Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Сім українських ювелірних брендів, які роблять прикраси “з душею”

Опубліковано

Ювелірні прикраси ручної роботи українських майстрів заслуговують окремого розділу новітньої історії, бо тут вам і екосвідомість і концептуальне мистецтво.   

Але здається, що ювеліри розгадали таємниці алхіміків, бо те, що ми побачили, збираючи інформацію про бренди – інакше і не опишеш. 

У статті зібрано сім брендів, які точно не залишать клієнтів байдужими, хоча безумовно, їх існує набагато більше.

Kochut

Хочете коханій чи коханому одягнути каблучку у формі золотої гілки та  ще й інкрустовану дорогоцінним камінням? Чи подарувати близькій людині кільце, яке б Фродо пошкодував кинути в жерло вулкану? Завітайте до майстерні братів Кочут.

Читайте також: Прикраси зі сміття: як соціальний бізнес піклується про екологію

Колекцію незвичайних прикрас майстри поповнюють, втілюючи забаганки клієнтів.

Срібна каблучка з вовком

Чим цікаві: тут справді можна знайти ельфійську каблучку. Усі прикраси наповнені змістом, часто перегукуються із літературними символами фентезі. Також клієнти мають змогу спостерігати за виконанням замовлення на всіх етапах виробництва.

Читайте також: Мопси та Фредді Мерк’юрі зі шкіри. Як слов’янська майстриня продає сумки за $150

Де купити: сайт з інтернет магазином, слідкувати за оновленнями на Facebook.

Alona Makukh Jewelry

Прикрашатися “концептуальним сріблом” допоможе бренд майстрині Альони Макух. Закохатися в срібло, інкрустоване обробленими і природними мінералами – легко. Одягнувши такі прикраси, готуйтеся одразу до питань на кшталт “де купили?” 

Срібні каблучки з необробленим камінням

Чим цікаві: прикраси підійдуть любителям масивних перснів. Проте сережки з колекцій – сама витонченість. Між собою прикраси поєднуються в гармонійні візуальні союзи. Крім того, умілиця майстерно поєднує фактуру каменів з металом.

Де купити: приходьте в Instagram.

Guzema Jewelry

Що точно захочеться придбати офісним модникам – прикраси Валерії Гуземи. Гасло ювелірного бренду “Будь собою – почувайся особливим”. Тож майстри піклуються про те, аби лаконічність виробів максимально підкреслювала індивідуалізм та смак клієнта.

Бренд Guzema вирізняється лаконічністю прикрас

Чим цікаві: у пропозиціях мають незвичайні прикраси-ланцюжки на все тіло чи золоті портупеї (щоб побачити, що воно таке – клікніть тут).

Де купити: офіційний сайт, Instagram та завітати на Facebook

Koval

Бути українцем – стильно і модно. Саме таке послання несуть прикраси від Наталії Коваль. Адже в її колекціях можна знайти українську самобутність, як то частину орнаменту вишиванки чи дерево життя.

Зараз у продажу колекція Кvitucha

Чим цікаві: майстриня щороку випускає тематичні колекції, тому прикраси не виглядатимуть “голо”, адже можна одразу зібрати готовий лук. Крім того, кожна колекція є лімітованою і їх одразу розкуповують, а майстриня не штампує прикраси до розмірів масспожив. Тому якщо зустріли ще когось серед вулиці зі схожими аксесуарами – не засмучуйтесь, перед вами, ймовірно, стоїть ваш кармічний близнюк.

Де купити: офіційний сайт, Instagram та завітати на Facebook.

WooDoo

Шедеври кубізму та інших геометричних форм втілює майстерня  WooDoo, назва якої ще й перегукується з містичною релігією Африки. Дивують клієнтів дерев’яними каблучками і срібними, інкрустованими цінними породами дерев та каміння. 

Каблучки зі срібла і чорного дерева

Чим цікаві: проект покликаний нагадати людству, що дерева – така ж цінність, як і метали та каміння, здобуті в надрах нашої планети. Як говорять самі творці бренду “Адаптуємо звичні цінності під сучасні тенденції”. 

Де купити: Instagram та Facebook. Якщо не плануєте придбати прикраси, то хоча б відвідайте сторінки, аби помилуватися силою людської уяви та замислиться над вічними цінностями.

Читайте також: Іграшки з Дружківки підкорили Італію та потужні корпорації. Історія бренду “Denata Toys”

Kvitka Jewelry

Каблучка-підшипник, це вже не сюр від гаражного майстра, якщо вона виконана зі срібла. Цей ювелірний бренд, окрім запропонованих від майстрині прикрас, виконає ще й замовлення клієнтів.

“Сирний” комплект, у якому поєднується срібло з чорним камінням

Чим цікаві: тут є моделі прикрас унісекс. Але раптом шукали сірі необроблені алмази – то завітайте за покупкою до цієї майстерні. 

