонімні стартапери знайомляться під час польотів із відомими підприємцями і переконують їх інвестувати у свій бізнес, трапляються не тільки в кіно.

Читайте також: Українська компанія створила стартап, який увійшов до списку найкращих

У випадку хлопців таким підприємцем був Рафал Бжоска. У 2016 році засновник компанії «Integer» разом із Томашем Місяком («Work Service»), Маріаном Оверком («Bakalland») і Мареком Дзюбіньським («Medicalgorithmics») створив фонд «bValue». А фірма, про яку він почув у літаку, – це «CallPage».

Станом на сьогодні інвестори намагаються здобути частку в «CallPage» – у 2018 року компанія отримала 17 млн злотих від «TDJ Pitango Ventures», «Innovation Nest» та «Market One Capital». Деякі з них навіть встигли заробити на цьому: фонд «AIP Seed Capital» отримав 2,2 млн злотих, досягнувши 22-кратного повернення інвестицій.

“За дуже короткий час вони побудували вражаючу і швидко зростаючу компанію. Надзвичайно рідко трапляється, що молодь має стільки хисту та вдачі до бізнесу”, – сказав Марчін Курек, партнер «Market One Capital».

Що відомо про цей список Forbes?

До списку «30 under 30» потрапляють, вибрані журналом «Forbes», імена молодих підприємців, засновників інноваційних підприємств, науковців, громадських діячів, активістів, художників, політиків, спортсменів, які, незважаючи на юний вік, досягли у своїй діяльності значних успіхів.

Вже четвертий рік поспіль «Forbes» складає окремий список, що включає осіб, які діють в Європі.

Читайте також: Український стартап купили за 3,75 млн доларів

Нагадаємо, що польський інвестиційний фонд Impera Alpha та український корпоративний стартап-акселератор Radar Tech стали партнерами у пошуку перспективних українських ІТ-проєктів. Вони готові вкладати кошти в українські стартапи на загальну суму до 2,5 млн євро

Економіка

ЄС виділив €1,5 млрд Україні: це другий транш за програмою Ukraine Facility

Опубліковано

Євросоюз виділив Україні 1,5 млрд євро за програмою Ukraine Facility. Загалом упродовж 2024–2027 років Україна має отримати 50 мільярдів євро. Отримані кошти спрямують на покриття найважливіших бюджетних видатків.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Дякую Єврокомісії за позитиву оцінку виконання п’яти індикаторів, що є передумовою для виділення коштів…Вдячні Європі за прогнозовану ритмічну підтримку. Це запорука нашої стійкості, успішного відновлення та створення точок росту економіки на майбутнє», — зазначив Шмигаль.

Читайте також: Сенат США схвалив пакет допомоги для України у розмірі 61 млрд дол

Це вже другий транш фінансування за програмою Ukraine Facility. У березні Євросоюз виділив Україні перші 4,5 млрд євро. Наразі уряд України очікує на швидке виділення третього траншу обсягом 1,89 млрд євро.

Загалом цього року Україна очікує в межах програми Ukraine Facility 16 млрд євро.

Нагадаємо, на українсько-молдавському кордоні запрацювала «єЧерга» для автобусів.

Фото: ЄС

Читати далі

Економіка

Сенат США схвалив пакет допомоги для України у розмірі 61 млрд дол

Опубліковано

Сенат США прийняв законопроект щодо зовнішньої допомоги Україні, Ізраїлю, Тайваню та іншим країнам для протидії впливу Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні на суму $95,3 мільярда. У цій сумі близько 61 мільярда доларів передбачено для України.

Про це повідомляє Сенат США.

Голосування

Під час голосування за законопроєкт, що передбачає надання допомоги Україні, 79 сенаторів проголосували “за”. Зазначений пакет допомоги включає асигнування у розмірі $60,84 мільярда для України, $26 мільярдів для Ізраїлю, а також гуманітарну допомогу для мирного населення в зонах конфліктів по всьому світу.

Читати також: Opendatabot запускає житловий сервіс з відкритими даними

Тепер документ повинен підписати президент США Джо Байден.

У рамках цього законопроєкту Україна отримає в кредит 7,85 млрд доларів прямої фінансової допомоги державному бюджету.

Нагадаємо, що ЗСУ встановили прапор України в Козачих Лагерях на лівому березі Херсонщини.

Також ми повідомляли, що два українські фільми демонструватимуть на міжнародному кінофестивалі у Польщі.

Фото: з вільного доступу

Читати далі

Економіка

На Київщині планують відкрити завод з виготовлення будматеріалів

Опубліковано

Німецька компанія MC-Bauchemie має намір інвестувати в розширення виробництва сухих будівельних сумішей у Березані, що знаходиться в Київській області.

Про це повідомляє UBN.

“Ми маємо намір побудувати нову лінію для спеціальних будівельних матеріалів, таких як різноманітні полімерцементні суміші для конструкційного ремонту бетону, топпінги для промислових підлог, гідроізоляційні матеріали, високофункціональні клеї для плитки”, – розповідає директор MC-Bauchemie Ukraine Артем Приймаченко.

Читати також: В Дії.Освіта зʼявився новий симулятор для розвитку менторських навичок

Приблизна сума інвестицій складатиме 1,5 млн євро. За словами Приймаченка, MC-Bauchemie планує вкласти в проєкт власні кошти.

“Ми в даний момент знаходимось у процесі отримання гарантії від міжнародних організацій, щодо військових ризиків. Ми розглядаємо варіанти – чи то німецький уряд, чи MIGA від Світового банку”, – пояснив він.

Вказується, що нова лінія в Березані може бути запущена наприкінці 2025 року.

Нагадаємо, що в ПриватБанку оновили послугу для донатів: що змінилося.

Фото: UBN

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство3 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: