Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Сім українських ювелірних брендів, які роблять прикраси “з душею”

Опубліковано

Ювелірні прикраси ручної роботи українських майстрів заслуговують окремого розділу новітньої історії, бо тут вам і екосвідомість і концептуальне мистецтво.   

Але здається, що ювеліри розгадали таємниці алхіміків, бо те, що ми побачили, збираючи інформацію про бренди – інакше і не опишеш. 

У статті зібрано сім брендів, які точно не залишать клієнтів байдужими, хоча безумовно, їх існує набагато більше.

Kochut

Хочете коханій чи коханому одягнути каблучку у формі золотої гілки та  ще й інкрустовану дорогоцінним камінням? Чи подарувати близькій людині кільце, яке б Фродо пошкодував кинути в жерло вулкану? Завітайте до майстерні братів Кочут.

Читайте також: Прикраси зі сміття: як соціальний бізнес піклується про екологію

Колекцію незвичайних прикрас майстри поповнюють, втілюючи забаганки клієнтів.

Срібна каблучка з вовком

Чим цікаві: тут справді можна знайти ельфійську каблучку. Усі прикраси наповнені змістом, часто перегукуються із літературними символами фентезі. Також клієнти мають змогу спостерігати за виконанням замовлення на всіх етапах виробництва.

Читайте також: Мопси та Фредді Мерк’юрі зі шкіри. Як слов’янська майстриня продає сумки за $150

Де купити: сайт з інтернет магазином, слідкувати за оновленнями на Facebook.

Alona Makukh Jewelry

Прикрашатися “концептуальним сріблом” допоможе бренд майстрині Альони Макух. Закохатися в срібло, інкрустоване обробленими і природними мінералами – легко. Одягнувши такі прикраси, готуйтеся одразу до питань на кшталт “де купили?” 

Срібні каблучки з необробленим камінням

Чим цікаві: прикраси підійдуть любителям масивних перснів. Проте сережки з колекцій – сама витонченість. Між собою прикраси поєднуються в гармонійні візуальні союзи. Крім того, умілиця майстерно поєднує фактуру каменів з металом.

Де купити: приходьте в Instagram.

Guzema Jewelry

Що точно захочеться придбати офісним модникам – прикраси Валерії Гуземи. Гасло ювелірного бренду “Будь собою – почувайся особливим”. Тож майстри піклуються про те, аби лаконічність виробів максимально підкреслювала індивідуалізм та смак клієнта.

Бренд Guzema вирізняється лаконічністю прикрас

Чим цікаві: у пропозиціях мають незвичайні прикраси-ланцюжки на все тіло чи золоті портупеї (щоб побачити, що воно таке – клікніть тут).

Де купити: офіційний сайт, Instagram та завітати на Facebook

Koval

Бути українцем – стильно і модно. Саме таке послання несуть прикраси від Наталії Коваль. Адже в її колекціях можна знайти українську самобутність, як то частину орнаменту вишиванки чи дерево життя.

Зараз у продажу колекція Кvitucha

Чим цікаві: майстриня щороку випускає тематичні колекції, тому прикраси не виглядатимуть “голо”, адже можна одразу зібрати готовий лук. Крім того, кожна колекція є лімітованою і їх одразу розкуповують, а майстриня не штампує прикраси до розмірів масспожив. Тому якщо зустріли ще когось серед вулиці зі схожими аксесуарами – не засмучуйтесь, перед вами, ймовірно, стоїть ваш кармічний близнюк.

Де купити: офіційний сайт, Instagram та завітати на Facebook.

WooDoo

Шедеври кубізму та інших геометричних форм втілює майстерня  WooDoo, назва якої ще й перегукується з містичною релігією Африки. Дивують клієнтів дерев’яними каблучками і срібними, інкрустованими цінними породами дерев та каміння. 

Каблучки зі срібла і чорного дерева

Чим цікаві: проект покликаний нагадати людству, що дерева – така ж цінність, як і метали та каміння, здобуті в надрах нашої планети. Як говорять самі творці бренду “Адаптуємо звичні цінності під сучасні тенденції”. 

Де купити: Instagram та Facebook. Якщо не плануєте придбати прикраси, то хоча б відвідайте сторінки, аби помилуватися силою людської уяви та замислиться над вічними цінностями.

Читайте також: Іграшки з Дружківки підкорили Італію та потужні корпорації. Історія бренду “Denata Toys”

Kvitka Jewelry

Каблучка-підшипник, це вже не сюр від гаражного майстра, якщо вона виконана зі срібла. Цей ювелірний бренд, окрім запропонованих від майстрині прикрас, виконає ще й замовлення клієнтів.

“Сирний” комплект, у якому поєднується срібло з чорним камінням

Чим цікаві: тут є моделі прикрас унісекс. Але раптом шукали сірі необроблені алмази – то завітайте за покупкою до цієї майстерні. 

Де купити: поглядіти можна на сторінці у Facebook.

Читайте також: Шедеври з непотребу: хто купує перероблений брухт за $2000

Аrtelle_studio

Перлини з позолотою на кольє, рожевий кварц на браслет, сотуар (подовжена жіноча прикраса, з кулоном) зі срібними намистинами – зацініть мікс бренду. Здається, що майстри поєднують матеріали в найнеочікуваніші союзи.

Каблучки з аметистами, гранатом і цитринами

Чим цікаві: окрім ювелірних виробів, мають цікаві колекції біжутерії, для якої матеріали збирають у закордонних поїздках. Також пропонують клієнтам обереги. 

Де купити: офіційний сайт, Instagram.

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі