Економіка і бізнес
Світовий агротрейдер відкриває залізничний бізнес в Україні
Компанія Louis Dreyfus, що є одним із найбільших у світі агротрейдерів, купить в Україні 1 тисячі вагонів-зерновозів за надані ЄБРР у кредит 35 мільйонів доларів.
Про це з посиланням на представництво Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні повідомляє ЦТС, пише ЕП.
Чому це важливо?
Як зазначили у міжнародній фінансовій організації, наша країна стає все більш значущим ринком поставок зерна у світовому масштабі, а новий спільний проєкт ЄБРР і Louis Dreyfus повинен посилити цей тренд.
“Кошти будуть використані на закупівлю до 1 тис. залізничних вагонів-зерновозів, що значно полегшить логістичну діяльність компанії у сфері обробки зерна”, – йдеться у повідомленні.
Також компанія зможе диверсифікувати наявні у неї засоби перевезення зерна із сільськогосподарських районів України у її порти.
Читайте також: Зростання української економіки прискорилося майже на 5%
Крім того, нові залізничні вагони зменшать обсяг зерна, що перевозиться вантажним автотранспортом, і завдяки цьому допоможуть зменшити річний обсяг викидів CO2 на 8510 тонн, зазначили в ЄБРР.
Нагадаємо, що з 2012 року Louis Dreyfus і ТОВ “Бруклін-Київ” спільно реалізують проєкт будівництва нового зерноперевантажувального комплексу в Одеському морському порту річною потужністю 4,5 млн тонн. Загальна вартість проекту – 100 млн дол.
Що варто знати про компанію?
Louis Dreyfus Company (штаб-квартира – Амстердам, Нідерланди) спеціалізується на торгівлі сільськогосподарською продукцією, добривами. Контролює близько 10% світового обсягу торгівлі сировинними товарами.
Входить до четвірки найбільших агротрейдерів світу – так звану ABCD (ADM, Bunge, Cargill, Louis Dreyfus). Компанія у 2018 році збільшила чистий прибуток у порівнянні з 2017 роком на 12% – до 355 млн доларів.
Економіка і бізнес
Київ — лідер за кількістю видавців
Діяльність у сфері видавництва
Коментарі
Економіка і бізнес
Гроші для розвитку та відновлення Чорнобильської зони відчуження нададуть країни-вкладники Рахунку міжнародного співробітництва для Чорнобиля.
Про це повідомила міністерка захисту довкілля та природних ресурсів України Світлана Гринчук.
На що підуть кошти
Як вказує очільниця міністерства, гроші спрямують на:
- демонтаж нестабільних конструкцій об’єкта «Укриття»;
- відновлення зруйнованого та пошкодженого під час російської окупації обладнання;
- системні проєкти ядерної та радіаційної безпеки на ЧАЕС тощо.
Хто надасть гроші
Канада передасть п’ять мільйонів євро із фонду, який нещодавно закрила в росії. Єврокомісія додасть 1,7 мільйона євро до 5 мільйонів, які організація надала раніше. Також гроші виділить і Бельгія.
Читайте також: Юні українці здобули 16 нагород на міжнародній виставці винаходів
Відновлення Чорнобильської зони відчуження
Рахунок міжнародного співробітництва для Чорнобиля створив Європейський банк реконструкції та розвитку у листопаді 2020 року на прохання уряду України. Його започаткували як багатосторонній фонд для відновлення та розвитку Чорнобиля. За словами Світлани Гринчук, Україна вже отримала понад 26 мільйонів євро від 18 країн-вкладників рахунку.
Нагадаємо, що США надає 988 мільйонів доларів військової допомоги для України.
Фото обкладинки: Pixabay
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відомо про проєкт
Діяльність індустріального парку
- харчові продукти;
- папір та паперові вироби;
- неметалеву мінеральну продукцію;
- готові металеві вироби, крім машин та устатковання;
- вироби з деревини та корка, крім меблів;
- автотранспортні засоби, причепи, напівпричепи тощо.
Коментарі