Суспільство
Соціально-культурні проєкти і нова музика: яким буде Plan B – 2020 у Харкові
У Харкові 10 – 12 квітня відбудеться фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B. Триденна подія об’єднає креативних та соціальних підприємців, IT-ентузіастів, змінотворців, культурних активістів та організаторів.
9 – 10 квітня, в рамках фестивалю інноватори прокачають свої ідеї на воркшопі Idea Boot Camp, а 5 найкращих команд презентуватимуть свої проєкти на денній сцені Plan B.
Який формат фестивалю?
Четвертий рік поспіль фестиваль відбувається у форматі освітньої програми, гейм хакатонів, виставок, концертів та вечірок від українських і закордонних музикантів. Головною метою є розвиток мережі зв’язків між соціальними інноваторами різних країн, міжнаціональний нетворкінг, популяризація підприємництва, альтернативної освіти та нової музики.
Основними темами Plan B є активізм, урбанізм, соціальний бізнес, комунікації, культура та мистецтво, права людини, медіа, технології та мейкерство.
Читайте також: Стартувала реєстрація на конкурс стартапів Innovation Fest
Прокачай свій проєкт
Освітня частина фестивалю стартує 9 квітня з дводенного воркшопу Idea Boot Camp, який організатори проводять задля розвитку інновативних соціальних проєктів.
Учасники прокачаються в менеджменті, знайдуть ефективну бізнес-модель, сформують актуальний концепт, потренуються у масштабуванні та отримують консультації від експертів.
Хто допомагатиме?
Розробляти соціально значущі проєкти допоможуть експерти з України, Нідерландів, Зімбабве, Сербії, США, Німеччини, Австрії і не тільки. Запрошені ментори мають експертизу в музиці, мистецтві, з правозахисного руху та політичних кампаній, у менеджменті культури та організації фестивалів, в урбаністиці та екології, з управління громадськими ініціативами та волонтерського руху, соціальних інновацій й технологій тощо.
Проєкти проконсультують фахівці з 15 країн світу, серед яких: арт-кураторка Фемке Деккер з Нідерландів, правозахисник Макдональд Леваніка з Зімбабве, менеджер культури Урош Раденковіч з Сербії, команда урбаністичної платформи MetaLab з Івано-Франківська, активіст й освітянин Юрко Дідула зі Львова, соціальний підприємець Лоай Малахме з Йорданії, менеджерка громадських організацій Весна Байшанскі-Агіч з Боснії і Герцеговини, продюсер та діджей Мартін Якобсен з США й Данії.
Встигніть подати ідею
До 1 березня оголошено open call, заявку можна подавати з будь-якого регіону країни: https://bit.ly/idea_boot_camp_planB.
Ідея має бути креативною, інноваційною, корисною для спільноти. Перевагу надають учасникам, що мають спрацьовану команду з 2–5 активістів. Організатори покривають витрати на дорогу, харчування та проживання під час Idea Boot Camp та ще двох днів фестивалю. урбаністиці та екології, з управління громадськими ініціативами та волонтерського руху, соціальних інновацій й технологій тощо. Учасники матимуть доступ до 20 експертів у релевантних галузях.
Організатором Plan B є культурна агенція Ɐ, Харків. Фестиваль втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Всі питання з організаційних моментів: ibc@planbfest.com
Сторінка Idea Boot Camp: https://bit.ly/2umFzWV
Сторінка Plan B: https://www.facebook.com/plan2bfest/
Щодо надання інформації, медіа-партнерства, спецпроєктів та інтерв’ю, акредитації: Тома Лазаренко, tamara.lazarenko@gmail.com, +38(093)298 73 63.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі