Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
bussinesman bussinesman

Економіка

ТЕСТ: Який ти бізнесмен з історій успіху “Шотам”?

Опубліковано

Пройдіть цей тест і дізнайтеся, яким бізнесменом з наших матеріалів ви були б. Раптом насправді ви просто створені для того, аби вирощувати інжир і кумкван на продаж? Або, можливо, десь глибоко всередині вашої суворої натури є неабиякі здібності до манікюрної справи.

Чи готові ви, як родина, що зараз виконує великі замовлення на тенти для армії – вкласти у справу останні заощадження? Або почати власну справу волієте із допомогою гранту чи позики, як одна з наших героїнь, що відкрила млинцеву?

Читайте також: Тест: правда чи брехня? Відгадайте факти про успіхи України

Уявімо, що зараз ваша власна справа – на старті, і ви пробираєтеся крізь усі «не виходить», «не так, як хотілося б», неадекватних клієнтів та нестачу коштів. Цей шлях ви пройдете не самі – вам допоможуть історії успіху підприємців, про які ми розповідаємо на “ШоТам”.  

Для початку дайте відповідь на питання: навіщо вам бізнес?

giphy 1

До чого у вас “лежали” руки, скільки себе пам’ятаєте?

giphy 2

Які ресурси готові вкладати для того, аби запустити свою справу?

giphy 3

Друзі та близькі розкритикували вас. На якому етапі ваша непохитність може здригнутися?

giphy 5

Чи є у вас досвід роботи в тій області, у якій ви хочете розпочати власну справу?

giphy 6

Як будете робити бізнес впізнаваним?

giphy 7

Щось запущена справа не спішить приносити прибуток. Вже другий місяць добре, якщо в нуль виходите. Що робитимемо?

giphy 8

Який ти бізнесмен з історій успіху “Шотам”?
Здається, перед нами - справжній лідер

giphy 10

Ви гнучкі і вчитеся на своїх минулих невдачах. Але і розумієте, що від ідеї до втілення – можуть пройти місяці. Здається, саме бажання не залежати ні від кого і підштовхнуло вас до відкриття власної справи. Ви, як Михайло Голтишов, власник бізнесу на склі, моніторите потреби ринку і формуєте відповідь на його запити (читайте про нього тут: bit.ly/2vXoyQI). Думаємо, при такому зваженому підході ваш бізнес просто повинен у майбутньому стати імперією.
Здається, перед нами - успішний ділок

giphy 4

Як вам вдається постійно бути в потрібний час і в потрібному місці і тримати ніс “за вітром”? Ви явно не боїтеся досліджувати нові тенденції або змінювати курс підприємства у разі потреби. Ви розумієте, що без великого ризику не буде і великої винагороди. Ви такий же заповзятливий і сміливий, як Олексій Криворучко з харківського містечка Лозова із власним таксопарком (читайте про нього тут: bit.ly/2E8oZw7). Вам стане підприємницького хисту, аби збити ціну на зло конкурентам і розширитись уже через кілька місяців після запуску.
Ви - з соціального бізнесу?

giphy 1 1

Може, в минулому ви були активістом або захисником навколишнього середовища? Для вас дуже важливо дотримуватися екологічних принципів при веденні свого бізнесу. І навіть створене ваше підприємство було не в останню чергу для того, аби позитивно впливати на цей світ. Своїм бажанням допомоги людям через власний бізнес ви схожі на Владислава Малащенка - власника пекарні Good Bread from Good People (читайте про нього тут: bit.ly/2E7NcTk). Вам стане наснаги підняти на ноги на перший погляд неприбуткову справу - і запалити ідеями допомоги топові комерційні компанії країни.
Ви ще не визначились. Але не біда!

giphy 3 1

Ви ще не підприємець і поки що тільки шукаєте справу, яка стане вам до смаку. У вас багато ідей, але підготовча робота щодо їх впровадження у життя ще не зроблена. Словом, вам поки не вистачає мотивації, щоб відкрити власну справу. Це легко виправити - для початку можна підписатись на Facebook ШоТам і моніторити у пошуках ідей наш сайт. Ми певні, рано чи пізно знайдеться ідея, яка запалить вашого “внутрішнього” підприємця!