Де купити: поглядіти можна на сторінці у Facebook.

Читайте також: Шедеври з непотребу: хто купує перероблений брухт за $2000

Аrtelle_studio

Перлини з позолотою на кольє, рожевий кварц на браслет, сотуар (подовжена жіноча прикраса, з кулоном) зі срібними намистинами – зацініть мікс бренду. Здається, що майстри поєднують матеріали в найнеочікуваніші союзи.

Каблучки з аметистами, гранатом і цитринами

Чим цікаві: окрім ювелірних виробів, мають цікаві колекції біжутерії, для якої матеріали збирають у закордонних поїздках. Також пропонують клієнтам обереги. 

Де купити: офіційний сайт, Instagram.

Суспільство

У Чернігові можна охрестити дитину онлайн

Опубліковано

У Чернігові священники пристосувалися до умов війни, пропонуючи можливість проводити хрещення дітей у дистанційному форматі. Таку практику запровадили в окремих храмах міста після початку повномасштабного вторгнення росії.

Про це повідомляє ресурс Cheline.

Настоятель Кафедрального собору Святої Великомучениці Катерини Роман (Кіник) розповів, що хрещення іноді проводять за допомогою відеозв’язку. Це рішення стало актуальним через те, що хтось із родичів чи хрещених батьків перебуває на фронті.

Читати також: У Києві створили онлайн-довідник для підтримки ментального здоров’я

Чому такий підхід зараз важливий

«Буває, що батьки хочуть обрати хрещеного, але він зараз захищає Україну. У таких випадках вмикають телефон, і хрещений виходить на зв’язок. На місці є дружина хрещеного, яка тримає телефон, і він долучається до таїнства», — пояснює отець Роман.

Священник зазначає, що цей формат не суперечить церковним канонам. Людина, навіть перебуваючи онлайн, духовно бере участь у хрещенні, що робить його повноцінним. Після повернення хрещений зможе взяти дитину на руки, подарувати їй свою любов і тепло.

Нагадаємо, що на Харківщині створили підземний освітній простір для дітей (ФОТО).

Фото: Valerii Sorokin.

Читати далі

Суспільство

Україна планує відкрити декілька аеропортів у 2025-му році

Опубліковано

Наступного року в Україні можуть запрацювати кілька аеропортів. Технічні й організаційні умови для цього вже є, але потрібне політичне рішення.

Про це заявив мер Львова Андрій Садовий в інтерв’ю виданню «Твоє місто»

Досвід Ізраїлю: аеропорт Тель-Авіва під час війни

Садовий навів приклад Ізраїлю, де аеропорт Тель-Авіва продовжував працювати навіть у часи воєнних дій. Летовище стало «єдиним мостом», що з’єднував країну зі світом.

«Літаки ізраїльських авіакомпаній мають спеціальне обладнання під крилами для захисту в разі небезпеки. Світ уже має такі рішення. У нас немає іншого варіанту — ми повинні виживати та жити, навіть у час війни», — зазначив мер Львова.

Читати також: «Укрзалізниця» запускає новий щоденний потяг до Будапешта

Де саме відкриють аеропорти, Садовий поки не уточнив, проте наголосив, що Україна має всі шанси успішно перейняти міжнародний досвід і відновити повітряне сполучення.

Нагадаємо, що українська авіакомпанія відновила регулярні рейси з Кишинева.

Фото: ЗУАП.

Читати далі

Суспільство

У Львові збудували перший будинок житлового комплексу для переселенців (ФОТО)

Опубліковано

Будинок створили на 24 квартири, у яких житимуть поранені переселенці, які проходять реабілітацію в центрі UNBROKEN Ukraine. Житловий комплекс складатиметься з восьми будівель, які будуть повністю інклюзивними.

Про це повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації.

Квартири, які передаватимуть мешканцям, будуть із готовим ремонтом, меблями та необхідною технікою. Люди зможуть жити у будинках до року. Під час проживання пацієнти UNBROKEN Ukraine будуть під наглядом лікарів.

Читайте також: У двох школах на Київщині, що пережили окупацію, встановили сонячні електростанції (ФОТО)

Європейська комісія виділила на цей проєкт 19,5 мільйонів євро грантових коштів, а міський бюджет Львова профінансував укриття та утримуватиме будинок.

Львів реалізує проєкт у співпраці з Європейським Союзом та програмою NEFCO in Ukraine «Зелене відновлення України». Програма є частиною масштабного проєкту із забезпечення тимчасового житла для постраждалих від війни.

Нагадаємо, що у Львові на маршрути вийшли екологічні трамваї, отримані від Берліна.

Фото: фейсбук-сторінка ЛОВА

Читати далі