Суспільство
Сільськими територіями Львівщини прокладуть гастротури
Регіональний продукт — не лише об’єкт продажу, а й поєднання культури, традицій та історії, тому потрібно розвивати місцеві бренди та популяризувати український продукт.
Таку думку висловив співзасновник Клубу галицької кухні Ігор Лильо в рамках Форуму місцевого розвитку в межах панельної дискусії «Локальні виробники і гастротуризм як драйвер розвитку територій», повідомляє Львівська ОДА.
«Історія їжі — це історія культури та традицій. Ми повинні створити середовище, яке опікуватиметься ринком. Представлення і популяризація продукту — вагома складова в контексті конкуренції. У цьому контексті важливі також співпраця із туристичним середовищем та напрацювання механізмів отримання дозвільних документів. Локальні продукти, яких у нас насправді не так багато, потребують підтримки та захисту», — зазначив Ігор Лильо.
Читайте також: Як село на Хмельниччині успішно розвиває зелений туризм
Як зазначається, розвиток сільських територій корисний для держави. Ось уже другий рік діє програма з кредитування підприємців під 1%.
“Продукт, що виробляється в Карпатах, не має аналогів, і це треба популяризувати. Те, що виробляється в Карпатському регіоні, варте того, щоб його просувати”, – додають у Мінагрополітики.
Відповідно учасники форуму висловили свої думки, що гастротуризм може стати справжнім драйвером розвитку сільських територій. Тільки над цим потрібно системно працювати.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі