Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Сім українських ювелірних брендів, які роблять прикраси “з душею”

Опубліковано

Ювелірні прикраси ручної роботи українських майстрів заслуговують окремого розділу новітньої історії, бо тут вам і екосвідомість і концептуальне мистецтво.   

Але здається, що ювеліри розгадали таємниці алхіміків, бо те, що ми побачили, збираючи інформацію про бренди – інакше і не опишеш. 

У статті зібрано сім брендів, які точно не залишать клієнтів байдужими, хоча безумовно, їх існує набагато більше.

Kochut

Хочете коханій чи коханому одягнути каблучку у формі золотої гілки та  ще й інкрустовану дорогоцінним камінням? Чи подарувати близькій людині кільце, яке б Фродо пошкодував кинути в жерло вулкану? Завітайте до майстерні братів Кочут.

Читайте також: Прикраси зі сміття: як соціальний бізнес піклується про екологію

Колекцію незвичайних прикрас майстри поповнюють, втілюючи забаганки клієнтів.

Срібна каблучка з вовком

Чим цікаві: тут справді можна знайти ельфійську каблучку. Усі прикраси наповнені змістом, часто перегукуються із літературними символами фентезі. Також клієнти мають змогу спостерігати за виконанням замовлення на всіх етапах виробництва.

Читайте також: Мопси та Фредді Мерк’юрі зі шкіри. Як слов’янська майстриня продає сумки за $150

Де купити: сайт з інтернет магазином, слідкувати за оновленнями на Facebook.

Alona Makukh Jewelry

Прикрашатися “концептуальним сріблом” допоможе бренд майстрині Альони Макух. Закохатися в срібло, інкрустоване обробленими і природними мінералами – легко. Одягнувши такі прикраси, готуйтеся одразу до питань на кшталт “де купили?” 

Срібні каблучки з необробленим камінням

Чим цікаві: прикраси підійдуть любителям масивних перснів. Проте сережки з колекцій – сама витонченість. Між собою прикраси поєднуються в гармонійні візуальні союзи. Крім того, умілиця майстерно поєднує фактуру каменів з металом.

Де купити: приходьте в Instagram.

Guzema Jewelry

Що точно захочеться придбати офісним модникам – прикраси Валерії Гуземи. Гасло ювелірного бренду “Будь собою – почувайся особливим”. Тож майстри піклуються про те, аби лаконічність виробів максимально підкреслювала індивідуалізм та смак клієнта.

Бренд Guzema вирізняється лаконічністю прикрас

Чим цікаві: у пропозиціях мають незвичайні прикраси-ланцюжки на все тіло чи золоті портупеї (щоб побачити, що воно таке – клікніть тут).

Де купити: офіційний сайт, Instagram та завітати на Facebook

Koval

Бути українцем – стильно і модно. Саме таке послання несуть прикраси від Наталії Коваль. Адже в її колекціях можна знайти українську самобутність, як то частину орнаменту вишиванки чи дерево життя.

Зараз у продажу колекція Кvitucha

Чим цікаві: майстриня щороку випускає тематичні колекції, тому прикраси не виглядатимуть “голо”, адже можна одразу зібрати готовий лук. Крім того, кожна колекція є лімітованою і їх одразу розкуповують, а майстриня не штампує прикраси до розмірів масспожив. Тому якщо зустріли ще когось серед вулиці зі схожими аксесуарами – не засмучуйтесь, перед вами, ймовірно, стоїть ваш кармічний близнюк.

Де купити: офіційний сайт, Instagram та завітати на Facebook.

WooDoo

Шедеври кубізму та інших геометричних форм втілює майстерня  WooDoo, назва якої ще й перегукується з містичною релігією Африки. Дивують клієнтів дерев’яними каблучками і срібними, інкрустованими цінними породами дерев та каміння. 

Каблучки зі срібла і чорного дерева

Чим цікаві: проект покликаний нагадати людству, що дерева – така ж цінність, як і метали та каміння, здобуті в надрах нашої планети. Як говорять самі творці бренду “Адаптуємо звичні цінності під сучасні тенденції”. 

Де купити: Instagram та Facebook. Якщо не плануєте придбати прикраси, то хоча б відвідайте сторінки, аби помилуватися силою людської уяви та замислиться над вічними цінностями.

Читайте також: Іграшки з Дружківки підкорили Італію та потужні корпорації. Історія бренду “Denata Toys”

Kvitka Jewelry

Каблучка-підшипник, це вже не сюр від гаражного майстра, якщо вона виконана зі срібла. Цей ювелірний бренд, окрім запропонованих від майстрині прикрас, виконає ще й замовлення клієнтів.

“Сирний” комплект, у якому поєднується срібло з чорним камінням

Чим цікаві: тут є моделі прикрас унісекс. Але раптом шукали сірі необроблені алмази – то завітайте за покупкою до цієї майстерні. 

Де купити: поглядіти можна на сторінці у Facebook.

Читайте також: Шедеври з непотребу: хто купує перероблений брухт за $2000

Аrtelle_studio

Перлини з позолотою на кольє, рожевий кварц на браслет, сотуар (подовжена жіноча прикраса, з кулоном) зі срібними намистинами – зацініть мікс бренду. Здається, що майстри поєднують матеріали в найнеочікуваніші союзи.

Каблучки з аметистами, гранатом і цитринами

Чим цікаві: окрім ювелірних виробів, мають цікаві колекції біжутерії, для якої матеріали збирають у закордонних поїздках. Також пропонують клієнтам обереги. 

Де купити: офіційний сайт, Instagram.

Суспільство

ЮНЕСКО підтримує Україну: нова програма культурного розвитку

Опубліковано

У штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) в Парижі під час 219-ї сесії ухвалили рішення про дії та програму надзвичайної допомоги Україні.

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

«Відтепер генеральний директор ЮНЕСКО здійснюватиме активний моніторинг ситуації в Україні в її міжнародно визнаних кордонах з метою забезпечення безпосередньої участі ЮНЕСКО у заходах для відновлення України в рамках мандата організації», – йдеться в повідомленні. 

Рішенням, зокрема, передбачено здійснення генеральним директором активного моніторингу ЮНЕСКО ситуації після підриву Росією дамби Каховської ГЕС. Результатом моніторингу має стати підготовка плану дій для подолання негативних наслідків для навколишнього середовища у зв’язку з цим екоцидом.

Читайте також: В Україні врятували від злочинців цінний артефакт

Своєю чергою директор із стратегічного планування секретаріату ЮНЕСКО

мобілізувала понад 66 млн дол. для допомоги Україні. 

У МКІП зауважили, що делегації Великої Британії, США, Іспанії, Австрії, Австралії, Франції, Литви, Японії, Італії, Словаччини, Ісландії, Чехії, Німеччини, Чилі, Польщі та Ірландії висловили підтримку суверенітету та територіальній цілісності України у міжнародно визнаних кордонах України, засудили російську агресію й злочини Росії проти культурної спадщини, системи освіти, сектору науки України. 

Крім того, делегати засудили викрадення Росією українських дітей, а також руйнування дамби Каховської ГЕС.

Делегації підтвердили готовність продовжувати фінансову підтримку програм ЮНЕСКО для України в окремих сферах, зокрема для захисту об’єктів культурної спадщини в Одесі, Києві, Львові та інших містах, та закликали організацію продовжувати мобілізувати ресурси для відновлення сфер мандата ЮНЕСКО в Україні. 

Заява групи друзів України в ЮНЕСКО на підтримку України з суворим засудженням російської агресії була оголошена делегацією Великої Британії від імені 44 держав.

Своєю чергою делегація України при ЮНЕСКО у виступі підкреслила важливість надзвичайної допомоги Україні для відновлення сфер мандата організації, які зазнали шкоди внаслідок російської військової агресії. 

«Українці вкотре наголосили, що цілями російських ракетних атак є електростанції, телекомунікації, звичайні житлові будинки та громадський транспорт, тобто цивільна інфраструктура», – зауважили в МКІП.

Нагадаємо, у Великій Британії інженери компанії Evolve Dynamics працюють над розробкою технології, яка може допомогти українським розвідувальним дронам протистояти російським засобами радіоелектронної боротьби.

Фото: Міністерство культури та інформаційної політики України

Читати далі

Суспільство

У Києві з’явився новий мурал

Опубліковано

У Києві з’явився новий мурал від художниці Фуллен, якій раніше забороняли створювати в столиці.

Про це повідомляє видання “Ти Київ”

Художник Самій Кучерявий з команди Євгенії Фуллен працював над цією роботою, що зображує Михайла Грушевського на вулиці Михайла Котельникова, 51.

Читайте також: В Україні розробили бойовий ШІ-модуль Wolly з дистанційним керуванням

Попри тимчасову заборону на створення нових муралів у Києві, Фуллен висловила намір створити ще один стінопис із Залужним у Подільському районі та мурал, присвячений загиблому Герою Дмитру Коцюбайлу, відомому як “Да Вінчі”.

Поки невідомо, яка буде реакція столичної влади на ці проєкти.

Нагадаємо, у Польщі видали поетичну збірку військової поетеси.

Фото: Ти Київ

Читати далі

Суспільство

У Польщі видали поетичну збірку військової поетеси

Опубліковано

У польському видавництві KIT Stowarzyszenie Żywych Poetów видали переклад поетичної збірки “KOŁO WOJNY” військової і поетки Ярини Чорногуз. 

Про це повідомила поетеса на своїй сторінці у Facebook.

Дякую Радеку Вишневському за увагу до моїх текстів та за довгу й ретельну роботу з виданням. Дякую перекладачці і поетці Анеті Камінській за витончену й уважну роботу з перекладом. Давала багато пояснень військових термінів, до яких Анета знаходила польські відповідники“, — написала вона.

Придбати збірку можна за посиланням.

В Україні збірка “Як вигинається воєнне коло” вийшла 2020 року у видавництві “Фоліо”.

“Це збірка поезій про світ людини з країни, яка завжди вела оборонну війну, аби існувати незалежно. Авторка зустріла цю війну на одному з вигинів її кола як волонтер-медик, а пізніше обрала шлях військової. І незважаючи на біль втрати, відчула, що саме на війні можна зустріти справжність, якої більше ніде немає…” — йдеться в анотації.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки розпочало роботу над інструктивно-методичними рекомендаціями з впровадження технологій штучного інтелекту в закладах загальної середньої освіти.

Фото: Ярини Чорногуз

Читати далі
Продовжити в браузері
Щоб встановити натисни Додати на Початковий екран
Додати на Початковий екран
Встановити
Встановлення майже не використовує пам’ять і забезпечує швидкий спосіб доступу до цієї програми.
Встановити
Update Contents
ШоТам Ми хотіли б показувати вам сповіщення про останні новини та оновлення
Відхилити
Дозволити сповіщення