Поділіться своїми результатами:

Економіка

ЄС надає Україні 68 генераторів для підтримки критичної інфраструктури

Опубліковано

Європейський Союз та гуманітарна програма уряду Німеччини надають Україні 68 великих генераторів для підтримки роботи об’єктів критичної інфраструктури.

Про це повідомили у Представництві ЄС в Україні.

«На тлі постійних атак на українську енергетичну інфраструктуру, ЄС та гуманітарною програмою уряду Німеччини надають 68 генераторів для підтримки роботи об’єктів критичної інфраструктури», — йдеться в повідомленні.

Читати також: Лікарня на Київщині забезпечена автономною енергією завдяки благодійникам: як саме

У Представництві ЄС в Україні також зазначили, що серед інших і місто Покровськ, яке отримає допомогу для забезпечення теплопостачання своїм мешканцям.

Нагадаємо, де отримати гроші на генератори й сонячні станції? 5 програм, які допоможуть.

Фото: Представництво ЄС в Україні.

Читати далі

Економіка

Лікарня на Київщині забезпечена автономною енергією завдяки благодійникам: як саме

Опубліковано

КНП «Броварська багатофункціональна клінічна лікарня» тепер має сучасну сонячну електростанцію потужністю 24 кВт з додатковою системою резервного живлення на 29 кВт/год, що гарантує наявність електроенергії для порятунку життів.

Про це повідомляє Броварська міська рада.

Сонячна електростанція значно покриє енергетичні потреби лікарні, зменшить вуглецевий слід та допоможе заощадити кошти, які можна буде спрямувати на покращення медичних послуг. Цей проєкт був реалізований завдяки підтримці благодійного фонду.

Нагадаємо, що ДТЕК інвестує 4 млрд. грн. у ремонт ТЕС.

Також ми повідомляли, як одесити зробили свої багатоповерхівки автономними.

Фото: Броварська міська рада.

Читати далі

Економіка

В Україні за кілька днів почнуть вилучати купюру в 500 грн: як відбуватиметься обмін 

Опубліковано

В Україні з 1 серпня починається процес вилучення з обігу старих банкнот номіналом 500 грн. Йдеться про купюри зразків 2003-2007 років випуску.

Як відбуватиметься обмін пояснив голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Населенню не потрібно робити ніяких спеціальних активних дій: просто розраховуйтесь у магазинах за покупку, здійснюйте оплати у банках, поповнюйте свої карткові рахунки у терміналах тощо – і «старі» купюри вилучатимуться та утилізовуватимуться НБУ», – пояснив голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Замість старих купюр номіналом в 500 грн в обіг вводитимуться нові купюри зразка 2014 і наступних років випуску. Якщо вам телефонують, надсилають повідомлення про необхідність звернутись кудись для «обміну банкнот», пропонують внести їх на карти з чиїмись реквізитами, попереджають про дуже стислі терміни, після яких гроші «згорять» тощо – не вірте, це шахраї, ні в якому разі не робіть нічого із запропонованого, за можливості повідомляйте правоохоронців та регулятора.

Старі банкноти залишаються дійсним платіжним засобом і надалі, вам не можуть відмовити у їх прийнятті будь-де.

Читайте також: Банк видав перший кредит на альтернативну енергетику за програмою «5-7-9%»

«Для чого робиться заміщення? Для оновлення та підвищення якості та стану банкнот в обігу (адже окремі купюри «відходили» вже по 18 років і перебувають у не кращому стані), а також підвищення рівня захисту готівкового ринку від підробок», – пояснив Гетманцев. 

Усю роботу зроблять НБУ та банки – потрапляючи в останні від торгівельних мереж та населення, старі купюри від банків підуть виключно у Нацбанк, який їх перерахує та утилізує.

Нічого нового у цьому процесі немає – НБУ ще у 2020 році розпочав вилучення банкнот 1 та 2 гривні, а з 2023 року – 5, 10, 20 та 100 гривень та заміну їх на нові платіжні засоби (банкноти і монети). Тепер черга дійшла до номіналу 500 грн.

Нагадаємо, українські банки почали видавати доступні кредити на розвиток альтернативних джерел енергії.

Фото: НБУ

Читати далі